fbpx

Credit Agricole: 100 zł premii na start, Rachunek Oszczędzam na 2% w skali roku + darmowy kredyt do 3000 zł

Trwa do:
31 marca 2021

W banku Credit Agricole dostępny jest całkiem ciekawy pakiet promocji. Na start otrzymacie 50 zł bardzo łatwej premii za założenie konta. Okres karencji w tym przypadku to wyłącznie 12 miesięcy. To ważne, ponieważ inne promocje francuskiego banku całkowicie wyłączają z udziału dotychczasowych uczestników akcji promocyjnych. Co więcej, po założeniu rachunku będziecie mogli polecać ofertę w ramach nowej edycji programu poleceń, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra. To jeszcze nie wszystko. Kolejne 50 zł uzyskacie za samo założenie konta swojemu dziecku – bez dodatkowych warunków. Na uwagę zasługuje również oferta oszczędnościowa. W ramach Rachunku Oszczędzam możecie ulokować do 20.000 zł z oprocentowaniem 2% w skali roku. Jak na dzisiejsze realia to i tak naprawdę nieźle. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 3 miesięcy i mogą z niego skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i byli klienci banku. Natomiast osoby budujące zdolność kredytową będą mogły skorzystać z darmowego kredytu do kwoty 3000 zł z RRSO 0%. Maksymalna długość kredytu to aż 12 miesięcy! Konto dla Ciebie umożliwia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także dostęp do pakietu assistance bezpłatny przez 6 miesięcy.

2% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 20.000 zł)

Analizę zaczniemy nietypowo, bo od oferty oszczędnościowej. To moim zdaniem jeden z głównych argumentów za skorzystaniem z propozycji Credit Agricole. Osoby, które zdecydują się założyć Konto dla Ciebie (w dowolnym pakiecie), będą mogły skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie konta wynosi 2% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Maksymalna kwota obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 20.000 zł, zaś okres obowiązywania oprocentowania to 3 miesiące. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 3 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł. Prowadzenie Rachunku Oszczędzam jest darmowe.

Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 1.12.2020 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. Aby skorzystać ww. Oferty, Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe, które oznaczają łącznie: a) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku po wygaśnięciu umowy konta, b) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku: elektronicznie (za pomocą e-mail i SMS) oraz telefonicznie, c) zgodę na przesyłanie przez Bank informacji dotyczących umów na podany przez posiadacza konta adres e-mail. Oprocentowanie specjalne jest stałe i obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w ramach konta objętego Ofertą „Na start”.

Uczestnictwo w promocji konta z 50 zł premii

W promocji może wziąć udział osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu ostatniego roku. Przykładowo, składając wniosek 23 lutego 2021 roku, wasz poprzedni rachunek powinien zostać zamknięty przed 23 lutego 2020 roku.

Jak założyć konto w promocji?

Aby zdobyć 50 zł premii, podczas wypełniania wniosku na dedykowanej stronie promocji należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z waszych znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możecie wykorzystać mój kod polecenia: 4956321. W ten sposób macie pewność, że otrzymacie premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody marketingowe oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Umowę o konto możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w pełni online, czyli za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Z promocji możecie skorzystać do 31 marca 2021 roku.

Jak zdobyć premię – warunki promocji

Aby otrzymać 50 zł w ramach programu poleceń, wystarczy w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta należy:

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.Oczywiście pierwszy z wymienionych wariantów jest o wiele łatwiejszy. Premia zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Przykładowo otwierając konto w lutym 2021 roku, warunki spełnijcie od marca do maja, zaś premia pojawi się na koncie w czerwcu 2021 roku.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń IV.

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Czwarta edycja programu poleceń trwa do 31 marca 2021 roku.

Aby zostać polecającym, należy zapisać się do programu poleceń, w placówce banku, w aplikacji mobilnej lub poprzez infolinię. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń IV.

50 zł premii za założenie konta dziecku

Kolejne 50 zł otrzyma Wasza pociecha w wieku od 13 do 18 lat. Regulamin nie wskazuje w tym przypadku żadnych konkretnych wykluczeń. Żeby zapewnić dziecku kieszonkowe, należy – do 31 marca 2021 roku – założyć Konto dla Ciebie GO! (razem z kartą debetową, wydawaną do rachunku). Zrobicie to na przykład w placówce banku. Dostępne punkty możecie zlokalizować tutaj.

Założenie konta (za zgodą rodziców lub opiekunów dziecka) to jedyny warunek otrzymania premii. 50 zł zostanie wypłacone na założone właśnie konto do końca następnego miesiąca (do końca marca, gdy konto założycie w lutym lub do końca kwietnia, gdy zrobicie to w marcu).

Ciekawostką jest ilość dostępnych wzorów kart. Młody (prawie) dorosły może wybierać spośród niemal stu wizerunków. Konto dla Ciebie GO! zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty wielowalutowej oraz przelewy internetowe. Wszystkie bankomaty w Polsce też będą za free pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej kartą w miesiącu. W przeciwnym razie każdorazowa opłata za wypłaty z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji „50 zł kieszonkowego”.

Użyj mojego kodu polecenia: 4956321

Darmowy kredyt powitalny do 3000 zł z RRSO 0%

W Credit Agricole do odwołania trwa również kolejna edycja promocji darmowego kredytu powitalnego. Do wzięcia jest nawet 3000 zł i to na okres do 12 miesięcy. Kredyt nie jest obarczony żadnymi kosztami, typu prowizja, czy też ubezpieczenie. Dzięki temu RRSO wynosi okrągłe 0%, zaś wy spłacacie wyłącznie raty kapitałowe, bez żadnych odsetek.

Powitalny kredyt gotówkowy dostępny dla klientów, którzy nie posiadali nigdy w Credit Agricole produktu kredytowego.

Szczegóły darmowego kredytu dostępne są na dedykowanej stronie promocji.

Konto dla Ciebie – analiza

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 5 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Garmin Pay, Fitbit Pay, Apple Pay oraz Google Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

Użyj mojego kodu polecenia: 4956321

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów