Ostatni dzień promocju Karty Kredytowej z Żubrem Banku Pekao: 900 zł premii na start oraz do 600 zł moneyback w skali roku – bez okresu karencji i bez wykluczeń!

Trwa do:
30 kwietnia 2023

30 kwietnia 2023 roku to już ostatni dzień promocji darmowej Karty kredytowej z Żubrem z 900 zł premii na start. Oprócz 800 zł premii bazowej, dodatkowo możecie zdobyć punkty powitalne Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. O ile w „głównej promocji” nagrodą również są punkty od Mastercarda, o tyle jest to promocja własna Banku Pekao. Natomiast 100 zł ekstra wynika z promocji globalnej, dla wszystkich kart z logo Mastercard. Uzyskana nagroda punktowa da Wam możliwość odebrania voucherów o łącznej wartości 900 zł do Waszych ulubionych sklepów (między innymi Allegro, Carrefour, Empik, Decathlon, RTV EURO AGD, czy Circle K). Sama Karta kredytowa z Żubrem zrywa z tradycyjnym modelem kart kredytowych i pełnymi garściami czerpie z najnowszych trendów, oferując możliwość wyboru jednego z trzech pakietów. Do wyboru użytkownika jest bezwarunkowo darmowy pakiet Standard oraz płatne pakiety Złoty i Platynowy – w ich przypadku opłat można jednak uniknąć pod warunkiem wykonania miesięcznych płatności na określone kwoty. Każdy z pakietów daje inne korzyści, dzięki czemu wygodnie dobierzecie odpowiednią opcję do swoich potrzeb. Do największych zalet Karty Kredytowej z Żubrem, oprócz jej elastyczności, zaliczyć możemy opcję rozłożenia spłaty na wygodne raty 0%, nawet 600 zł zwrotu rocznie za wybrane transakcje, wyjątkowo długi okres bezodsetkowy wynoszący do 59 dni, pakiet darmowych ubezpieczeń oraz limit kredytowy, sięgający nawet 100.000 zł. Przy okazji przypominamy o trwającej promocji konta osobistego Pekao z premią sięgającą kwoty 400 zł. A jeśli jeszcze nie przekonałem Was do uczestnictwa w niniejszej promocji, wspomnę tylko, iż w poprzedniej edycji bonus wynosił jedynie 200 zł. Zatem mamy do czynienia z bezprecedensowym, czteroipółkrotnym wzrostem wartości nagrody.

Karta Kredytowa z Żubrem – słowem wstępu

Już na samym początku chciałbym zaprosić Was do dwóch pozostałych artykułów na temat Karty Kredytowej z Żubrem:

Wszystkie trzy teksty tworzą spójny cykl, z którym warto się zapoznać 🙂

Bezcenne Chwile – promocja dla użytkowników Karty Kredytowej z Żubrem i nie tylko

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w ramach którego możecie zbierać punkty za wykonywanie płatności zarejestrowaną kartą płatniczą. Punkty te wymienicie na nagrody rzeczowe, doładowania do telefonu lub (prawdopodobnie najczęściej wybierane) vouchery do ulubionych sklepów. Co jakiś czas firma (często we współpracy z bankami) organizuje jednak promocje, które znacznie przyśpieszają cały proces. Aktualnie dostępna jest promocja Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II, w której udział nagrodzi Was łącznie premią w postaci 64.000 punktów, co przeliczyć można na vouchery do sklepów o wartości 800 zł!

Więcej na temat samego programu Bezcenne Chwile znajdziecie w dedykowanym artykule.

Bezcenne Chwile – promocja dla posiadaczy Karty Kredytowej z Żubrem – 64.000 punktów

W promocji udział wziąć mogą osoby pełnoletnie, które w okresie od 19 stycznia 2023 roku (dzień startu promocji) nie posiadały jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao oraz w okresie przed 19 stycznia 2023 roku nie uczestniczyły w żadnym czasie w programie Bezcenne Chwile w ramach karty wydanej przez Bank Pekao. Co do posiadania karty kredytowej – okres karencji jest śmiesznie krótki, niemal nie istnieje. Jeśli chodzi o samo uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile od Mastercarda, wystarczy, że nie zarejestrowaliście w nim wcześniej karty wydanej przez Bank Pekao. Posiadanie konta Bezcenne Chwile i zarejestrowanych kart innych banków nie wyklucza Was z promocji.

Akcja trwa do 30 kwietnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych kart. W przypadku zbliżania się do końca puli nagród, organizator promocji poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Wówczas czas obowiązywania oferty zakończy się po upływie 7 dni od dnia zamieszczenia powyższej informacji.

Co tu kryć – nie warto czekać do ostatniego momentu – utworzenie konta w programie może potrwać nawet 14 dni. Najlepiej więc jak najszybciej zawnioskować o Kartę Kredytową z Żubrem za pomocą dedykowanej strony promocji, a następnie zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Wasza karta zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych.

Zasady promocji z 800 zł premii

Po wyrobieniu karty i rejestracji w programie Bezcenne Chwile, w terminie do końca miesiąca następującego po dacie przystąpienia do programu wykonajcie kartą płatności na łączną kwotę minimum 250 zł. Za spełnienie tego warunku otrzymacie pierwsze 6400 punktów. Przykładowo, rejestrując się w programie w kwietniu 2023 roku – na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca maja 2023 roku.

Kolejne 9 pakietów punktowych po 6400 punktów będziecie otrzymywali za regularne spełnianie identycznych warunków (płatności na łączną kwotę minimum 250 zł) w dziewięciu kolejnych miesiącach. Dla naszego przykładu będzie to zatem od czerwca 2023 roku do lutego 2024 roku. Co ważne, brak spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania punktów w jednym z wymienionych miesięcy, nie pozbawi Was prawa do otrzymania punktów za kolejny miesiąc.

Z promocji wykluczone są standardowo transakcje bezgotówkowe wykonane na platformach i w punktach bukmacherskich/kasynach, przekazy pieniężne i inne płatności ułatwiające wywiązanie się z reguł promocji. Szczegółową listę wykluczeń znajdziecie w regulaminie.

Punkty powinny pojawić się na koncie w kolejnym miesiącu kalendarzowym po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc. Przykładowo, za transakcje wykonane w maju 2023 roku, pierwsze 6400 punktów otrzymacie w czerwcu 2023 roku i tak dalej. Otrzymane punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od momentu przyznania. Wymieniając punkty na nagrody, możecie wybierać spośród pełnego katalogu nagród, w którym znajdują się vouchery między innymi do Allegro, Carrefoura, Empika, Decathlona, RTV EURO AGD i wielu innych sklepów.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

100 zł ekstra w postaci 8000 punktów Bezcenne Chwile

Aktualizacja: Mastercard szacuje, że w dniu 2.05.2023 roku dojdzie do wyczerpania puli nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” („Oferta Specjalna”) i tym samym do jej zakończenia – szczegółowy komunikat.

Ta promocja skierowana jest do posiadaczy kart Mastercard wydanych przez dowolny bank, zatem mogą z niej skorzystać również klienci posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem. Punkty bonusowe otrzymają osoby, które dotychczasowo nie rejestrowały w programie Bezcenne Chwile karty danego banku – czyli w tym przypadku karty Banku Pekao. Jeśli więc jesteście już uczestnikami programu z kartą (przykładowo) Alior Banku, możecie wziąć udział w promocji, rejestrując w nim po raz pierwszy kartę Banku Pekao. Oznacza to, iż z programu mogą skorzystać zarówno byli, obecni, jak i całkiem nowi uczestnicy programu.

Żeby odebrać 8000 punktów, należy spełnić następujące warunki: 

  • zarejestrować swoją kartę Mastercard za pomocą dedykowanej strony programu (pewnie ten krok macie już za sobą) wyrażając tym samym chęć uczestnictwa w promocji – macie na to czas do dnia 17 maja 2023 roku lub do wyczerpania puli 78.333 nagród (organizator poinformuje o szacunkowym terminie wyczerpania puli na 7 dni przed tym faktem),
  • w ciągu 30 dni od momentu dołączenia do programu należy wykonać płatności bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 100 zł zarejestrowaną w programie kartą. Nie muszą to być transakcje wykonywane u partnerów programu. Możecie je wykonywać dowolnie – w punktach stacjonarnych lub w Internecie, z uwzględnieniem transakcji wykluczonych, o których mowa poniżej.

Oczywiście nie każda transakcja zostanie zaliczona w poczet płatności promocyjnych. Regulamin informuje o wykluczeniu płatności między innymi za składki ubezpieczeniowe, spłatę odsetek, przekazy pieniężne, wypłaty z bankomatów i w kilku innych przypadkach oraz transakcji zwróconych czy anulowanych. Pełną listę znajdziecie w regulaminie promocji (żeby szybciej je wyszukać, skorzystajcie ze skrótu CTRL+F i wpiszcie frazę MCC).

Nagroda trafi na Wasze konto w ciągu 30 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Punkty będą ważne przez 3 miesiące. Po tym czasie bezpowrotnie przepadną, dlatego koniecznie pamiętajcie o ich wykorzystaniu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji – punkty na start o wartości 100 zł.

Punkty Mastercard Bezcenne Chwile – na co wymienić?

Na co można wymienić bonus? Dostępne są między innymi karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów Carrefour/Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk/Circle K i wielu innych. Jedna karta będzie Was kosztować 4000 punktów – możecie nabyć więcej takich voucherów. Oprócz tego możecie skorzystać z oferty na bilety do kina, doładowania do telefonu czy vouchery do sklepu Google Play i wiele innych.

Vouchery Mastercard Bezcenne Chwile

Karta Kredytowa z Żubrem – 3 pakiety do wyboru

Nowa karta Kredytowa Banku Pekao daje użytkownikowi możliwość wyboru jednego z trzech pakietów. Pierwszy z nich – pakiet standard – jest bezwarunkowo darmowy. Pakiet Złoty wiąże się z miesięcznym wydatkiem 19 zł, a najwyższy z pakietów – Platynowy – to koszt 39 zł miesięcznie. Oba płatne plany mogą jednak pozostać darmowe pod warunkiem wykonania transakcji kartą na określoną łączną sumę miesięcznie (odpowiednio 2000 zł i 3000 zł w okresie rozliczeniowym). 

Karta we wszystkich trzech pakietach występuje w różnych kolorach do wyboru, a spośród największej palety mogą wybierać osoby, decydujące się na najwyższy pakiet. 

Karta Kredytowa z Żubrem – dostępne pakiety

10 rat 0% jako wygodny sposób spłaty

Choć raty 0% są dziś bardzo wygodną i chętnie wybieraną formą płatności za zakupy, to nie wszystkie sklepy mają je w swojej ofercie. Używając Karty Kredytowej z Żubrem, możecie rozłożyć zakupy (pojedyncze transakcje lub całe saldo z bieżącego okresu rozliczeniowego) na wygodne raty 0%. W każdym z trzech pakietów dostępna jest opcja rat 10×0%, jednak różnią się one maksymalną kwotą. Zależnie od pakietu na nieoprocentowane raty rozłożycie kwotę 1000 zł, 2000 zł lub 3000 zł. Minimalna kwota, którą można rozłożyć na raty, to 300 zł. 

Jeśli interesuje Was rozłożenie większej kwoty transakcji na raty można skorzystać ze standardowej spłaty w ratach i tu wybieramy ilość rat (od 3 do 36). Co oczywiste, pojawi się wtedy oprocentowanie. Będzie ono jednak zawsze niższe od standardowego oprocentowania karty. Im wyższy pakiet, tym tańsze będą oprocentowane raty (zależnie od pakietu o 5%, 10% lub 15% mniej niż standardowe oprocentowanie karty kredytowej). Dodatkowo za spłatę w ratach nie ma dodatkowych prowizji za uruchomienie planu oraz miesięcznych opłat operacyjnych.

Jak działają raty w Karcie Kredytowej z Żubrem

Ubezpieczenie zakupów i transakcji online

Przydatna w kryzysowych sytuacjach usługa, polegająca na zwrocie pieniędzy za zakupy w przypadku, gdy nie uda się odzyskać kwoty od nieuczciwego sprzedawcy. Dotyczy to sytuacji, gdy zakupy nie zostaną dostarczone lub towar będzie wadliwy. 

Drugie ubezpieczenie to ochrona na wypadek uszkodzenia zakupów opłaconych kartą kredytową – w drodze zalania, pożaru czy włamania z kradzieżą.

Sumy ubezpieczeń dla poszczególnych pakietów to odpowiednio: 1000 zł, 3000 zł i 6000 zł. 

Nawet 600 zł zwrotu za zakupy w internecie!

Zwrot dostępny jest dla użytkowników dwóch wyższych planów. Klienci korzystający z karty w pakiecie Złotym, mogą liczyć na 2% zwrotu za zakupy online. Maksymalna wartość zwrotu miesięcznie to 20 zł, co daje to 240 zł rocznie. Nietrudno policzyć, że do uzyskania takiej wartości niezbędne będzie wykonywanie zakupów w Internecie za minimum 1000 zł co miesiąc.

W przypadku pakietu Platynowego możecie zyskać również 2% zwrotu, jednak miesięczna wartość to już 30 zł. Przekłada się to na 360 zł rocznie. Wspomniane 600 zł rocznie trafi do użytkowników, którzy oprócz robienia zakupów w sieci podróżują także autostradami. Płacąc za przejazdy Kartę Kredytową z Żubrem, otrzymywać będziecie 5% zwrotu, jednak nie więcej niż 20 zł miesięcznie. Razem da to 240 zł w skali roku. 240 zł zwrotu za płatności na bramkach + 360 za płatności online i 600 zł moneyback gotowe 🙂

Więcej punktów Mastercard Bezcenne Chwile

Biorąc pod uwagę, że Karta Kredytowa z Żubrem jest produktem Mastercard, jej użytkownicy mogą zarejestrować „plastik” w programie lojalnościowym Mastercard ® Bezcenne ® Chwile i korzystać z wszystkich jego korzyści, zbierając punkty i biorąc udział w promocjach. Karta Kredytowa z Żubrem jest jednak traktowana w szczególny sposób. Rejestrując ją w programie będziecie bowiem zbierać więcej punktów, niż użytkownicy „standardowych” kart Mastercard. Karta w darmowym pakiecie Standard da Wam trzykrotnie więcej punktów, natomiast dwa wyższe pakiety odpowiednio czterokrotność i pięciokrotność standardowej liczby punktów.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie akcji.

Korzyści w podróży

Kolejną korzyścią dla użytkowników karty w pakiecie Złotym i Platynowym jest ubezpieczenie podróży z sumą ubezpieczeń do 100.000 zł lub 200.000 zł w zależności od wybranego pakietu. Dodatkowo, użytkownicy tych kart zyskują bezpłatny dostęp do usługi FLIGHT DELAY PASS, realizowanej przez Mastercard we współpracy z Bankiem Pekao. W przypadku opóźnienia lotu o co najmniej 60 minut klient otrzymuje wstęp do saloniku lotniskowego z dostępem do Internetu, darmowymi napojami i przekąskami. W ramach usługi każdy właściciel karty w pakiecie Złotym i Platynowym może zaprosić do saloniku 4 osoby, czekające na ten sam lot.

Korzyści wynikające z FLIGHT DELAY PASS

Ile kosztuje Karta Kredytowa z Żubrem?

Omówiliśmy już korzyści wynikające z posiadana karty oraz opłaty za poszczególne pakiety. Pora przyjrzeć się standardowym kosztom prowadzenia karty kredytowej. Dla porządku wartości zapisałem obok siebie. Liczby dotyczą pakietów: Standard/Złoty/Platynowy (w tej właśnie kolejności).

  • Prowadzenie karty – 0 zł/19 zł/39 zł (opłata nie wystąpi, jeśli wykonacie kartą transakcje na kwotę 2000 zł w planie Złotym lub 3000 zł w planie Platynowym);
  • Maksymalny limit kredytowy – 100.000 zł (dla wszystkich pakietów);
  • Oprocentowanie – 18,75% w skali roku (dla wszystkich pakietów);
  • RRSO – 19,86%;
  • Okres bezodsetkowy – do 59 dni (dla wszystkich pakietów);
  • Raty 0% do 1000 zł/ do 2000 zł/ do 3000 zł
  • Wydanie karty dodatkowej – 0 zł (do 5 kart dodatkowych na każdego użytkownika, osobny wybór pakietu dla każdej z nich, karta dodatkowa nawet dla 13-latka).

Szczegółów szukajcie w dokumencie dotyczącym opłat, a także w regulaminie Karty Kredytowej z Żubrem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów