fbpx

T-Mobile Usługi Bankowe: bon o wartości 200 zł do Decathlona w promocji karty kredytowej

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w formie bonu do wykorzystania w Decathlonie. Voucher możecie wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym (zapewniającym bezpłatną dostawę). Największym plusem promocji jest brak jakiegokolwiek okresu karencji. Akcja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów TMUB. Ba, nawet posiadacze karty kredytowej mogą złożyć wniosek o kolejną kartę i zdobyć voucher. Co do kwestii opłat, warto wspomnieć, iż co najmniej do końca marca, karty kredytowe z logo T-Mobile są bezwarunkowo darmowe.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Jak wspomniałem we wstępie, w promocji mogą wziąć udział w zasadzie wszyscy. Regulamin nie zawiera żadnych wykluczeń. Potwierdzają to dwa punkty:

Uczestnikiem Promocji (dalej „Uczestnik”) jest pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania Promocji złoży za pośrednictwem Internetu wniosek o wydanie Karty, na podstawie którego zawrze z Bankiem Umowę o Kartę Kredytową („Umowa”), w której wartość przyznanego Limitu Kredytowego nie będzie niższa niż 3 500 zł.

Klient – osoba fizyczna, która korzysta lub zamierza skorzystać z usług Banku.

 

Jak zdobyć premię

Aby zdobyć bon o wartości 200 zł należy złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard T-Mobile Usługi Bankowe w wersji „Travel” lub „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Jeśli posiadacie już kartę danego typu, w ramach promocji wybierzcie kartę w innym wariancie. Na złożenie wniosku macie czas od 1 lutego 2018 roku do 28 lutego 2018 roku. Tutaj ważna kwestia. Minimalny przyznany limit kredytowy uprawniający do otrzymania premii musi wynieść co najmniej 3500 zł.

 

Głównym warunkiem w promocji jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na minimum 1000 zł w kolejnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę w lutym 2018 roku, płatności należy wykonać w marcu 2018 roku. Regulamin nie wspomina, iż transakcje muszą zostać zaksięgowane również w miesiącu wykonania, zatem płatności wykonane nawet w ostatnim dniu miesiąca spełnią warunek do wydania nagrody.

 

Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz co jest dość popularne w promocjach TMUB – wybrane kody MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

 

Voucher zostanie do Was przesłany w formie kodu SMS w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. W naszym przykładzie będzie to zatem kwiecień 2018 roku. Bonus uzyskany w ramach tej promocji zwolniony jest z opodatkowania, ponieważ jest to sprzedaż premiowa 🙂

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Szczegóły karty kredytowej

  • Opłata miesięczna – 0 zł (do 31 marca 2018 roku, po tym okresie opłata będzie wynosić 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • Wydanie karty – 0 zł,
  • Wznowienie karty po roku – 0 zł.

 

Ważne: do 31 marca 2018 roku trwa dodatkowa promocja kart kredytowych w T-Mobile Usługi Bankowe. Wyrabiając kartę w tym okresie, zapewniacie sobie:

  • zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym oraz
  • zwolnienie z opłaty za wznowienie karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji.

Potwierdzenie znajdziecie w regulaminie promocji kart kredytowych.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,57%.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów