BNP Paribas: 400 zł premii w promocji darmowego konta osobistego + lokata do 7,1% w skali roku

Trwa do:
12 sierpnia 2022
Dostępność wniosków
3000

W najnowszej promocji konta osobistego, bank BNP Paribas przygotował dla Was premię o wartości aż 400 zł! Obiecująca jest także forma bonusu. Co prawda nie mamy tutaj do czynienia z gotówką, a z e-kodami do wykorzystania w Allegro. Biorąc jednak pod uwagę, że w serwisie znajdziecie absolutnie wszystko – od ubrań po kostkę brukową i karmę dla gekonów, premię tę można traktować niemal na równi z gotówką. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to tylko 3000 sztuk. Promocja jest tak dobra, iż limit wniosków może wyczerpać się bardzo szybko. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Oprócz premii na start w promocji konta, możecie również otrzymać nawet 600 zł bonusu w promocji karty kredytowej BNP Paribas. Zasady akcji znajdziecie w tym artykule.

Po założeniu konta możecie skorzystać ze świetnej oferty lokat terminowych. Przykładowo Lokata na Nowe Środki zapewnia 7,1% w skali roku dla wariantu 18-miesięcznego i 7% w skali roku dla lokaty rocznej. W przypadku krótszych okresów będzie to 6% – lokata 3-miesiączna oraz 6,25% – lokata 6-miesięczna. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś górnej granicy nie stwierdzono!

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 23 lipca 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 23 lipca 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 12 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 26 sierpnia 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 26 sierpnia 2022 roku.

400 zł premii w czterech częściach

Premia w akcji została podzielona na cztery części:

 • I – e-kod do Allegro o wartości 50 zł,
 • II – e-kod do Allegro o wartości 100 zł,
 • III – e-kod do Allegro o wartości 150 zł,
 • IV – e-kod do Allegro o wartości 100 zł.

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN.

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w sierpniu 2022 roku:

– zapewnienie wpływu zewnętrznego na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
– wykonanie co najmniej 1 przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości elektronicznej na dowolną kwotę.

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, we wrześniu 2022 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
– zapewnienie wpływu zewnętrznego na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
– wykonanie co najmniej 1 przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości elektronicznej na dowolną kwotę.

Czwartą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w październiku 2022 roku:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
– zapewnienie wpływu zewnętrznego na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
– wykonanie co najmniej 1 przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości elektronicznej na dowolną kwotę.

Płatności BLIKiem możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku. Nie zostaną zaliczone wpłaty gotówkowe ani wpłaty pochodzące z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas.

Natomiast przelewy powinny być wykonane za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej. Wykluczone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonywane za pośrednictwem bramek i serwisów typu Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media, BLIK i podobnych. Wystarczy, że zrobicie przelew na swoje konto w innym banku 😉

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 26 września 2022 roku,
 • drugiej nagrody – także do 26 września 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 26 października 2022 rok,
 • czwartej nagrody – do 25 listopada 2022 rok

Przekazanie nagród pieniężnych nastąpi najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, w którym zostaniecie poinformowani o jej przyznaniu, czyli odpowiednio do końca września (dwie nagrody), października oraz listopada 2022 roku. E-kody do Allegro otrzymacie drogą SMS-ową.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

E-kody do wykorzystania w Allegro zostaną przekazane w wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu uczestnika promocji. Vouchery mają charakter wielorazowy, nie można ich jednak łączyć podczas jednej transakcji.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów