fbpx

BlackCatCard – program poleceń z 10 euro premii dla obu stron (ponad 45 zł) za samo założenie darmowego konta + 40 euro moneyback!

Hit! – tym słowem możemy określić debiut nowego fintechu na naszym blogu. Jak się okazuje, zainteresowanie promocją przeszło najśmielsze oczekiwania. Cóż, widok czarnego kotka z „oczami jak 5 złotych” wygląda słodko, ale jeszcze słodsze są bonusy, jakie można zyskać korzystając z usług bohatera artykułu, czyli marki BlackCatCard. Na start za samo założenie konta w pełni online otrzymacie 10 euro premii. Wystarczy sama aktywacja rachunku. Nie musicie ani doładowywać konta, ani wykonywać jakichkolwiek transakcji! Kolejne 40 euro trafi na wasze konto za aktywne korzystanie z karty płatniczej. Po założeniu konta BlackCatCard, sami będziecie mogli polecać aplikację swoim bliskim. W ten oto sposób obie strony programu poleceń otrzymują po 10 euro premii. Czy łatwo będzie Wam namówić nowych znajomych na skorzystanie z czarnego kota? Oczywiście! Ten milutki konkurent Revoluta, czy też Vivid Money zapewnia darmowe konto w walucie euro wraz z bezpłatną kartą płatniczą (standardową i wirtualną). Do tego darmowe przelewy, wypłaty z bankomatów oraz oprocentowanie salda na poziomie 2,2%!

Nowości w BlackCatCard! 2% zwrotu za zakupy na Amazon, uproszczone zasady wypłacania 2,2% odsetek oraz do 100 euro moneyback we współpracy z Mastercard. Sprawdź nowy artykuł!

BlackCatCard – o co chodzi z tym czarnym kotem?

BlackCatCard to portfel internetowy, prowadzony w walucie euro (maltański numer IBAN) wraz z kartą płatniczą i wygodną aplikacją mobilną, umożliwiającą swobodne zarządzanie budżetem osobistym oraz dokonywaniem płatności na całym świecie. Usługa zapewnia natychmiastową możliwość korzystania z wirtualnej karty płatniczej (z wizerunkiem – a jakże – czarnego kota) oraz całkowicie darmową dostawę karty fizycznej do dowolnego miejsca na świecie. Na stronie internetowej platformy przeczytamy, że karta zostanie wyprodukowana i wysłana w ciągu 24 godzin, jednak jej dostawa do krajów UE może potrwać do 15 dni roboczych (w praktyce zajmuje to kilka dni).

Dostępne są także karty dodatkowe z wybranym pseudonimem oraz karta rodzinna dla większej wygody – możecie w ten sposób zapewnić płatniczy plastik swojemu dziecku, partnerowi lub innemu członkowi rodziny bez konieczności zakładania dodatkowych kont BCC. Aplikacja zapewnia także kontrolę nad wydatkami z innych kart.

Platforma BlackCatCard dostępna jest zarówno w formie aplikacji mobilnej, jak i wygodnej wersji przeglądarkowej. BlackCatCard umożliwia również obrót kryptowalutami (więcej na ten temat piszę tutaj).

Trzeba przyznać, że karta BlackCatCard rzuca się w oczy. 🙂

Korzystanie z aplikacji, konta i karty jest darmowe. Karta zapewnia też darmowe wypłaty z bankomatów na terenie Unii Europejskiej do równowartości 200 euro miesięcznie. Z rachunku wyślecie 5 przelewów SEPA miesięcznie za darmo. Każdy kolejny zostanie obciążony prowizją w wysokości 0,20 euro. Wewnętrzne przelewy pomiędzy kontami są darmowe bez limitu.

Konto w Black Cat Card możecie doładować tradycyjnym przelewem SEPA. Nie jest za to pobierana jakakolwiek opłata. Pamiętajcie też, by dokonując depozytu, nie korzystać z doładowania kartą top-up. Ta akcja jest płatna – i to sporo, bo prowizja wynosi 3,5%.

BlackCatCard – cashback lub moneyback

Black Cat Card prowadzi też własny program cashback. Do wyboru macie dwie opcje. Pierwsza z nich to 2,2% naliczane od salda na rachunku. Można to porównać do oprocentowania niczym na koncie oszczędnościowym. Cóż, 2,2% to oferta wręcz niespotykana jak na dzisiejsze warunki, dodatkowo w walucie euro. Maksymalna kwota salda przy której obowiązuje zwrot to 100.000 euro. Warunkiem uzyskania odsetek jest utrzymywania średniomiesięcznego salda na poziomie minimum 300 euro oraz wydawanie za pomocą karty co najmniej 200 euro każdego miesiąca. Przykładowo, w moim przypadku BCC wypłacił już „bonus odsetkowy” za środki zgromadzone w czerwcu.

BlackCatCard – wypłata „odsetek”Drugi z programów to tradycyjny moneyback od płatności kartą na poziomie 0,1% od wartości transakcji. Warunkiem wypłaty moneyback jest wykonanie transakcji w danym miesiącu na minimum 50 euro. Do zwrotu nie kwalifikują się oczywiście wypłaty z bankomatów i przelewy.

To, czy skorzystacie z bardziej opłacalnego (ale trudniejszego) cashbacku czy z tradycyjnego 0,1% moneyback zależy tylko od Was. Każdego miesiąca, przed jego 10. dniem, możecie przełączyć taryfę (na przykład wtedy, gdy wiecie, że zbliżają się duże wydatki). Więcej na temat programu w regulaminie programu lojalnościowego.

Przepiękne karty BlackCatCard

BlackCatCard – bezpieczeństwo

Firma posiada siedzibę na Malcie oraz jest licencjonowaną przez Malta Financial Services Authority (MFSA) instytucją finansową, wydającą karty przedpłacone Mastercard. Aplikacja bankowa spełnia wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych. Warto pamiętać, iż Malta należy do Unii Europejskiej, zatem obowiązują ją rygorystyczne przepisy w zakresie ochrony danych osobowych, wymagane wobec wszystkich krajów wspólnoty.

Nie znalazłem również informacji o jakichkolwiek wyciekach danych z platformy czy innych wpadkach. 🙂 Za to o debiucie BlackCatCard pisał między innymi serwis Cashless.

Jak założyć konto w Black Cat Card?

Do założenia konta w BlackCatCard wystarczy Wam sam dowód osobisty lub paszport. Osobiście użyłem paszportu i szczerze go polecam podczas rejestracji. W przypadku nowego wzoru dowodu osobistego należy wcześniej przygotować plik ze zdjęciem na którym zawarte będą obie strony dowodu osobistego. Wynika to z faktu, iż podczas składania wniosku można wgrać tylko jeden plik, a niestety numer dowodu zawarty jest z tyłu (chodzi o dowody osobiste wydawane po 1 marca 2015 roku).

Ponadto pamiętajcie, aby we wniosku o konto wpisać wszystkie imiona (wniosek weryfikowany jest przez system sztucznej inteligencji, który pominięcie imienia traktuje jako nieprawidłowe dane). Oprócz tego nie używajcie polskich znaków, zaś kod pocztowy wpiszcie bez kreseczki.

Wniosek o konto BlackCatCard możecie zacząć składać od razu na smartfonie lub rozpocząć proces na komputerze, by później dokończyć go już na smartfonie. Osobiście wniosek zacząłem wypełniać na komputerze, tak by móc pokazać Wam na wygodnych screenach, jakie kroki należy wykonać. Z relacji czytelników wiem, iż aplikacja potrafi czasem płatać figle, dlatego pewniejszą formą wnioskowania jest tradycyjna przeglądarka (w smartfonie też można wybrać takową opcję).

Po kliknięciu w link na dedykowanej stronie promocji, pojawi Wam się informacja o usługach świadczonych przez Black Cat Card oraz przypomnienie o skopiowaniu mojego kodu polecenia AAZBJF. Aby założyć konto kliknijcie Get app, jeśli proces chcecie dokończyć od razu w aplikacji mobilnej, lub Open Account Right here, jeżeli wolicie to zrobić w przeglądarce komputera. W tym przypadku bardzo pomocny jest Google Translate, który bardzo dokładnie tłumaczy stronę.

BlackCatCard – strona witająca.

Po wyborze konta indywidualnego (Personal Account) zaakceptujcie odpowiednie zgody i przejdźcie do procesu rejestracji.

BlackCatCard – wymagane zgody

Teraz pojawi Wam się przypomnienie, abyście przygotowali sobie skan (fotkę) dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania (jeśli składacie wniosek na komputerze – zdjęcia dokumentów przygotujcie sobie na dysku).

Natomiast kolejne okna to tradycyjne formularze, w których wpiszecie swoje dane osobowe (tak jak przy zakładaniu standardowego konta bankowego). Jeśli nie do końca radzicie sobie z językiem angielskim (choć formularze są bardzo proste), możecie użyć Google Translate. Z nietypowych pól możecie trafić na „Issuer name”, czyli wydawcę dowodu tożsamości – przykładowo Prezydent Miasta Krakowa.

Po wypełnieniu wszystkich pól, przychodzi moment weryfikacji. W tym celu wgrajcie fotkę dowodu tożsamości oraz wykonajcie selfie twarzy. Musi być ono dobrej jakości, najlepiej przy świetle słonecznym. W tym miejscu wpiszcie również kod polecenia. Mój sprawdzony kod polecający to: AAZBJF. Dzięki temu otrzymacie 10 euro premii na start. Zasada jest prosta: jest kod – jest premia, nie ma kodu – nie ma premii 🙂

BlackCarCard – weryfikacja selfie

Po zatwierdzeniu wszystkich czynności, należy teraz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na weryfikację. W moim przypadku po kilku dniach otrzymałem SMS informujący o potrzebie dokończenia rejestracji. Link zawarty w SMS-ie przekierował mnie do strony, na której należy określić źródło dochodów (na przykład zatrudnienie, status studenta, emerytura), a także wgrać skan dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania. Wybór jest naprawdę spory. Osobiście wybrałem wyciąg bankowy, który pobrałem na telefon za pośrednictwem aplikacji mobilnej mojego banku. Całość zajęła niecałą minutę.

Black Cat Card – dodatkowe dokumenty weryfikacyjne

Dodatkowy dokument został zaakceptowany niemal natychmiastowo. Konto zostało aktywowane i automatycznie pojawiło się na nim premia startowa.

Użyj kodu polecającego: AAZBJF

Warunki uzyskania 10 euro premii na start

Promocja BlackCatCard należy do jednych z najprostszych akcji opisywanych na blogu. W celu zdobycia premii wystarczy samo założenie i aktywacja konta. Bonus powinien zostać wypłacony w ciągu 5 dni od momentu aktywacji konta, ale tak naprawdę dzieje się to automatycznie, zaraz po wiadomości informującej o założeniu konta.

Środki możecie wydać w sklepie, wypłacić w bankomacie lub przelać na swoje konto. Oczywiście jak zawsze zachęcam do aktywnego korzystania z aplikacji/karty, tak by odwdzięczyć się BlackCatCard za tak łatwy bonus.

W przypadku, gdybyście jednak chcieli zamknąć konto, możecie to zrobić mailowo lub kontaktując się z supportem. W przypadku zamknięcia konta w ciągu 2 miesięcy od jego założenia, zostanie pobrana opłata w wysokości 2 euro. Dlatego lepiej poczekać z tym faktem, nie ma co się spieszyć 🙂

BCC – potwierdzenie wypłaty bonusu

40 euro premii ekstra za transakcje kartą

Premia na start to jeszcze nie wszystko. Kolejne 40 euro premii (czyli około 180 zł) otrzymacie za aktywne korzystanie z karty płatniczej Black Cat Card. Mianowicie, w celu otrzymania bonusu należy wykonać płatności kartą na kwotę co najmniej 1000 euro. Macie na to 2 miesiące od momentu przystąpienia do promocji. Do akcji dołączycie poprzez kliknięcie przycisku READY! w mailu informującym o promocji.

BlackCatCard – promocja 40 euro premii

W promocji biorą udział zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Wykluczone są natomiast przelewy wewnętrzne i zewnętrzne, doładowania innych kart bankowych (przykładowo Revolut), operacje kryptowalutami, wypłaty gotówki w kasach lub bankomatach, czy też bonusy otrzymane w programie lojalnościowym. Otrzymany moneyback to równowartość 4% zwrotu, czyli bardzo dużo jak na dzisiejsze czasy.

Jeśli spełnicie powyższe warunki, otrzymacie 40 EUR bonusu poprzez wiadomość e-mail z kodem doładowania lub bezpośrednio na swoje konto BlackCatCard w ciągu 5 dni roboczych po zakończeniu okresu na spełnienie warunków promocji.

BlackCatCard – 40 EUR moneyback.

Konto BlackCatCard – szczegóły

 • 0 zł za założenie konta,
 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wydanie i dostawę karty Mastercard,
 • 0 zł za użytkowanie karty Mastercard – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wirtualnej,
 • 0 zł za doładowanie konta przelewem SEPA,
 • darmowe przelewy walutowe SEPA w walucie euro – 5 pierwszych w miesiącu, każdy kolejny to koszt 0,20 euro,
 • darmowe wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie (do równowartości 200 euro, potem 1% prowizji),
 • 0 zł za przelewy pomiędzy użytkownikami BCC – z karty na kartę oraz z konta na konto,
 • 2 EUR – zamknięcie konta przed upływem 2 miesięcy,
 • 15 EUR – brak aktywności na koncie (zero transakcji) przez pół roku,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Użyj kodu polecającego: AAZBJF

10 euro premii w programie poleceń

Polecanie serwisu BlackCatCard możliwe jest zaraz po założeniu konta. Kod polecający wygenerujecie po otrzymaniu maila zapraszającego do programu. Otrzymacie go zaraz po aktywacji swojego konta. W mailu należy kliknąć Get promo code! Swój dedykowany kod polecający otrzymacie w nowej wiadomości mailowej. Kod polecający możecie przesyłać bezpośrednio do znajomych (na przykład mailem) lub poprzez wykorzystanie social mediów. Przykładowo mój kod to: AAZBJF.

BlackCatCard – kod polecający

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

BlackCatCard – seria wypłat bonusów

FAQ/Q&A na temat Black Cat Card

Oprócz niniejszego artykułu zachęcam Was do zapoznania się z drugim artykułem dotyczącym Black Cat Card, w którym odpowiadam na najważniejsze pytania związane z funkcjonowaniem czarnego kota.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów