fbpx

Bank Millennium: bon 30 zł do wykorzystania na empik.com za wykonanie 3 płatności telefonem

W Banku Millennium trwa bardzo prosta promocja dla posiadaczy konta osobistego. Wykonując 3 płatności zbliżeniowe w technologii HCE możecie zdobyć bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Natomiast jeśli nie macie jeszcze konta w Banku Millennium, możecie skorzystać ze świetnej promocji z 150 zł premii na start. W ten sposób wasze łączne zyski wyniosą aż 180 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze ROR-u, którzy przed 1 lutego 2018 roku nie dokonali żadnej transakcji zbliżeniowej telefonem z wykorzystaniem zwirtualizowanej w aplikacji mobilnej karty: VISA, MasterCard lub Maestro, bądź mobilnej Karty VISA lub MasterCard.

Aby móc skorzystać z promocji musicie posiadać telefon wyposażony w funkcję HCE (NFC) oraz system Android w wersji 4.4 lub wyższej. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z i współpracujące z bankiem oraz zgody na marketing poprzez środki porozumiewania się na odległość.

 

Warunki promocji

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa w promocji, na początek dodajcie swoją kartę VISA do aplikacji mobilnej lub wygenerujcie kartę mobilną. W tym miejscu dodam tylko, iż wydanie oraz obsługa karty mobilnej są darmowe. Następnie wykonajcie co najmniej 3 płatności zbliżeniowe telefonem, każda o wartości minimum 10 zł. Płatności muszą zostać zaksięgowane do 28 lutego 2018 roku, zatem nie czekajcie z ich wykonaniem do ostatnich dni miesiąca. Ponadto do końca lutego 2018 roku utrzymajcie aktywną kartę VISA (lub jej mobilny odpowiednik).

Voucher w postaci kodu SMS otrzymacie do 31 marca 2018 roku. W wiadomości zawarta będzie również data ważności bonu. Pula nagród w promocji jest ograniczona, choć trzeba przyznać, iż liczba 11.500 sztuk robi wrażenie. W razie wyczerpania puli, organizator powiadomi o tym fakcie na stronie promocji.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Załóż konto w Banku Millennium i odbierz 150 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów