Konto firmowe Nest Bank: nawet 1650 zł w promocji darmowego BIZnest Konta dla przedsiębiorców

Trwa do:
30 kwietnia 2023

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Oferowane przez Nest Bank konto firmowe to rachunek, który niezmiennie zajmuje 1. miejsce w naszym rankingu kont firmowych. Dzieje się tak nie przez przypadek: to jedno z pierwszych bezwarunkowo darmowych kont dla biznesu, zwolnione z opłat za podstawowe czynności, z wygodną aplikacją i bogatym pakietem usług do wyboru. W nowej edycji akcji promującej do zdobycia jest nawet 1650 zł premii. Nagroda została podzielona na kilka różnych części (w tym 400 zł bonusu za terminal płatniczy). To, jaka będzie jej ostateczna wartość w Waszym przypadku, zależy już tylko od Was. Przy okazji przypomnę też o promocji konta osobistego z 50 zł premii na start i dostępem do lokaty na 8% w skali roku!

Uczestnicy promocji Nest Bank – konto firmowe

Promocja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki oraz fundacje i stowarzyszenia z siedzibą na terenie Polski, które nie posiadały konta firmowego Nest Banku od 1 stycznia 2021 roku.

Co ważne, korzystanie z produktów banku przeznaczonych dla klientów indywidualnych nie stanowi problemu i nie wyklucza możliwości udziału w opisywanych akcjach. Możecie więc zacząć do założenia konta osobistego z 50 zł premii na start i dostępem do lokaty na 8% w skali roku!

Zasady akcji Nest Bank

Akcja promocyjna trwa do dnia 30 kwietnia 2023 roku. W tym czasie powinniście złożyć wniosek o BIZnest Konto za pomocą dedykowanej strony promocji, wyrażając niezbędne zgody marketingowe. Podpisanie umowy o prowadzenie rachunku powinno nastąpić w ciągu 14 dni od chwili złożenia wniosku. Możecie to zrobić na kilka sposobów: w oddziale banku, poprzez kuriera lub potwierdzając swoją tożsamość i wniosek przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z Waszego konta w innym banku.

Zestaw premii w promocji Nest Banku

50 zł za założenie konta i płatność kartą, BLIK lub przelew

Gdy uda się Wam założyć konto i podpisać umowę w terminie, wykorzystajcie swoją kartę do wykonania co najmniej 1 płatności na dowolną kwotę. Zamiast tego możecie też wykonać płatność BLIK lub przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku). Operację należy wykonać do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisaliście umowę. Przykładowo, podpisując umowę w marcu 2023 roku, transakcję kartą/BLIK lub przelew wykonajcie do końca kwietnia 2023 roku. Spełnicie w ten sposób warunki pierwszej części premii i odbierzecie 50 zł. Premia zostanie wypłacona do 20. dnia kolejnego miesiąca. Przelew trafi na otwarte w promocji BIZnest Konto.

Nawet 300 zł bonus za aktywne korzystanie

Druga część premii podzielona została na 6 nagród po 50 zł każda. W kolejnych 6 pełnych miesiącach (zaczynając od miesiąca następującego po tym, gdy wykonywaliście premiowaną płatność kartą), będziecie otrzymywać prawo do odbioru 50 zł pod warunkiem, że:

  • zapewnicie co najmniej 5000 zł wpływu na konto (liczy się suma wpływów z wyłączeniem przelewów wewnętrznych, pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku),
  • wykonacie minimum 3 dowolne transakcje spośród wymienionych: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (nie wliczają się przelewy wewnętrzne, między własnymi rachunkami w Nest Banku). Chodzi więc o wykonanie na przykład trzech płatności BLIK w miesiącu czy też trzech transakcji kartą albo… 3 przelewów na swoje konto w innym banku,
  • wykonanie przelewu pełnej składki ubezpieczenia do ZUS lub przelewu comiesięcznej zaliczki na podatek dochodowy do właściwego urzędu skarbowego.

Przykładowo: podpisując umowę w marcu 2023 roku, warunki pierwszej premii o wartości 50 zł spełnijcie do końca kwietnia 2023 roku, a kolejne 6 premii o wartości 50 zł będziecie otrzymywać za spełnianie warunków od maja do października 2023 roku. Co do wpływów na konto, z pewnością bank wolałby, aby były to przelewy od kontrahentów z tytułu sprzedaży produktów, czy świadczenia usług. Jednak regulamin na szczęście nie wyklucza przelewów z waszych kont w innych bankach 🙂

Moneyback za płatności kartą – nawet 300 zł premii

Jeśli każdego miesiąca przez 6 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych (licząc od następnego miesiąca po założeniu konta) wykonacie co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą, otrzymacie 5% zwrotu za wszystkie płatności w danym miesiącu, jednak nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Łącznie jest więc do zgarnięcia nawet 300 zł, jednak uwaga: jeśli w jednym z miesięcy nie wykonacie co najmniej trzech operacji bezgotówkowych kartą, stracicie prawo do zwrotu za płatności wykonane w tym miesiącu oraz we wszystkich kolejnych miesiącach.

Nawet 300 zł premii za saldo

Nest Bank nagrodzi Was także specjalną premią za utrzymywanie wysokiego salda na rachunku firmowym. Mowa o kwocie minimum 50.000 zł. Podobnie jak wyżej, brane jest pod uwagę średniomiesięczne saldo przez 6 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych. Za każdy miesiąc możecie otrzymać 50 zł premii, czyli łącznie 300 zł, pod warunkiem spełnienia założeń w każdym miesiącu.

Jeśli jednak tak wysokie saldo nie jest Wam potrzebne do celów biznesowych, rozważcie zdeponowanie go na lokacie lub koncie oszczędnościowym. Może być to znacznie korzystniejsze rozwiązanie 😉

Do 300 zł premii za wymianę walut

Kolejna część promocji ma podobną formułę, jak pozostałe – za każdy z pierwszych pełnych 6 miesięcy, w których dokonacie wymiany gotówki pomiędzy rachunkami w PLN i EUR prowadzonymi w Nest Banku (o wartości co najmniej 10.000 EUR) otrzymacie 50 zł premii, a więc łącznie nie więcej niż 300 zł.

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy

Kolejną część premii stanowi nagroda za podpisanie umowy o terminal płatniczy dla swojej firmy.

Żeby otrzymać premię, należy wyrazić chęć podpisania umowy o terminal podczas wnioskowania o konto lub z poziomu bankowości elektronicznej – w ciągu 30 dni od chwili złożenia wniosku o rachunek. Umowę należy z kolei sfinalizować w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili otwarcia BIZnest Konta. Powinniście ponadto wyrazić niezbędne zgodny marketingowe.

Wartość premii za terminal płatniczy uzależniona jest średnich obrotów na terminalu w ciągu 3 następnych miesięcy po podpisaniu umowy (nie liczymy pierwszego niepełnego miesiąca) oraz rodzaju terminala. Schemat widzicie poniżej.

Nest Bank – stawka premii za terminal

Wydanie nagród

Wydanie nagród następuje zawsze do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Nie zamykajcie konta i nie odwołujcie wyrażonych zgód do czasu otrzymania premii.

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców nagrody i bonusy stanowią przychód, który należy uwzględnić w księgach firmy i odprowadzić od niego podatek. Wasz dział księgowości z pewnością poradzi sobie z tym rozliczeniem. 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminach promocji:

BIZnest Konto w Nest Bank – szczegóły

Rachunek firmowy Nest Banku jest zwolniony z sześciu najważniejszych opłat:

  • 0 zł za prowadzenie konta firmowego (dotyczy pierwszego konta przedsiębiorcy),
  • 0 zł za kartę debetową VISA (dotyczy pierwszej karty debetowej),
  • 0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir,
  • 0 zł za kody SMS do autoryzacji internetowych,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty  BLIKIEM z bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w kraju.

Darmowe konto firmowe Nest Bank

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji dla kont i kart.

Jeśli chodzi o terminal płatniczy, to sprawa jest jasna. W ramach programu Polska Bezgotówkowa użytkownik, który nigdy wcześniej nie posiadał terminala, jest zwolniony z opłat za aktywację i instalację urządzenia. Brak też opłat za dzierżawę i prowizji od transakcji kartą. Preferencyjne warunki utrzymane będą przez 12 miesięcy. Po tym czasie zaczną obowiązywać stawki wynikające z umowy z firmą Fiserv Polska. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów