fbpx

Citibank: 400 zł do Allegro w promocji karty kredytowej Citi Simplicity + 100 zł od Mastercarda

Trwa do:
5 kwietnia 2021
400 zł do allegro od Citibanku jakdorobic

Bank Citi Handlowy postanowił przedłużyć do 5 kwietnia 2021 roku jedną ze swoich najlepszych promocji w historii. Dla przypomnienia, aż 400 zł premii otrzymacie na zakupy w Allegro, pod warunkiem spełnienia bardzo prostych wymagań. Jako, że na Allegro znaleźć można niemal wszystko – od produktów spożywczych, przez elektronikę aż po materiały budowlane i części motoryzacyjne, kartę podarunkową można potraktować niemal na równi z gotówką. W dzisiejszym artykule opowiem Wam przede wszystkim, jak dobrać się do nagrody oraz co zrobić, by nie płacić nic za kartę kredytową Citi Simplicity (przez pierwszy rok jest to wyjątkowo łatwe). Oprócz tego możecie założyć w pełni darmowe Citikonto, które zapewnia 250 zł premii ekstra!

W międzyczasie ruszyła promocja punktów lojalnościowych na start w programie Bezcenne Chwile. Za rejestrację w programie możecie zdobyć aż 6800 punktów o wartości 100 zł – aktualizacja 4.04.2021.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, a konkretnie – nowych użytkowników głównej karty kredytowej Citibanku. Możecie wziąć udział w akcji, jeśli nie posiadaliście karty kredytowej Citi Simplicity od co najmniej 1 stycznia 2020 roku. Posiadanie innych produktów Citibanku (na przykład lokaty czy konta oszczędnościowego) absolutnie nie wyklucza Waszego udziału. 

Warunki otrzymania karty kredytowej

Citibank jasno określa, kto może otrzymać ich kartę kredytową. Posiadaczem może stać się osoba pełnoletnia, zatrudniona w jednym miejscu od minimum 3 miesięcy, osiągająca dochód netto w wysokości 1200 zł miesięcznie lub więcej. Przedsiębiorcy muszą z kolei wykazać dochód netto w wysokości co najmniej 2500 zł miesięcznie i prowadzić swoją firmę od 2 lat. 

Zasady promocji – jak zyskać 400 zł do Allegro?

Pomimo bardzo dużej premii, zasady uzyskania nagrody są wyjątkowo proste, a bank nie stawia przed uczestnikami wielkich wymagań. 

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o przyznanie karty za pomocą dedykowanej strony promocji. Macie na to czas do 5 kwietnia 2021 roku. Składanie wniosku o kartę kredytową w większości banków wiąże się z koniecznością potwierdzenia dochodów. Dokument powinniście dostarczyć w ciągu 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku. Potrzebny będzie Wam wyciąg z konta w aktualnym banku i dowód osobisty, które załączyć możecie na przygotowanej do tego celu stronie banku

Gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, a umowa zostanie podpisana, powinniście zalogować się do bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile (pobierzecie ją na telefon za pomocą Google Play lub Apple Store). Powinniście się zalogować najpóźniej ostatniego dnia następnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy – czyli do końca kwietnia, jeśli umowę podpiszecie w marcu i do końca marca, jeśli zdążycie podpisać umowę jeszcze w lutym. 

Drugim i ostatnim warunkiem promocji jest zrobienie zakupów kartą na łączną kwotę 1000 zł. Macie na to trzy miesiące kalendarzowe, licząc od następnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy. Warunek jest dość łatwy do spełnienia. Wystarczy, że będziecie robić zwyczajne zakupy przy użyciu nowej karty. Kwota 1000 zł powinna uzbierać się w ten sposób na długo przed ostatecznym terminem. 

Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta).

Przykład: Podpisując umowę w marcu, powinniście zalogować się do aplikacji do końca kwietnia oraz wydać 1000 zł do końca czerwca.

To wszystko. Przejdźmy więc do najprzyjemniejszej części, czyli omówienia nagrody.

Przekazanie nagrody

Informacji o przyznaniu nagrody szukajcie w skrzynce odbiorczej swojej bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca, następującego po miesiącu wypełnienie warunków (na przykład do końca kwietnia, jeśli już w marcu uda się Wam odhaczyć wszystkie wymagania). W ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości otrzymacie e-kod do Allegro o wartości 400 zł. Bank zabezpiecza się tak długim okresem na wypadek nieprzewidzianych problemów. Te jednak zdarzają się rzadko, a nagrody przekazywane są znacznie szybciej (w większości przypadków).

Karta podarunkowa do Allegro będzie ważna przez 12 miesięcy. Musicie pamiętać, że z karty możecie skorzystać tylko raz. Za jej pomocą możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. 

Musicie mieć jednak świadomość, że jeśli wykorzystacie ją do zakupów za 100 zł, pozostałe 300 zł zwyczajnie przepadnie!

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj

Szczegółów akcji Citibanku szukajcie w regulaminie promocji.

Karta Citi Simplicity – jak uniknąć opłaty?

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy, kwota transakcji zwalniająca z opłaty za kartę to tylko 300 zł. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Vouchery o wartości nawet 100 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty debetowej lub kredytowej banku Citi Handlowego z logo Mastercard mogą otrzymać aż 6800 punktów powitalnych za rejestrację w programie Bezcenne Chwile. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej 100 zł, a nawet niemal 140 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie telefonu o wartości 10 zł. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Frisco, Wólczanka, Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł).

Co ciekawe, chyba po raz pierwszy w historii, promocja nie przewiduje żadnych wykluczeń w zakresie uczestnictwa. Żadnego okresu karencji. Nic. Wychodzi zatem na to, iż udział w akcji mogą wziąć wszyscy – nawet osoby, które już zdobyły wcześniej punkty w innych promocjach Mastercarda.

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 31 maja 2021 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 3500 osób. Informacja ta pojawi się na stronie promocji. Jako, że warunki uczestnictwa są tak liberalne – lepiej się pospieszyć ze spełnianiem warunków 🙂

Aby zdobyć promocyjne punkty należy (już po rejestracji) w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2021 roku wykonać płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł w minimum dwóch sklepach z poniższej listy:

  • Home&You, 
  • Decathlon,
  • Intersport,
  • RTV Euro AGD,
  • Empik, 
  • Douglas, 
  • W. Kruk.

Transakcje możecie wykonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 45 dni od momentu spełnienia warunków. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia przyznania.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

Tutaj regulamin poprzedniej edycji, ważnej do 31 marca 2021 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów