Testuj produkty marki Develey (sosy, musztardy, ketchupy) oraz Coccolino (płyny do płukania lub perełki) i odbierz do 10 zł zwrotu środków

W ostatnim artykule o tematyce testów produktów, zapytałem Was, czy chętnie śledzicie tego typu wpisy i korzystacie z nadarzających się okazji. Jako, że odzew był bardzo pozytywny, powracam z kolejną dawką promocji. Tym razem dwie akcje, dzięki którym wyostrzą się wasze zmysły smakowe i zapachowe. Pod lupę trafiają testy produktów marki Develey (sosy, ketchupy i musztardy) oraz marki Coccolino (płyny do płukania oraz perełki). W obu przypadkach maksymalny zwrot to 10 zł. Na blogu znajdziecie również wiele innych testów produktów z gwarantowanym zwrotem. W blogowej wyszukiwarce sprawdźcie frazy: Listerine, Parodontax, Duck oraz Bodymax.

 

 

Zasady promocji – Develey

W promocji macie do wyboru cały repertuar produktów marki Develey:

 • BIO ketchup Premium Develey 300 g – kwota maksymalna – 8 zł,
 • Ketchup Premium Develey Classic 300 g – kwota maksymalna – 5 zł,
 • Ketchup Premium Develey pikantny 300 g – kwota maksymalna – 5 zł,
 • Ketchup Premium Develey Classic 535 g – kwota maksymalna – 6 zł,
 • Ketchup Premium Develey pikantny 535 g – kwota maksymalna – 6 zł,
 • Musztarda słodka Develey 270 g – kwota maksymalna – 6 zł,
 • Musztarda Dijon Develey 270 g – kwota maksymalna – 6 zł,
 • Musztarda miodowa Develey 270 g – kwota maksymalna – 6 zł,
 • Musztarda bawarska Develey 270 g – kwota maksymalna – 6 zł,
 • Bio sos czosnkowy Develey 200 ml – 10 zł,
 • Musztarda sarepska Develey 270 g – kwota maksymalna – 4 zł,
 • Musztarda francuska Develey 270 g – kwota maksymalna – 4 zł,
 • Musztarda delikatesowa Develey 270 g – kwota maksymalna – 4 zł.

 

Wizualizacje produktów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnie strony). Zakup możecie wykonać w dowolnym sklepie w Polsce. Kupując wybrany sos, ketchup lub musztardę, na paragonie muszą się znaleźć co najmniej trzy inne dowolne produkty spożywcze. Mogą być one dowolnej marki i nie muszą być związane z Develey. Organizator prawdopodobnie w ten sposób chce ograniczyć liczbę fraudów w postaci zgłoszeń na fałszywe dane. Cóż, skoro organizator tak wymyślił, to trzeba tak zrobić. Warunek ten spełni choćby guma do żucia, bułka i banan.

Niestety jedna osoba może otrzymać zwrot tylko za jeden produkt. Zatem maksymalna stawka do ugrania to 10 zł w przypadku sosu czosnkowego oraz 8 zł dla miłośników ketchupu BIO. Ponadto w jednym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. 

 

Aby wziąć udział w promocji zachowajcie paragon lub fakturę i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem dokumentu poświadczającego zakup. Ważne, aby na paragonie była wyraźna nazwa produktu. Po wypełnieniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Produkty marki Develey należy zakupić od 1 marca do 14 kwietnia 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach, aczkolwiek lepiej się pospieszyć ze względu na pulę zwrotów wynoszącą 3500 sztuk. Strona promocji nie wyświetla informacji ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji. Jedynie w przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, zaś kolejne formularze nie będą przyjmowane.

Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia lub do 45 dni w przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Kwota zwrotu podana w załączniku do regulaminu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie podaną kwotę maksymalną, na przykład 10 zł.

 

Sprawdź zanim pobiegniesz do sklepu:

 

 

 

Zasady promocji Coccolino

W ramach testu należy zakupić jeden z produktów linii Coccolino Intense (płyny do płukania lub perfumowane perełki), spośród wymienionych w załączniku do regulaminu. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 1 marca 2019 roku do 31 marca 2019 roku. W promocji biorą towary zakupione w dowolnym sklepie. Pamiętajcie, aby zachować paragon!

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Zgłoszenia w promocji dostępne są do 31 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 7000 sztuk. Maksymalna kwota zwrotu dla każdego produktu to 10 zł.

 

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia, nie później niż do 30 kwietnia 2019 roku. Procedura może się wydłużyć do 17 maja 2019 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów