fbpx

Citi Handlowy: 250 zł premii, 2 kody Inpost oraz vouchery o wartości 100 zł od Mastercarda

Trwa do:
19 czerwca 2021
Dostępność wniosków
6000

Citi Handlowy ruszył z kolejną edycją promocji rachunku CitiKonto, czyli w pełni darmowego konta osobistego. Pod kryptonimem „finansowej rewolucji” kryje się: darmowe prowadzenie konta – bezwarunkwo, darmowa obsługa karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli zatem zastanawiacie się nad zmianą banku – CitiKonto wydaje się być świetnym wyborem. Aby Was do tego mocniej zmotywować, Citi Handlowy rozdaje 150 zł łatwej premii gotówkowej, do 100 zł moneyback oraz 2 kody na przesyłki Inpost (o wartości nawet 40 zł). Kolejne 100 zł odbierzecie jako punkty powitalne w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Wymienicie je przykładowo na vouchery do Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Frisco, Free Now, wiele sklepów odzieżowych. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu. Po założeniu konta możecie również wyrobić kartę kredytową w promocji z 400 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro.

Ta promocja została już zakończona. Sprawdź nową, lepszą edycję promocji Citikonta.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

A jeśli nie posiadacie jeszcze karty kredytowej, przypominam o rekordowej promocji z 400 zł premii do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 19 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania puli 6000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera lub zdalnie przez infolinię).

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Citibank.

Jak zdobyć premie w ramach promocji?

Pierwsza nagroda – 2 kody Inpost

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji podzielony jest na pięć części. Pierwsza nagroda to 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie Inpost. Otrzymacie je za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie powyższych zgód marketingowo-handlowych. Wartość kodów sięga kwoty niemal 40 zł.

Druga nagroda – 50 zł premii gotówkowej

Drugą nagrodę w postaci 50 zł premii gotówkowej otrzymacie pod warunkiem, iż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta – wpłacicie na CitiKonto co najmniej 100 zł oraz minimum 1 raz zalogujecie się do aplikacji mobilnej banku. Wpływ na konto może przykładowo pochodzić z waszego konta w innym banku.

Trzecia nagroda – 50 zł premii gotówkowej

Trzecią nagrodę w postaci 50 zł premii gotówkowej otrzymacie pod warunkiem, iż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta:

 • przynajmniej jeden raz zapewnicie wpływ wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł lub
 • wykonacie za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Wpłata wynagrodzenia, o której mowa powyżej oznacza sumę wpływów na konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie.

Warto zwrócić uwagę na frazę „w szczególności”. Moim zdaniem nie oznacza ona, iż środki muszą bezwzględnie pochodzić z wymienionych źródeł, ale mogą być również z innych. Bank ponadto zaznacza, iż wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

Natomiast w przypadku transakcji walutowych, zlecenie walutowe oznacza zlecenie zawarcia transakcji natychmiastowej zamiany waluty bazowej na walutę docelową po zaakceptowanym kursie walutowym. Przykładem transakcji spełniającej warunki promocji może być zakup dolarów za równowartość 2000 zł i przetrzymanie ich z myślą o lepszych czasach 😉 Inny przykład – zakup euro za 1000 zł, a następnie sprzedaż za co najmniej taką samą kwotę w trakcie trwania promocji.

Czwarta nagroda – 50 zł premii gotówkowej

Czwartą nagrodę, również w kwocie 50 zł zdobędziecie, jeśli do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta zapłacicie za swoje zakupy za pośrednictwem Google/Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.

Piąta nagroda – 1% moneyback, do 100 zł zwrotu

Ta nagroda trafi do 1000 pierwszych osób, które oprócz konta, w trakcie trwania promocji wyrobią również kartę kredytową. Co tu kryć, jest to bardzo opłacalny biznes, ponieważ w ramach promocji karty kredytowej do zdobycia jest 400 zł premii do wykorzystania na Allegro.

Zwrot będzie wypłacany jako 1% wartości transakcji wykonanych kartę debetową oraz kartą kredytową w okresie 4 kolejnych pełnych miesięcy po miesiącu wydania karty kredytowej. Maksymalny miesięczny zwrot to 25 zł, czyli w skali całej promocji 100 zł premii.

Wydanie nagród

Premie gotówkowe będą wypłacane w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków dla danego rodzaju premii. Natomiast kody rabatowe na przesyłki kurierskie Inpost znajdziecie w bankowości internetowej w zakładce „Korzyści i produkty”. Otrzymacie je najpóźniej do końca miesiąca po założeniu konta.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Vouchery o wartości nawet 100 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty debetowej lub kredytowej banku Citi Handlowego z logo Mastercard mogą otrzymać aż 6800 punktów powitalnych za rejestrację w programie Bezcenne Chwile. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości sięgającej 100 zł, a nawet niemal 140 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie telefonu o wartości 10 zł. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Frisco, Wólczanka, Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł).

Co ciekawe, chyba po raz pierwszy w historii, promocja nie przewiduje żadnych wykluczeń w zakresie uczestnictwa. Żadnego okresu karencji. Nic. Wychodzi zatem na to, iż udział w akcji mogą wziąć wszyscy – nawet osoby, które już zdobyły wcześniej punkty w innych promocjach Mastercarda.

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 31 maja 2021 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 3500 osób. Informacja ta pojawi się na stronie promocji. Jako, że warunki uczestnictwa są tak liberalne – lepiej się pospieszyć ze spełnianiem warunków 🙂

Aby zdobyć promocyjne punkty należy (już po rejestracji) w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2021 roku wykonać płatności zarejestrowaną kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł w minimum dwóch sklepach z poniższej listy:

 • Home&You, 
 • Decathlon,
 • Intersport,
 • RTV Euro AGD,
 • Empik, 
 • Douglas, 
 • W. Kruk.

Transakcje możecie wykonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 45 dni od momentu spełnienia warunków. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia przyznania.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

Tutaj regulamin poprzedniej edycji, ważnej do 31 marca 2021 roku.

CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Nawet 500 zł programie poleceń!

To jeszcze nie wszystko. Citibank pozwoli Wam zarobić znacznie więcej. Nawet 500 zł – wszystko zależy od tego, jak wielu osobom uda się Wam polecić darmowe Citikonto. Biorąc pod uwagę, że sam rachunek jest naprawdę solidną propozycją, nie powinno to być wcale trudne. Nagroda za jedno skuteczne polecenie to 50 zł. Gra toczy się więc do 10 poleconych. 🙂 

Polecony może oczywiście zgarnąć premię na start, co będzie Waszym dodatkowym argumentem. 

Polecającym może być każdy klient banku, posiadający konto osobiste i/lub główną kartę kredytową z jego logiem. Oczywiście, jeśli założycie konto w niniejszej promocji, śmiało możecie zostać polecającymi.

Komu w takim razie polecać? Każdemu, kto nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego lub oszczędnościowego Citibanku od dnia 1 stycznia 2020 roku. Promocja nie wyklucza więc (z roli poleconego) posiadaczy kart kredytowych banku.Swój unikalny link, który będziecie mogli przesyłać znajomym i rodzinie, znajdziecie w bankowości elektronicznej, po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do programu. 

Nagrodę otrzymacie, jeśli osoba, spełniająca wymienione wyżej wymagania, najpóźniej 31 maja 2021 roku otworzy własne Citikonto, za pośrednictwem infolinii banku zaakceptuje regulamin i wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu, a następnie zapewni wpływ wynagrodzenia na rachunek i będzie to nie mniej niż 2000 zł. Wpływ powinien pojawić się na koncie najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu założenia konta. 

Przykład

Jeśli polecony założy konto w marcu, pieniądze powinny pojawić się na jego koncie najpóźniej do końca maja.  

Następnie Wy – polecający – powinniście wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w terminie do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu polecenia konta.

Nagroda zostanie wypłacona na rachunek bankowy polecającego do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostaną wszystkie warunki.

Do tego czasu nie zamykajcie ani nie wypowiadajcie umowy rachunku. Nie musicie także martwić się podatkiem – wszystko załatwi za Was bank. 

Oferta jest ważna do 31 maja 2021 roku lub do momentu wyczerpania puli 1500 nagród. Szczegóły znajdziecie w regulaminie programu poleceń.

Jak wykorzystać kody rabatowe na przesyłki kurierskie

Otrzymane kody możecie zrealizować poprzez dedykowaną stronę szybkienadania.pl. Ważność otrzymanych kodów upływa 30 października 2021 roku, czyli macie sporo czasu na ich wykorzystanie. Oczywiście kody mają charakter jednorazowy. Użyjecie ich podczas finalizowania zamówienia w polu płatności (podsumowanie zamówienia).

Kody możecie wykorzystać na dowolną usługę, zarówno Paczkomaty, jak i standardowe przesyłki kurierskie. Rozmiar paczki również jest dowolny (mała, średnia lub duża). W przypadku najdroższej opcji (duża paczka doręczona za pośrednictwem kuriera) oszczędzacie 19,99 zł. Dlatego wartość 2 przesyłek może pozwolić na wygenerowanie niemal 40 zł oszczędności. To idealne rozwiązanie, jeśli prowadzicie mały handelek na Allegro (tutaj pisałem o działalności nierejestrowej) lub macie zamiar wyprzedać nieudane prezenty lub zalegające w mieszkaniu szpargały.

Spore oszczędności dzięki promocji Citikonta.

Korzystne rozwiązania walutowe

Citi Handlowy udostępnia również kantor walutowy online z bardzo korzystnymi kursami w dni robocze (w weekendy kursy są już fatalne). Możecie je śledzić na bieżąco na tej stronie. Ponadto wydawana do konta karta debetowa może spełniać funkcję karty wielowalutowej w ramach usługi Citi Global Wallet. Oznacza to, iż płacąc za granicą, karta „wyczuje” płatność walutową i pobierze środki z odpowiedniego konta walutowego (dostępne konta to EUR, USD oraz GBP). Oczywiście wcześniej musicie zasilić dane konto środkami, przykładowo wymieniając PLN na walutę obcą w ramach usługi kantoru Citi Handlowego.

Jeśli zaś płacicie w walucie innej niż posiadane konta walutowe (przykładowo w jenach albo w rublach), wówczas bank rekomenduje przepięcie karty (w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej) na domyślne konto w walucie Euro. Wówczas przewalutowanie nastąpi po bardzo korzystnym kursie zapewnianym przez organizację Mastercard.

Więcej na temat usługi Citi Global Wallet znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów