fbpx

Citi Handlowy: darmowa karta kredytowa z nawet 750 zł premii w punktach Priceless Specials oraz zwrotach za płatności na Booking.com

W nie tak odległej przeszłości analizowałem (wciąż aktualną) promocję darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, gwarantującej do 350 zł premii. Bonus wypłacany jest w formie punktów Priceless Specials, które możecie wymienić na vouchery lub nagrody rzeczowe, jak na przykład walizkę kabinową. Citibank postanowił uatrakcyjnić tę ofertę i dorzucił kolejne 400 zł premii w formie 4% moneyback od płatności kartą w serwisie Booking.com. Co tu kryć, akcja dość mocno kierowana jest do miłośników podróży. O samym serwisie Booking.com pisałem w tym artykule. Jeśli jeszcze nigdy z niego nie korzystaliście, możecie otrzymać 50 zł zniżki na pierwszą rezerwację. W tym celu wystarczy wykorzystać mój link polecający.

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja karty Citi Simplicity przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i dla powracających klientów banku Citi Handlowy. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2016 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 18 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to również 18 lat (w dotychczasowych akcjach było to 25 lat), zarobki: 2500 zł, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnia strona).

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Przygodę z kartą Simplicity rozpocznijcie od wypełnienia formularza rejestracyjnego na dedykowanej stronie promocji. Promocja trwa do 14 maja 2019 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, aby zweryfikować szczegółowe dane do wniosku o kartę. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być na przykład potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (na przykład ubezpieczenie). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych produktów poza kartą kredytową.

 

Podczas wnioskowania o kartę wyraźcie zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

 

Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana tradycyjną pocztą. Teraz pozostanie już tylko aktywacja karty oraz spełnienie głównych warunków promocji. Po aktywacji, koniecznie dodajcie kartę do programu Mastercard Priceless Specials! Macie na to czas do końca miesiąca następującego po podpisaniu umowy o kartę. Warunek ten nie dotyczy osób, które mają już dodaną do programu kartę debetową Citi Handlowy. 

 

Jak uzyskać nagrody w promocji?

Punkty lojalnościowe w programie Mastercard Priceless Specials przyznawane będą w trzech transzach, po 7000 punktów w miesiącu. Aby zdobyć komplet punktów należy wykonać w ciągu 3 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 500 zł. Przykładowo, podpisując umowę w marcu, płatności należy wykonać od kwietnia do czerwca 2019 roku. Punkty będą przyznawane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Przyznanie punktów za dany miesiąc będzie dodatkowo potwierdzone poprzez wiadomość w bankowości online. Brak spełnienia warunków w jednym z 3 miesięcy w okresie, za który naliczana jest nagroda, nie pozbawi Was prawa do otrzymania premii za kolejny miesiąc.

Jeśli nie uczestniczycie jeszcze w programie Priceless Specials, zapoznajcie się z katalogiem nagród. Jak sami się przekonacie, oferta jest bardzo bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Punkty warto wymieniać podczas okresowych promocji jak Black Friday lub urodziny programu, bądź też na bieżąco w ramach ofert specjalnych.

Przykładowo, kupując bilet normalny w kasie Cinema City, zapłacicie za niego 34,50 zł. Zatem 26 biletów w ramach promocji może mieć wartość nawet 897 zł! W przypadku voucherów, obecnie bony o wartości 50 zł do Circle K lub RTV Euro AGD „sprzedawane” są po 3000 punktów. Oznacza to, iż punkty uzyskane w niniejszej promocji warte są około 350 zł! Oczywiście możecie łączyć różne nagrody, na przykład kilka biletów oraz vouchery do różnych partnerów.

Szczegóły: regulamin promocji „Do 21000 punktów w Programie Priceless Specials”.

 

4% moneyback za płatności na Booking.com

Jeśli często podróżujecie, nareszcie możecie zaoszczędzić nieco grosza na rezerwacjach hotelu. W tym celu skorzystajcie z dedykowanej oferty Citi Specials z Booking.com. Rezerwację należy wykonać ze specjalnego linku, zaś płatność powinna zostać zrealizowana za pośrednictwem karty kredytowej Citi. Zwrot zostanie dokonany na kartę kredytową w ciągu maksymalnie 70 dni od momentu wymeldowania. Utworzy on nadwyżkę na karcie lub zostanie zaksięgowany w poczet aktualnego zadłużenia.

 

Zamów kartę kredytową i odbierz do 750 zł premii

 

Dlaczego Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa na rynku?

Pomimo, że karta kredytowa to produkt bankowy znany od lat, wiele osób cały czas ma pewne obawy związane z jej posiadaniem. Moim zdaniem przyczyny takiego stanu rzeczy mają dwie podstawy. Pierwszą z nich jest strach o to, iż możemy “popłynąć” i zbyt intensywnie używać karty nie bacząc na narastające zadłużenie, z drugiej zaś obawa o koszty wynikające z użytkowania karty. Na szczęście nie taki diabeł straszny jak go malują. Pierwszą wątpliwość rozwiewam we wnikliwej analizie zawartej w publikacji Jak działa karta kredytowa. Co do kwestii kosztów, najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty, której użytkowanie jest…darmowe. Tak właśnie jest w przypadku Citi Simplicity. Wydanie karty jest bezpłatne. W kolejnych miesiącach nie jest natomiast pobierana jakakolwiek opłata miesięczna, czy też roczna i to bez względu, czy aktywnie używacie karty, czy też leży ona na dnie szafy.

Oprócz tego Citi dorzuca za darmo dwie bardzo wygodne opcje. Pierwsza z nich to Citi Alerts, czyli powiadomienia SMS o każdej transakcji gotówkowej i bezgotówkowej na rachunku karty. Dzięki temu będziecie mieli poczucie bezpieczeństwa, iż nikt nie dokonał transakcji waszą kartą. Ponadto na bieżąco będziecie mogli śledzić saldo zadłużenia. Druga opcja to powiadamienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zdarzy Wam się zapomnieć o spłacie karty, wówczas otrzymacie bezpłatne przypomnienie. Co ważne, okres bezodsetkowy w przypadku karty Simplicity trwa do 56 dni. 

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay.

Więcej na temat opłat związanych z kartą Simplicity w Tabeli opłat i prowizji,

 

 Furtka bezpieczeństwa zawsze otwarta!

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty (pomimo, iż jest ona bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

 

Zamów kartę kredytową i odbierz do 750 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów