Bank Millennium: rekordowe 500 zł premii za założenie darmowego konta, 100 zł bonusu za konto dziecka oraz konto oszczędnościowe na 7% w skali roku

Trwa do:
31 października 2022
Dostępność wniosków
15000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Mamy nowy rekord! Po raz pierwszy w historii w promocji darmowego Konta Millennium 360° możecie zdobyć aż 500 zł premii na start (dotychczasowo bank oferował maksymalnie 360 zł premii). Oprócz wysokości bonusu, na uwagę zasługuje również prostota jej zdobycia. Jeżeli zastanawialiście się nad założeniem konta w Banku Millennium – prawdopodobnie teraz będzie ku temu najlepszy moment. Oprócz tego Bank Millennium ma bardzo dobrą ofertę depozytową. Do waszej dyspozycji będzie Lokata Horyzont Zysku na 6,5% w skali roku – w zasadzie bez limitu środków oraz konto oszczędnościowe Profit. Możecie na nim oszczędzać na 7% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Uczestnicy promocji konta Millennium 360°

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium. Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. 

Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w aktualnej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas w terminie od 1 września 2022 roku do 31 października 2022 roku. Pula promocyjnych wniosków wynosi 15.000, ale jak pokazuje historia, pula nigdy nie wyczerpała się przed czasem. Umowę możecie sfinalizować na różne sposoby:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, przed dniem uzyskania premii należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu – to jeden z warunków promocji;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o. Po odebraniu premii zgody te możecie oczywiście wycofać – wedle uznania.

Wypełniając wniosek o konto możecie również wybrać dodatkową usługę – Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez 3 miesiące, potem 4,98 zł miesięcznie).

Millennium 360° z Pakietem Bardzo Pomocnym

Warunki otrzymania bonusu

Łączna premia na poziomie 500 zł podzielona jest na dwie części. Pierwszą premię pieniężną o wartości 200 zł otrzymacie jeśli:

 • do 31 października 2022 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto, a także wyrazicie niezbędne zgody, w tym na usługę „Zwroty na zakupy”,
 • zasilicie rachunek przelewem zewnętrznym na kwotę co najmniej 1000 zł – w ciągu maksymalnie 10 dni od momentu otwarcia konta,
 • do 31 października 2022 roku aktywujecie aplikację mobilną banku oraz wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę (transakcje BLIKIEM są tym razem wykluczone) – dotyczy klientów, którzy założyli konto we wrześniu 2022 roku LUB
 • do 30 listopada 2022 roku aktywujecie aplikację mobilną banku oraz wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę (transakcje BLIKIEM są tym razem wykluczone) – dotyczy klientów, którzy założyli konto w październiku 2022 roku.

Natomiast, aby zdobyć drugą premię pieniężną, tym razem o wartości aż 300 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową (transakcje BLIKIEM są tym razem wykluczone),
 • utrzymanie wyrażonych zgód, w tym na usługę „Zwroty na zakupy”.

Przykładowo, zakładając konto we wrześniu 2022 roku – warunki dla drugiej premii spełnijcie w listopadzie i grudniu 2022 roku oraz w styczniu 2023 roku.

Natomiast w przypadku założenia konta w październiku 2022 roku – warunki spełnijcie grudniu 2022 roku oraz w styczniu i lutym 2023 roku.Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna – może to być chociażby zakup butelki wody w Żabce. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, transakcje zwrócone, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku.

Wydanie nagród w promocji

Pierwsza premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona w terminie do 30 listopada 2022 roku dla kont założonych we wrześniu 2022 roku oraz do 31 grudnia 2022 roku dla kont założonych w październiku 2022 roku.

Natomiast drugi bonus o wartości 300 zł trafi na wasze konta w terminie do 28 lutego 2023 roku dla kont założonych we wrześniu 2022 roku oraz do 31 marca 2023 roku dla kont założonych w październiku 2022 roku.

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 7% w skali roku

W najnowszej edycji promocji (trwającej od 26 września 2022 roku), Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 100 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku możecie złapać do 15 października 2022 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 100 dni.

Konto przeznaczone jest także dla obecnych klientów. Na promocyjnym oprocentowaniu zapracują jednak tylko nowe środki, czyli te wpłacone na konto oszczędnościowe po 23 września 2022 roku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji konta oszczędnościowego Profit.

Nowe konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc użytkowania konta jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów należących do sieci Banku Millennium – kartą lub BLIKIEM,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł za każdą wypłatę z obcych bankomatów lub 1 zł w przypadku bankomatów należących do sieci Santander Bank Polska oraz Planet Cash,

– 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za wypłatę gotówki w ramach usługi Cash Back podczas zakupów,

– 11 zł za wpłatę lub wypłatę gotówki w placówce banku,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych oraz przelewy SEPA – przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Więcej o opłatach przeczytacie w:

Było Konto 360°, jest Millennium 360°

Rachunek o nazwie Millennium 360° zastąpił dotychczasowe Konto 360°. Bank już wcześniej zapowiadał wiele zmian i dążenie do jak najlepszej dostępności do bankowości online, wskazując na przeprowadzone dla Millennium badania, mówiące o tym, że ponad 80% Polek i Polaków korzysta już z bankowości w internecie. 

Nowe konto Millennium 360°Jak się słusznie domyślacie, przeanalizowałem ofertę pod kątem nowości. Główne różnice wypunktowuję poniżej. 

 • Bezwarunkowo darmowe prowadzenie. Dotychczasowy flagowy rachunek Banku Millennium zakładał zwolnienie z opłaty za konto po spełnieniu dwóch warunków: zapewnienia wpływu na kwotę co najmniej 1000 zł w poprzednim miesiącu oraz wykonania co najmniej jednej płatności kartą wydaną do konta. W nowym Millennium 360° całkowicie zrezygnowano z tych wymagań, a prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla wszystkich bez względu na aktywność. 
 • Brak opłat za kartę i płatności zbliżeniowe BLIK oraz wpłaty/wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Zamawiając kartę debetową lub aktywując płatności BLIK możecie uniknąć opłat za te usługi, o ile w poprzednim miesiącu wykonaliście co najmniej 5 płatności kartą i/lub BLIKiem. Standardowo opłata wynosi 11 zł (w tej cenie możecie korzystać z obu usług). Osoby w wieku 18-26 lat mogą z kolei korzystać z darmowych płatności po wykonaniu zaledwie 1 transakcji miesięcznie. 
 • Darmowe przewalutowania podczas płatności kartą do limitu 1000 zł miesięcznie. Bardzo przydatna zmiana dla podróżujących za granicę. Będąc na wakacjach czy w delegacji możecie od teraz płacić kartą w dowolnej walucie i to bez standardowej prowizji (2%) za przewalutowanie. W razie potrzeby limit może zostać zniesiony za 9,90 zł tygodniowo.
 • Integracja Goodie z bankowością internetową Millennium. Znana platforma oferująca zwrot za zakupy w blisko 800 sklepach internetowych została połączona z aplikacją Banku Millennium. Klienci rachunku Millennium 360° będą mogli przechodzić teraz do poszczególnych sklepów i na platformy usługowe bezpośrednio z aplikacji banku, otrzymując przy tym cashback o określonej wartości. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu
 • Cyberbezpieczeństwo z pakietem CyberWsparcie. Usługa ma polegać na monitoringu danych osobowych użytkownika w sieci i w razie konieczności wsparciu technicznym i prawnym nawet 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów