fbpx

dbNET Premium: 3% na 12-miesięcznej lokacie do 100.000 zł oraz 2,55% w skali roku na koncie oszczędnościowym (również do 100.000 zł)

W Deutsche Banku ruszyła II edycja promocji konta dbNET Premium z solidnym pakietem oszczędnościowym. Jak sama nazwa konta wskazuje, promocja skierowana jest do osób posiadających znaczne oszczędności, którym nie zależy na premii startowej, lecz na wysokim oprocentowaniu bazowym. Deutsche Bank umożliwia ulokowanie nawet 100.000 zł z oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku i to na okres 12 miesięcy. Dodatkowe 100.000 zł można zaangażować na koncie oszczędnościowym, które w ciągu 4 pierwszych miesięcy zapewnia oprocentowanie równe 2,55% w skali roku. Można rzec, iż oferta dbNET Premium jest kompletna. Zapewnia zarówno wysoką kwotę maksymalną lokaty i okres jej trwania (w przeciwieństwie do innych promocyjnych lokat na start), jak i godziwe oprocentowanie (o które ciężko w dzisiejszych czasach).  Pomimo, że konto prowadzone jest w ramach pakietu Premium, bez problemu możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z jego użytkowaniem. Mało tego, promocja nie posiada okresu karencji.

 

 

Lokata powitalna, czyli 3% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł

W ramach oferty powitalnej możecie założyć do 5 lokat, każda na kwotę minimum 20.000 zł. Okres trwania lokaty powitalnej to 12 miesięcy. Jeśli posiadacie przykładowo 35.000 zł, wówczas zakładacie jedną lokatę na taką właśnie kwotę. Przy wyższych oszczędnościach (np. 80.000 zł) możecie założyć jedną dużą lokatę lub na przykład cztery po 20.000 zł każda. O wiele lepsze jest rozwiązanie numer dwa. W chwili nagłej potrzeby wypłaty części kapitału, zlikwidujecie wówczas jedną lub dwie lokaty, a kolejne nadal będą dla Was pracować. W przypadku jednej dużej lokaty, musielibyście przedwcześnie wycofać całość kapitału, przez co utracilibyście wszystkie naliczone odsetki. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno. W razie pytań, zachęcam do pozostawiania komentarzy pod wpisem.

 

Uruchomienie lokaty powitalnej dostępne jest w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu założenia konta dbNET Premium. Wniosek o konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. O ile umowę o konto dostarczy Wam kurier, o tyle otwarcie lokaty może się odbyć wyłącznie w placówce Deutsche Banku. Z lokaty powitalnej może skorzystać nowy klient banku, czyli osoba, która zgodnie z regulaminem spełnia jeden z poniższych warunków:

  • nie posiada zawartej Umowy z Bankiem (o prowadzenie rachunków bankowych), albo
  • posiada indywidualnie zawartą Umowę z Bankiem i wnioskuje o otwarcie Konta dbNET PREMIUM razem z inną osobą lub osobami, albo
  • razem z inną osobą lub osobami posiada zawartą Umowę z Bankiem i wnioskuje o otwarcie Konta dbNET PREMIUM indywidualnie lub z osobą lub osobami innymi niż te, razem z którymi posiada zawartą Umowę z Bankiem;

 

Promocja w zasadzie nie posiada okresu karencji. W związku z tym, jeśli nawet obecnie jesteście klientami DB, możecie zamknąć swoje konto i otworzyć nowe w ramach promocji. Ewentualnie możecie założyć konto z inną osobą, która nie jest obecnie klientem Deutsche Banku. Promocja Konta dbNET Premium trwa do 30 czerwca 2018 roku.

 

db Konto Oszczędnościowe Plus

Kolejnym plusem oferty Deutsche Banku jest db Konto Oszczędnościowe Plus. Jego oprocentowanie w 4 pierwszych miesiącach wynosi 2,55% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Natomiast w przypadku, gdy saldo przekroczy wartość 100.000 zł, wówczas całość środków oprocentowana będzie na marne 1,05% w skali roku. W związku z tym lepiej nie przekraczać salda i na koncie oszczędnościowym ulokować na przykład nie więcej niż 99.000 zł. Wówczas dopisywane odsetki (kapitalizacja jest miesięczna) nie sprawią, iż zostanie przekroczona maksymalna granica. Po zakończeniu 4-miesięcznego okresu, konto oprocentowane będzie według stawki 1,05% w skali roku.

Otwarcie i prowadzenie db Konta Oszczędnościowego Plus jest darmowe. Co miesiąc możecie wykonać jedną darmową wypłatę z konta. Wszystkie kolejne obarczone będą opłatą wynoszącą 10 zł.

 

Lokata db Plan 500+Premia

W ofercie Deustche Banku dostępna jest również promocyjna lokata (a w zasadzie rachunek oszczędnościowy) zapewniająca wypłatę premii w zamian za regularne oszczędzanie na rzecz przyszłości waszych dzieci/dziecka. Oprocentowanie lokaty jest zmienne, oparte o wskaźnik rocznej stopy procentowej rynku międzybankowego WIBID O/N.  Roczna premia wynosi do 500 zł w przypadku, gdy taką właśnie kwotę będziecie przeciętnie odkładać co miesiąc na lokacie. dbPlan 500+Premia trwa przez okres 10 lat, aczkolwiek już po 5 latach możecie wycofać środki wraz z naliczonymi odsetkami oraz wypłaconymi premiami. Z lokaty możecie skorzystać po założeniu konta.

Szczegóły na stronie banku.

 

Szczegóły Konta dbNET Premium

Oprócz statusu „klienta klasy premium”, konto w Deutsche Banku ma wiele innych wymiernych zalet. Po pierwsze jest ono oprocentowane na 1,3% w skali roku, co w przypadku ROR-ów zdarza się dość rzadko. Kapitalizacja środków jest miesięczna. Bank nie ustalił żadnych limitów kwot, dla których obowiązuje oprocentowanie (choć pamiętajcie o limitach BFG), zatem całość środków zgromadzonych na koncie będzie dla Was pracować na 1,3% w skali roku. 

Prowadzenie Konta dbNET Premium jest bezwarunkowo darmowe do końca 2018 roku. Od 1 stycznia 2019 roku opłata za prowadzenie będzie wynosić 20 zł, aczkolwiek będzie ją można w łatwy sposób uniknąć. Wystarczy posiadać wyrażoną zgodę marketingową oraz spełnić jeden z poniższych warunków:

  • posiadanie w produktach depozytowych i inwestycyjnych aktywów na kwotę co najmniej 50.000 zł (wariant ten jest wygodniejszy dla osób posiadających większe środki na lokatach), lub
  • zapewnienie regularnych wpływów na konto dbNET Premium w kwocie minimum 5000 zł.

 

W drugim wariancie, wpływy z waszego konta w innym banku zapewnią zwolnienie z opłaty. Mało tego, liczy się tu suma wpływów, zatem możecie je wykonywać jednorazowo lub w częściach (przykładowo 5 wpłat i wypłat po 1000 zł). Warunku nie spełniają natomiast przelewy wewnętrzne pomiędzy rachunkami prowadzonymi przez Deustche Bank, należącymi do tego samego klienta.

 

Karta wydawana do rachunku jest bezpłatna, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli zależy Wam na samych lokatach, nie musicie w ogóle wyrabiać karty. Oczywiście przelewy internetowe również są za 0 zł.

Ważne dokumenty:

 

W podsumowaniu warto również przypomnieć, iż zgodnie z planem, w IV kwartale 2018 roku Deutsche Bank Polska zostanie oficjalnie wchłonięty przez BZ WBK. Pomimo tego, Was będą obowiązywały regulaminy oraz umowy zawarte jeszcze za czasów działalności Deutsche Bank Polska. Regulamin promocji obowiązuje do 31 grudnia 2019 roku. Dla osób, które posiadają już konto w BZ WBK będzie to wygoda, ponieważ dzięki temu będziecie „mieli o jeden bank mniej”. Więcej na temat integracji obu banków znajdziecie pod linkiem

 

Złóż wniosek o Konto dbNET Premium

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów