fbpx

Citi Handlowy: 150 zł premii na start oraz voucher o wartości 50 zł od Mastercarda

Trwa do:
20 marca 2021
Dostępność wniosków
5000

Citi Handlowy ruszył z kolejną edycją promocji rachunku CitiKonto, czyli w pełni darmowego konta osobistego. Pod kryptonimem „finansowej rewolucji” kryje się: darmowe prowadzenie konta – bezwarunkwo, darmowa obsługa karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), czy też 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli zatem zastanawiacie się nad zmianą banku – CitiKonto wydaje się być najlepszym wyborem. Aby Was do tego mocniej zmotywować, Citi Handlowy rozdaje 150 zł łatwej premii gotówkowej. Kolejne 50 zł odbierzecie jako punkty powitalne w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Wymienicie je przykładowo na vouchery do Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Frisco, Free Now, wiele sklepów odzieżowych. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu. Po założeniu konta możecie również wyrobić kartę kredytową w promocji z 400 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 20 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera lub zdalnie przez infolinię).

Co ciekawe, w bieżącej edycji promocji bank nie wymaga wyrażania zgód marketingowych i na przesyłanie informacji handlowych 🙂

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Jak zdobyć premię w ramach promocji?

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji podzielony jest na trzy części. Każda z nich to 50 zł premii gotówkowej.

Pierwszą nagrodę otrzymacie, jeśli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta przynajmniej jeden raz zapewnicie wpływ wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł.

Wpłata wynagrodzenia, o której mowa powyżej oznacza sumę wpływów na konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie.

Warto zwrócić uwagę na frazę „w szczególności”. Moim zdaniem nie oznacza ona, iż środki muszą bezwzględnie pochodzić z wymienionych źródeł, ale mogą być również z innych. Bank ponadto zaznacza, iż wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych

Jeśli nawet nie spełnicie warunków dla tej części premii, i tak możecie zgarnąć dwie kolejne transze.

Następne 50 zł premii gotówkowej otrzymacie pod warunkiem, iż w terminie od pierwszego do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta – wpłacicie na CitiKonto co najmniej 100 zł oraz minimum 1 raz zalogujecie się do aplikacji mobilnej banku Wpływ na konto może przykładowo pochodzić z waszego konta w innym banku.

Z kolei ostatnią transzę, również w kwocie 50 zł zdobędziecie, jeśli od pierwszego do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta zapłacicie za swoje zakupy za pośrednictwem Google/Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.


Premie gotówkowe będą wypłacane w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków dla danego rodzaju premii.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Przykład: rachunek otwieracie w lutym 2021 roku.

 • W marcu 2021 roku zapewniacie wpływ wynagrodzenia na minimum 2000 zł.
 • W kwietniu2021 roku logujecie się do aplikacji i zapewniacie wpływ na minimum 100 zł.
 • W maju 2021 roku wykonujecie transakcje mobilne Google Pay / Apple Pay.
 • Premie otrzymacie w kwietniu, maju oraz czerwcu 2021 roku.

Vouchery o wartości nawet 50 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty debetowej lub kredytowej banku Citi Handlowego z logo Mastercard mogą otrzymać aż 3400 punktów powitalnych za rejestrację w programie. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej nawet 60 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie portmonetki Skycash. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Frisco, Wólczanka, czy Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł).

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 28 lutego 2021 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 8600 osób. Informacja ta pojawi się na stronie promocji i to z tygodniowym wyprzedzeniem.

Aby zdobyć promocyjne punkty należy (już po rejestracji) w dniach od 28 stycznia do 28 lutego 2021 roku wykonać płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł w minimum dwóch sklepach z poniższej listy:

 • Home&You, 
 • Decathlon,
 • Intersport,
 • RTV Euro AGD,
 • Empik, 
 • Douglas, 
 • W. Kruk.

Transakcje możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych. Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 45 dni od momentu spełnienia warunków. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia przyznania.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

Korzystne rozwiązania walutowe

Citi Handlowy udostępnia również kantor walutowy online z bardzo korzystnymi kursami w dni robocze (w weekendy kursy są już fatalne). Możecie je śledzić na bieżąco na tej stronie. Ponadto wydawana do konta karta debetowa może spełniać funkcję karty wielowalutowej w ramach usługi Citi Global Wallet. Oznacza to, iż płacąc za granicą, karta „wyczuje” płatność walutową i pobierze środki z odpowiedniego konta walutowego (dostępne konta to EUR, USD oraz GBP). Oczywiście wcześniej musicie zasilić dane konto środkami, przykładowo wymieniając PLN na walutę obcą w ramach usługi kantoru Citi Handlowego.

Jeśli zaś płacicie w walucie innej niż posiadane konta walutowe (przykładowo w jenach albo w rublach), wówczas bank rekomenduje przepięcie karty (w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej) na domyślne konto w walucie Euro. Wówczas przewalutowanie nastąpi po bardzo korzystnym kursie zapewnianym przez organizację Mastercard.

Więcej na temat usługi Citi Global Wallet znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów