Citi Handlowy: 600 zł na zakupy w Biedronce w promocji darmowej karty kredytowej

Trwa do:
16 sierpnia 2022
Dostępność wniosków
1000

Kolejna edycja promocji banku Citi Handlowy z kartą kredytową Citi Simplicity oraz Biedronką w rolach głównych przed nami! Tym razem do zgarnięcia jest aż 600 zł łącznej premii na start. Nagroda wypłacana jest w postaci e-kodów do wykorzystania w sieci sklepów z sympatycznym owadem w logo, zaś warunki ich otrzymania nie są ani trochę wygórowane. Wystarczy w zasadzie standardowe korzystanie z karty i wykonywanie zakupów na drobne kwoty. Jako, że popularna „biedra” jest na każdym rogu, uzyskany bonus jest niemal pełnym substytutem gotówki. Kolejną nagrodę w postaci 270 zł premii możecie natomiast zdobyć w promocji konta osobistego. Na uczestników promocji karty kredytowej czeka także symboliczny warunek zwolnienie z opłaty za kartę. Uwaga! Obowiązuje limit 1000 zawartych umów!

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym od 1 stycznia 2020 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Możecie również najpierw założyć konto osobiste w promocji z 270 zł premii, a potem zawnioskować o kartę. Wówczas bank będzie „Was już znał”, więc proces kredytowy może być nieco bardziej uproszczony.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Co więcej, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację, wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

A jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa – sprawdź mój autorski poradnik na ten temat.

Jak założyć kartę kredytową banku Citi Handlowy

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas wyłącznie do 16 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 1000 umów.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie (załącznik 1). Warto przygotować sobie określony dokument, zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu maksymalnie kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie wysłana listownie.

Bank Citi Handlowy – Biedronka – nagroda krok po kroku

Nową kartę aktywujcie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości elektronicznej. Po aktywacji karty, co najmniej raz zalogujcie się do do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub do bankowości elektronicznej Citibank Online. Macie na to czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę.

Kolejnym warunkiem będzie wykonywanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu, następujących po podpisaniu umowy o kartę.

Spełnienie tych warunków nagrodzi Was e-kartą o wartości 200 zł do wykorzystania w Biedronce.

Następnie – od czwartego do siódmego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę – ponownie wydawajcie kartą minimum 300 zł miesięcznie. Za każdy z miesięcy, gdy spełnicie ten warunek, otrzymacie po 100 zł w formie e-kodu do Biedronki.

W poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta). 

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o kartę w sierpniu 2022 roku, powinniście aktywować ją oraz zalogować się do bankowości elektronicznej do końca września 2022 roku.

We wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku wykonujcie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł miesięcznie. Otrzymacie za to 200 zł w formie e-kodu do Biedronki.

Następnie w grudniu 2022 roku oraz styczniu, lutym i marcu 2023 roku spełniajcie dokładnie ten sam warunek płatności, odbierając za każdy z miesięcy 100 zł w formie e-kodu do Biedronki.

Łączna wartość premii wyniesie w ten sposób 600 zł. To już całkiem pokaźne zakupy 🙂

Przekazanie nagrody – voucher do Biedronki

W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. Sama nagroda w postaci e-kodu do Biedronki również będzie wysłana poprzez pocztę wewnętrzną. Nastąpi to w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili otrzymania wiadomości o zdobyciu nagrody.

W dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami aktywnej karty.

Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. E-kod możecie również wykorzystać w kasie samoobsługowej. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Aktualną wysokość salda możecie samodzielnie sprawdzać na tej stronie internetowej. Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką). Termin ważności e-bonu to 6 miesięcy od dnia jego przekazania.

Szczegóły w regulaminie promocji z voucherem do Biedronki.

Szczegóły karty Simplicity

Standardowo opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł. Jednak uczestnicy niniejszej promocji traktowani są priorytetowo. Mianowicie, przez pierwsze 12 miesięcy, kwota transakcji zwalniająca z opłaty za kartę to tylko 300 zł. Pozostałe szczegóły związane z kartą to:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.

Więcej szczegółów w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Standardowe oprocentowanie poza okresem bezodsetkowym wynosi 20%. Rzecz jasna, terminowo spłacając kartę (w okresie bezodsetkowym) nie zapłacicie ani złotówki z tytułu naliczonych odsetek. W takim przypadku RRSO wyniesie 26,28%. Więcej o tym czym jest RRSO znajdziecie w tym artykule.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów