Citi Handlowy: 500 zł premii w promocji, lokata na 7% w skali roku oraz 1200 zł bonusu w promocji karty kredytowej

Trwa do:
14 listopada 2023
Dostępność wniosków
3000

Ruszyła nowa edycja promocji w pełni darmowego konta od banku Citi Handlowy. Tym razem w ramach promocji otrzymacie aż 500 zł łatwej premii na start, zaś warunki jej uzyskania uległy sporemu uproszczeniu. W stosunku do poprzedniej edycji promocji wartość premii urosła o pełne 100 zł! Jeśli zaś posiadacie oszczędności, bank przygotował dla Was również promocyjną lokatę. Preferencyjna Twoja Lokata oprocentowana jest na 7% w skali roku – na okres 3 miesiący, dla kwoty od 1000 zł do 20.000 zł. Co do samego rachunku, Citikonto to w pełni darmowe konto osobiste. Zapewnia ono darmowe prowadzenie konta – bezwarunkowo, darmową obsługę karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe, w tym 3 przelewy natychmiastowe, a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co tu kryć, tak dobre warunki użytkowania konta to rzadkość na rynku bankowym w Polsce. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu i bez przyjmowania kuriera. Po założeniu konta możecie również skorzystać z fantastycznej promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest rekordowe 1200 zł rekordowej premii na start.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie po 31 grudnia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie. Ten sam mechanizm działa w przypadku, gdy najpierw założycie konto osobiste, a dopiero później kartę kredytową z 1200 zł premii. Wówczas proces także będzie uproszczony.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 14 listopada 2023 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski. Dotychczasowe edycje promocji pokazały, iż przewidywana przez bank pula jest zazwyczaj wystarczająca i nie ma raczej obaw jej wyczerpania. Być może to taki zabieg motywacyjny, aby skłonić Was do sprawnego założenia konta. Jednak nawet i bez takich trików marketingowych – jest się po co schylić 😉

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie) oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link, za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub zdalnie przez infolinię).

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć premie w ramach promocji?

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji, podzielony jest na trzy części.

Citikonto – nawet 500 zł premii na start

Pierwsza nagroda – 25 zł premii pieniężnej

Pierwsza nagroda to 25 zł premii gotówkowej. Środki te otrzymacie za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowo-handlowych do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzycie konto.

Nagrodę otrzymacie do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto we wrześniu 2023 roku, nagrodę w postaci 25 zł otrzymacie w październiku 2023 roku.

Druga nagroda – nawet 450 zł premii gotówkowej

Druga nagroda sumuje się do kwoty nawet 450 zł. Aby ją zdobyć, wystarczy, że w ciągu pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie:

 • co najmniej 9 płatności bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Spełnienie warunku w danym miesiącu zagwarantuje premię cząstkową na poziomie 90 zł. Jeśli zaś wykonacie jedynie 5 płatności na łączną kwotę minimum 100 zł, wówczas miesięczny bonus wyniesie o połowę mniej, czyli 45 zł. Zakupy kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.

Przykładowo, otwierając konto we wrześniu 2023 roku, warunki spełniajcie od października 2023 roku do lutego 2024 roku. Nagrody będą wypłacane w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Dla powyższego przykładu będzie to zatem od listopada 2023 roku do marca 2024 roku.


Trzecia nagroda – 25 zł premii gotówkowej

Trzecią nagrodę, w kwocie 25 zł zdobędziecie, jeśli po prostu utrzymacie wcześniej wyrażone zgody marketingowe do końca piątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę otrzymacie do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Przykładowo, otwierając konto we wrześniu 2023 roku i utrzymując aktywne zgody do końca lutego 2024 roku, nagrodę w postaci 25 zł otrzymacie w marcu 2024 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

100 zł premii dla nowych i obecnych klientów – Mastercard Bezcenne Chwile

Posiadacze kart kredytowych i debetowych banku Citi Handlowy mogą zdobyć nawet 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na vouchery i nagrody o wartości 100 zł. Zasady akcji są wyjątkowo proste. Mało tego – możecie zgarnąć bonus również wtedy, gdy Wasza karta wydana przez bank Citi Handlowy jest już zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile!

Udział w promocji może wziąć każda pełnoletnia osoba, która posiada w banku Citi Handlowym kartę Mastercard (bez znaczenia, czy będzie to karta kredytowa czy debetowa). Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście swojej karty w programie, możecie to zrobić teraz. Jeśli z kolei zrobiliście to już wcześniej, możecie spokojnie przejść do spełniania dalszych warunków – absolutnie nie wyklucza to Waszego udziału w promocji.

Promocja „Zapunktuj z Kartą Citibank MasterCard” trwa od 15 września 2023 roku do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 19.000 nagród.

W podanym terminie powinniście:

 1. Założyć konto z kartą i premią w wysokości 500 zł, (jeśli jeszcze go nie macie – jeśli macie już rachunek, po prostu przejdźcie dalej) – ten może potrwać do 14 dni,
 2. Zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (o ile nie zrobiliście tego wcześniej) – możecie zrobić to w bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie promocji,
 3. Wykonać premiowane zakupy, o których piszemy poniżej.

Następnie musicie zapłacić co najmniej 100 zł u jednego z wymienionych niżej partnerów programu. Za jedną taką transakcję otrzymacie 4000 punktów. Za dwie – 8000 punktów. Jeśli chcecie otrzymać pełne 8000 punktów, będziecie musieli wydać 2 x 100 zł (po jednej transakcji w dwóch różnych miejscach):

 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Carrefour,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Empik,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Homla,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci Decathlon,
 • w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD.


Przykładowo: możecie zrobić zakupy za 120 zł w Carrefour, za co dostaniecie 4000 punktów oraz zakupu za 101 zł w Empiku, za co otrzymacie kolejne 4000 punktów.

Warto podkreślić, że warunkiem promocji jest zrobienie jednorazowej płatności na określoną kwotę. Suma mniejszych płatności na łączną kwotę 100 zł nie zapewnia nagrody.

Wykluczone będą oczywiście transakcje anulowane i zwrócone. Wymienione transakcje należy wykonać do 31 października 2023 roku.

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 14 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 1 miesiąc – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Pełną analizę tej promocji znajdziecie w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również kilka słów na temat tego, jak wykorzystać zdobyte punkty 😉

Twoja Lokata na 7% w skali roku

Twoja Lokata to 3-miesięczny depozyt, który dostępny jest wyłącznie dla osób, które założą promocyjne Citikonto. Lokatę możecie założyć w bankowości elektronicznej, za pośrednictwem bankowości telefonicznej CitiPhone, ewentualnie w placówkach stacjonarnych banku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś maksymalna 20.000 zł. Z preferencyjnej lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Lokata ma charakter nieodnawialny – po okresie zapadalności, środki wraz z odsetkami trafią na wasze Citikonto.

Twoja Lokata – Bank Citi Handlowy

Konto oszczędnościowe na 6% w skali roku

W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować kwotę do 20.000 zł na 6% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na zdecydowanie mniej, bo 3% w skali roku. Konto SuperOszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej już po założeniu konta osobistego.

Co ciekawe, prowadzenie Konta SuperOszczędnościowego nie jest bezwarunkowo darmowe. Warunkiem zwalniającym z opłaty miesięcznej jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia na Konto osobiste w kwocie minimum 2000 zł. W przeciwnym wypadku konto oszczędnościowe będzie kosztować 15 zł miesięcznie.

Pierwsza wypłata gotówki w każdym miesiącu jest bezpłatna – za kolejne bank pobiera opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W chwili obecnej jest to 10 zł.

Szczegóły – Tabela oprocentowania. O Koncie SuperOszczędnościowym możecie też poczytać na specjalnej stronie banku.


CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów