Citi Handlowy: w pełni darmowe konto osobiste Citi Priority i 150 zł premii jako 5% moneyback

Bank Citi Handlowy postanowił ruszyć z reedycją promocji konta internetowego Citi Priority, moim zdaniem, obecnie najlepszego rachunku osobistego na rynku. Citi Priority zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, kartę debetową, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz 3 przelewy natychmiastowe przez Internet. Oprócz tego możecie skorzystać z limitu w koncie bez prowizji i bez odsetek przez 7 dni w każdym miesiącu (sumarycznie daje to do 84 dni darmowego kredytu w skali roku). Dodatkowym bonusem w promocji jest zwrot prowizji za przewalutowanie poleceń przelewów wykonanych z konta. Wisienką na torcie (a nawet truskawką) jest możliwość zdobycia 150 zł łatwej premii. Bonus naliczany jest jako 5% moneyback od transakcji wykonanych kartą debetową (w zasadzie bez większych wyłączeń). 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji wykluczone są osoby, które posiadały dowolny produkt w Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Sytuacja ta dotyczy również współposiadania oraz pełnomocnictwa do rachunku. Oznacza to, iż obecni posiadacze karty kredytowej w Citibanku (a jest Was sporo), niestety nie mogą wziąć udział w promocji. Natomiast osoby, które takowej karty nie posiadają, raz, że mogą najpierw zawnioskować o kartę w jednej promocji, a dwa, złożyć wniosek o konto w sytuacji, gdy już otrzymają swoją kartę kredytową. O

 

Jak założyć konto w promocji?

Aby założyć promocyjne konto, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 30 maja 2019 roku. Liczba wniosków w promocji jest nielimitowana! Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody marketingowe i handlowe.

Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej.

 

150 zł premii – warunki promocji

Łączny bonus podzielony jest na 5 miesięcznych transz po 30 zł każda. Warunkiem otrzymywania zwrotów jest zapewnianie w ciągu 5 kolejnych pełnych miesięcy po otwarciu konta wpływów z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Przykładowo, podpisując umowę w marcu, wymienione warunki należy spełniać od kwietnia do sierpnia 2019 roku. Nic się nie stanie, jeśli zdarzy Wam się nie spełnić warunków promocji w danym miesiącu. Wówczas, premia za dany miesiąc po prostu przepadnie, ale będziecie mogli kontynuować zdobywanie bonusów w kolejnych miesiącach.

Co do wpływu wynagrodzenia, bank nieco dokręcił śrubę w zakresie definicji zdarzenia. Zgodnie z regulaminem, wymagana wpłata:

a) nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citi Handlowy dla klientów indywidualnych,
b) nie może pochodzić z konta uczestnika prowadzonego w innym banku,
c) nie może pochodzić z wpłaty własnej w oddziałach lub wpłatomatach Citi Handlowego.

Oznacza to, iż samodzielne przelanie środków może nie zapewnić uzyskania bonusu. Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

 

Premia walutowa

Kolejna część promocji to rezygnacja z pobierania przez bank marży podczas przewalutowania przelewów walutowych wykonanych z konta Citi Priority (bank będzie je wypłacał w formie zwrotów na konto). Mówiąc prościej, przelewy zostaną wykonane po kursie średnim! Preferencyjne warunki będą obowiązywały przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek. Maksymalna miesięczna kwota przelewów od których zostanie naliczona premia to 20.000 zł. Premie będą wypłacane w kolejnym miesiącu po wykonaniu przelewu. W przypadku franka szwajcarskiego marża wynosi 0,8% (w weekendy oraz święta 3%), zaś w przypadku pozostałych walut 4%. Stosowane przez Citibank kursy znajdziecie pod tym linkiem

Zwróćmy jednak uwagę, ile kosztują przelewy internetowe w walucie obcej. W przypadku przelewów wewnętrznych w ramach Citibanku, wszystkie przelewy walutowe są darmowe. Jeśli chodzi o przelewy zewnętrzne dla waluty euro, przelew SEPA kosztuje 5 zł niezależnie od kwoty transakcji. Dla innych walut opłata jest zmienna i wynosi 0,25% wartości transakcji (minimum 10 zł, maksimum 100 zł). Co ciekawe, w przypadku waluty CHF, pobrana prowizja będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, dlatego możemy rzec, iż przelewy frankowe są darmowe.

Co tu kryć. Pod tym względem Citibankowi daleko do Revoluta, czy też Curve.

 

7 dni darmowego limitu w koncie w każdym miesiącu

Zakładając internetowe konto Citi Priority możecie również skorzystać z preferencyjnej oferty limitu w koncie. Motywy takiego działania mogą być dwa. Po pierwsze, przez 84 dni w roku możecie za darmo korzystać ze środków udostępnionych przez bank, które ulokujecie w tym czasie przykładowo na koncie oszczędnościowym. Drugi z motywów to budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u. Jest to świetny (czytaj: darmowy) sposób na polepszenie scoringu, ponieważ bank nie pobiera prowizji za przydzielenie limitu w koncie. Pierwsza prowizja może pojawić się dopiero za odnowienie limitu po pierwszym roku (wynosi ona 1% wartości limitu, nie mniej niż 50 zł). Oczywiście możecie uniknąć tej opłaty, rezygnując z usługi przed upływem roku. Warto jeszcze wspomnieć, iż w przypadku korzystania z limitu dłużej niż 7 dni w miesiącu, standardowe oprocentowanie wynosi 8,75% w skali roku (RRSO 9,11%).

O tym jak funkcjonuje tego typu usługa szczegółowo opowiadałem w artykule dotyczącym limitu w koncie Banku Millennium. Tam działa to podobnie. Bank również nie pobiera odsetek, jeśli korzystacie ze środków do 7 dni w miesiącu.

Szczegóły: wzór umowy limitu w koncie oraz oferta linii kredytowej

 

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

 

Pierwsze dwie pozycje gwarantowane są przez regulamin do 1 lipca 2021 roku! Więcej na temat opłat w:

Jako, że jest to konto internetowe, bank pobiera dość słone opłaty za mniej standardowe usługi. Należą do nich wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale – każda transakcja wiąże się z kosztem równym 20 zł. Tyle samo zapłacicie za przelewy zrealizowane za pośrednictwem infolinii (o ile ktoś jeszcze korzysta z tego typu usług). Ponadto bank pobiera opłatę miesięczną za dostęp do usługi bankowości telefonicznej CitiPhone w wysokości 6 zł. Aby opłata ta nie była jednak pobierana, wystarczy nie korzystać z wymienionej usługi.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

-<

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów