Nest Bank: darmowe BIZnest Konto firmowe z 350 zł bonusu od Rankomat.pl oraz 700 zł premii na start od banku!

Trwa do:
15 września 2022

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Propozycja Nest Banku to bezwarunkowo i bezterminowo darmowe konto firmowe. Rachunek zwolniony jest z podstawowych opłat – w tym za prowadzenie i użytkowanie karty płatniczej. Oprócz odnowionej z początkiem września promocji z 700 zł premii na start możecie otrzymać także dodatkowy bonus w postaci 350 zł za wykonanie trzech przelewów oraz wyrażenie zgód marketingowych (w przypadku tej premii nie ustalono okresu karencji!). Tę część premii zapewnia Rankomat.pl, będący partnerem akcji promocyjnej. Obie promocje potrwają do 15 września 2022 roku. Rankomat.pl oprócz popularnej porównywarki ubezpieczeń, zajmuje się również organizacją promocji bankowych, takich jak niniejsza. Łącznie do zgarnięcia jest więc całkiem pokaźna sumka. Deserem i wisienką na torcie może być Lokata Witaj na 7,5% w skali roku z limitem od kwoty 20.000 zł. Z lokaty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy (różnią się nieco warunki skorzystania z promocyjnej lokaty). Wszystkie te promocje łączą się ze sobą! Oprócz tego polecam Wam promocję konta osobistego w tym samym banku – premia na start wynosi 50 zł.

Na temat tej promocji oraz dodatkowych produktów Nest Banku przygotowaliśmy również drugi artykuł. Dowiecie się z niego więcej na temat Lokaty Witaj, pozostałych produktów depozytowych, programu poleceń z premią do 2000 zł oraz analizą konta walutowego.

Uczestnicy promocji Nest Bank

Obie promocje – zarówno z 350 zł premii od Rankomat.pl, jak i z 700 zł premii na start autorstwa Nest Banku można naturalnie połączyć. Choć pierwsza z nich nie jest ograniczona żadnym okresem karencji, to w regulaminie drugiej taki zapis już istnieje. W akcji z 700 zł premii na start mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta firmowego w Nest Banku w okresie od 1 stycznia 2020 roku. Jeśli więc chcecie zdobyć 1050 łącznej premii – musicie spełniać ten warunek.

Jeśli jednak zamknęliście konto już po dniu 1 stycznia 2020 roku, nadal możecie odebrać 350 zł premii na start od Rankomat.pl! W tej akcji okres karencji praktycznie nie istnieje. Gwarantuje to zapis regulaminu:

Uczestnikiem Akcji może być osoba fizyczna prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą lub prowadząca działalność gospodarczą w ramach spółki cywilnej albo spółka jawna, partnerska, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacja lub stowarzyszenie, która: …nie posiada rachunku rozliczeniowego w Banku.

Obie akcje przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy prowadzą firmę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością fundacji lub stowarzyszenia z siedzibą i rezydencją podatkową w Polsce.

Posiadanie któregokolwiek produktu dla klientów indywidualnych – na przykład konta osobistego – nie wyklucza z udziału w obu promocjach.

Jak zdobyć 350 zł + 700 zł premii na start – darmowe konto firmowe BIZnest

Łączna wartość nagród możliwych do zdobycia przez nowych klientów biznesowych w Nest Banku to aż 1050 zł. Na całość składa się bonus w wysokości 350 zł od organizatora promocji – Rankomat.pl – oraz 700 zł premii na start serwowanej przez bank.

Na początek skupmy się na zdobyciu 350 zł premii podzielonej na dwie części. Promocja trwa do dnia 15 września 2022 roku (do tego samego dnia przedłużona została druga z promocji, co ułatwia udział w obu akcjach). Aby wziąć udział w promocji, powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji, założyć konto w serwisie Bonus eBrokerPartner i zawnioskować o konto w promocji. Pamiętajcie, by wszędzie podawać ten sam adres e-mail.

Umowę o rachunek powinniście podpisać do 30 września 2022 roku (w oddziale banku, poprzez kuriera lub potwierdzając swoją tożsamość i wniosek przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z Waszego konta w innym banku).

  • 100 zł premii – otrzymacie tę część bonusu pod warunkiem pobrania i zalogowania się do aplikacji mobilnej, a następnie wyrażenia zgód marketingowych na rzecz banku (dokładny wykaz znajduje się w regulaminie promocji) do dnia 17 października 2022 roku. Zgody należy utrzymać do końca okresu trwania akcji.
  • 250 zł premii – otrzymacie tę nagrodę pod warunkiem wykonania trzech przelewów na rachunki bankowe prowadzone w innych bankach niż Nest Bank – również do dnia 17 października 2022 roku. Możecie więc po prostu przelać pieniądze na inne konto.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji BIZnest Konto z BONUSEM.

Jak odebrać 700 zł premii na start za darmowe konto firmowe?

Premia od Nest Banku w wysokości aż 700 zł podzielona jest na trzy części: 50 zł, 250 zł oraz 400 zł.

Gdy uda się Wam założyć konto i podpisać umowę w terminie, wykorzystajcie swoją kartę do wykonania co najmniej 1 płatności na dowolną kwotę. Transakcję należy wykonać do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym założyliście konto. To da Wam 50 zł premii.

Druga część premii (250 zł) podzielona została na 5 nagród po 50 zł każda. W kolejnych 5 miesiącach (zaczynając od miesiąca następującego po tym, gdy wykonywaliście premiowaną płatność kartą), będziecie otrzymywać prawo do odbioru 50 zł pod warunkiem zapewnienia co najmniej 5000 zł łącznego zewnętrznego wpływu na konto oraz wykonywania co najmniej  3 dowolnych transakcji spośród wymienionych: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (nie wliczają się przelewy wewnętrzne, między własnymi rachunkami w Nest Banku). Chodzi więc o wykonanie na przykład trzech płatności BLIK w miesiącu czy też trzech transakcji kartą.

Największa część premii, czyli 400 zł, zarezerwowana jest dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy o terminal płatniczy w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili otwarcia BIZnest Konta (podczas zakładania konta lub w ciągu 30 dni od chwili złożenia wniosku o rachunek należy wyrazić chęć podpisania umowy o terminal).

Wartość premii za terminal płatniczy uzależniona jest od okresu obowiązywania umowy, którą podpiszecie. 1 rok to 100 zł, 2 lata – 200 zł i tak dalej. Spójrzcie na poniższy schemat. 

Nie wystarczy jednak podpisanie samej umowy. W ciągu 60 dni od chwili jej zawarcia powinniście odnotować na rachunku połączonym z terminalem pierwszy wpływ (w dowolnej kwocie). Premia wypłacana jest jednorazowo.

BIZnest Konto – premia za terminal

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wypłata premii

Do dnia 27 października 2022 roku Rankomat.pl prześle Wam wiadomość e-mail lub SMS z odnośnikiem do formularza, w którym należy podać numer promocyjnego BIZnest Konta. Na ten rachunek do dnia 15 listopada trafi 350 zł premii na start. Formularz należy wypełnić do dnia 3 listopada 2022 roku.

W przypadku promocji Nest Banku z 700 zł premii na start wydanie poszczególnych części nagród następuje zawsze do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. 

Nie zamykajcie konta i nie odwołujcie wyrażonych zgód do czasu otrzymania zakończenia akcji i otrzymania premii.

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców nagrody i bonusy stanowią przychód, który należy uwzględnić w księgach firmy i odprowadzić od niego podatek. Wasz dział księgowości z pewnością poradzi sobie z tym rozliczeniem. 

Lokata Witaj na 7,5% w skali roku

Nest Bank ma także dla swoich klientów ciekawą ofertę oszczędnościową. Najbardziej opłacalnym depozytem jest Lokata Witaj na 7,5% w skali roku. Limit kwotowy ustanowiono w tym przypadku na kwotę 20.000 zł. Okres zapadalności lokaty to 6 miesięcy z maksymalnym oprocentowaniem lub 3 miesiące z oprocentowaniem 6% w skali roku.

Uzyskanie takiej stopy zwrotu wymaga spełnianie warunku w postaci zapewnienia comiesięcznego wpływu na konto firmowe w wysokości co najmniej 5000 zł i wykonania 3 transakcji (płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew) oraz utrzymywania przez cały okres trwania lokaty zgód na kontakt w celach marketingowych wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Szczegółów szukajcie w regulaminie lokaty.

BIZnest Konto – szczegóły

Darmowe konto firmowe Nest Banku jest zwolnione z sześciu najważniejszych opłat:

  • 0 zł za prowadzenie konta firmowego (dotyczy pierwszego konta przedsiębiorcy),
  • 0 zł za kartę debetową VISA (dotyczy pierwszej karty debetowej),
  • 0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir,
  • 0 zł za kody SMS do autoryzacji internetowych,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty  BLIKIEM z bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w kraju.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji dla kont i kart.

Jeśli chodzi o terminal płatniczy, to sprawa jest jasna. W ramach programu Polska Bezgotówkowa użytkownik, który nigdy wcześniej nie posiadał terminala, jest zwolniony z opłat za aktywację i instalację urządzenia. Brak też opłat za dzierżawę i prowizji od transakcji kartą. Preferencyjne warunki utrzymane będą przez 12 miesięcy. Po tym czasie zaczną obowiązywać stawki wynikające z umowy z firmą Fiserv Polska. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów