Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao: nawet 2000 zł premii w promocji i brak opłat za konto przez rok!

Trwa do:
30 czerwca 2023

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Konto Przekorzystne Biznes z kolejną edycją promocji! Maksymalna wartość premii ponownie sięga aż 2000 zł! Ostateczna kwota, którą uda się Wam wypracować zależy tylko od tego, jak intensywnie będziecie korzystać z nowego rachunku firmowego. Nawet, jeśli uzyskanie maksymalnego bonusu wydaje się być dość trudne, to w zasięgu każdego przedsiębiorcy jest co najmniej kilkaset złotych premii. Wystarczą podstawowe czynności, które i tak wykonywalibyście nawet bez obiecanej premii. Należy również wspomnieć, że wszystkie konta założone w ramach opisywanej promocji, będą zwolnione z opłat za prowadzenie przez kolejny rok! Dodatkowo możecie skorzystać z promocji konta osobistego, zgarniając przy okazji nawet 450 zł łącznej premii na start. Dostępna jest również promocja Karty Kredytowej z Żubrem z premią o wartości do 900 zł!

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez co rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki cywilne i spółki osobowe.

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek firmowy w Pekao S.A. lub Idea Banku po 1 grudnia 2020 roku.

Jeśli zaś posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w Pekao S.A., możecie spokojnie skorzystać z promocji konta firmowego. Natomiast jeśli chodzi o promocję zwalniającą z opłat za prowadzenie konta przez 12 miesięcy, załapią się na nią wszyscy klienci, którzy nie mieli konta firmowego w Banku Pekao po 28 lutego 2023 roku. Zwolnienie jest więc w zasadzie dostępne dla (prawie) wszystkich 😉

…a jeśli jeszcze nie macie konta osobistego, skorzystajcie z promocji i odbierzcie nawet 450 zł łatwej premii na start oraz do 900 zł w promocji karty kredytowej!

Jak założyć promocyjne Konto Przekorzystne Biznes?

Promocja trwa do 30 czerwca 2023 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową Mastercard oraz usługą bankowości elektronicznej.

Wniosek dostępny jest na dedykowanej stronie Pekao Konta Przekorzystnego Biznes. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie od Pekao S.A. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących samego banku oraz podmiotów z nim współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Do 600 zł zwrotu za płatności kartą

Po założeniu konta, w ciągu 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym podpisana zostanie umowa, uczestnikom promocji wypłacane będzie 3% zwrotu od płatności kartą. Maksymalny miesięczny zwrot to 100 zł, co w półrocznym okresie może dać maksymalnie 600 zł. Warunkiem wypłaty zwrotu jest wykonanie przelewów do ZUS na kwotę co najmniej 270 zł każdego miesiąca oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay na kwotę minimum 500 zł w danym miesiącu.

Podsumowanie promocji – Konto Przekorzystne Biznes

Łatwo policzyć, że otrzymanie comiesięcznego zwrotu w maksymalnym wymiarze będzie wymagało wykonania płatności kartą na kwotę nieco ponad 3300 zł. Prowadząc firmę, takie wydatki nie są niczym wyjątkowym, dlatego uważam, że większość przedsiębiorców będzie potrafić bez problemu wypracować 100 zł zwrotu co miesiąc.

Przykładowo: jeśli założycie konto w marcu 2023 roku, będziecie otrzymywać zwroty za płatności od kwietnia 2023 roku do września 2023 roku. Premię/zwrot za płatności z danego miesiąca otrzymacie do końca kolejnego miesiąca (na przykład do końca maja za płatności wykonane w kwietniu). Pamiętajcie, by w każdym z miesięcy wykonać przelew do ZUS na minimum 270 zł i płatności kartą/aplikacją za nie mniej niż 500 zł.

Regulamin nie wyklucza żadnych transakcji. Wystarczy więc opłacać kartą standardowe firmowe koszty, by wszystkie płatności zostały zaliczone.

600 zł za terminal POS od Pekao

Ta część promocji dostępna jest dla klientów, którzy po podpisaniu umowy o konto zawrą umowę o dzierżawę terminala POS. Następnie, w ciągu kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o rachunek rozliczeniowy, powinniście przyjąć płatności na kwotę minimum 1000 zł (w każdym miesiącu następującym po sobie). Ta premia podzielona jest na 6 nagród po 100 zł. Każdą z nich otrzymacie za spełnienie warunków w danym miesiącu (do końca kolejnego miesiąca).

Z tej części promocji wyłączeni są przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne/podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna broni i amunicji oraz produkcja broni i amunicji. Dokładna lista wykluczonych kodów PKD znajduje się w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne Biznes z terminalem płatniczym

800 zł premii za leasing, faktoring lub kredyt Banku Pekao

Kolejne 800 zł premii odbierzecie w przypadku:

  • podpisania pierwszej umowy z Pekao Leasing i opłacenia raty z rachunku firmowego w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o konto firmowe lub
  • podpisania umowy o pożyczkę lub kredyt z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes na kwotę minimum 100.000 zł lub
  • dwukrotne skorzystania z usług faktoringu Banku Pekao (na konto powinny więc trafić 2 uznania z tytułu wierzytelności), w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku.

Wypłata premii – Konto Przekorzystne Biznes

O tym, czy weźmiecie udział w jednej, w dwóch, czy we wszystkich „podpromocjach” zdecydujecie sami. Bez problemu możecie zakończyć zabawę na promocji ze zwrotem za płatności. Dla wszystkich bonusów schemat terminów wypłat premii jest identyczny. Mianowicie premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po upływie okresu na spełnienie warunków dla danej części promocji.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasza księgowość z pewnością sobie z tym poradzi.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne Biznes – szczegóły

Na początku należy wspomnieć, że wszystkie konta założone w ramach opisywanej promocji, będą zwolnione z opłat za prowadzenie rachunku przez 12 pierwszych miesięcy.

Standardowe warunki użytkowania rachunku poza promocją prezentują się natomiast tak:

  • 0 zł za kartę wielowalutową w przypadku rozliczonych transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł,
  • 0 zł za przelewy wewnętrzne w bankowości elektronicznej,
  • 0 zł za pierwsze 15 przelewów zewnętrznych w bankowości elektronicznej, każdy kolejny 1,50 zł,
  • 0 zł za przelewy zewnętrzne wykonane poprzez aplikację PeoPay,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach Pekao S.A.,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 50.000 zł miesięcznie.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Konta Przekorzystnego Biznes.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów