fbpx

Łatwe 16 zł premii za rejestrację w aplikacji BeamUp oraz 5 zł w programie poleceń

UWAGA – PROGRAM POLECEŃ ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

W dzisiejszym wpisie opowiem o łatwej promocji aplikacji płatniczej BeamUp, przygotowanej wspólnie z VISĄ. Aplikacja BeamUp służy do natychmiastowego przesyłania pieniędzy pomiędzy jej użytkownikami, na przykład w celu zrobienia zrzutki podczas imprezy. Innym zastosowaniem aplikacji są zakupy internetowe. Możecie tutaj korzystać z dedykowanych ofert, między innymi biletów do Multikina za 15 zł, promocyjnych pakietów VOD (player, Showmax), czy też biletów na koncerty. Premia w promocji podzielona jest na 3 części: 1 zł za samą rejestrację w aplikacji, 10 zł za dodanie karty VISA oraz 5 zł za skorzystanie z kodu polecenia.

 

 

Jak działa BeamUp

Działanie aplikacji nie jest jakoś szczególnie rewolucyjne. Jest to po prostu kolejna elektroniczna portmonetka, którą możecie zasilić poprzez przelew bankowy lub kartą płatniczą. Jeśli kojarzycie takie nazwy jak SkyCash, mPay, czy PayPal, no to faktem jest, iż BeamUp działa podobnie. Tak naprawdę jego wyróżnikiem jest komunikacja marketingowa skierowana do osób lubiących rozrywkę. Co do funkcjonalności aplikacji, muszę przyznać, iż została ona wykonana bardzo starannie i działa naprawdę płynnie. Co do kwestii bezpieczeństwa, ważny jest tu cytat z regulaminu:

Usługa BeamUp Payments świadczona jest przez Dotpay za pośrednictwem BeamUp Payments, który działa w  imieniu i na rzecz Dotpay jako jego agent.

Nie da się ukryć, iż Dotpay to od lat zaufana instytucja płatnicza, podlegająca nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

 

Zasady promocji

Aplikacja BeamUp dostępna jest w Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Po ściągnięciu aplikacji, rejestrujecie się podając swoje podstawowe dane. Po rejestracji wasze konto zostanie zasilone kwotą 1 zł.

Następnie w zakładce Karty, dodajecie kartę VISA, po czym na waszym koncie ląduje kolejne 10 zł.

Ostatnia premia to 5 zł za wpisanie kodu polecenia. W tym celu przejdźcie do zakładki Promocje oraz wpiszcie uzyskany kod polecenia. Możecie w tym celu użyć mojego kodu: ZVFAJK3O (litera O na końcu). Stali czytelnicy bloga mogą podawać swoje kody polecenia poprzez wiadomość na Facebooku lub poprzez zakładkę Kontakt. Sukcesywnie (wedle uznania) będę dodawał wasze kody do wpisu. Za skuteczne polecenie aplikacji otrzymacie 5 zł. Maksymalny limit dziennych transakcji przychodzących dla kont zweryfikowanych (czyli takich, które mają na przykład dodaną kartę płatniczą) wynosi 10 sztuk.

Pula w promocji VISY wynosi 10.000 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Uzyskane premie możecie przeznaczyć na usługi oferowane przez BeamUp, przelać znajomemu lub wypłacić na konto.

 

Ważne linki:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów