TurboKARTA Santander Consumer Bank: 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro oraz nawet 360 zł moneyback!

Trwa do:
31 grudnia 2022
Dostępność wniosków
2000

Visa TurboKARTA z oferty Santander Consumer Bank to wciąż jedna z najciekawszych kart kredytowych na rynku. Oprócz oferowanego niezmiennie moneyback o wartości do 360 zł, aktualnie dostępna jest jeszcze dodatkowa promocja. Za wyrobienie karty oraz spełnienie ultra prostych warunków zyskacie łatwe 200 zł premii na start w formie e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro. Z uwagi na to, że kupicie tam niemal wszystko – od wiertarki po maski karnawałowe – nagrodę możecie traktować praktycznie na równi z gotówką. Zainteresowanym sugeruję jednak pośpiech. Udział w promocji jest limitowany do 2000 użytkowników. W dodatku karta może być dla Was w pełni darmowa!

Uczestnicy promocji – TurboKARTA

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba pod warunkiem, że w okresie od dnia 1 stycznia 2021 roku do dnia 9 sierpnia 2022 roku nie posiadała TurboKARTY Santander Consumer Banku. Z tego zapisu w regulaminie wynika więc jasno, że posiadanie innego produktu tego banku – choćby i innej karty kredytowej – nie wykluczy Was z udziału w promocji.

Druga kwestia to zdolność kredytowa. Jeśli bank uzna, że Wasza zdolność kredytowa na to pozwala, otrzymacie swoją kartę.

Visa TurboKARTA – jak założyć

Żeby postarać się o premię i moneyback, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Wypełnijcie krótki formularz ze swoimi danymi, wyraźcie wszystkie zgody marketingowe i kliknijcie przycisk Prześlij formularz. Teraz pozostanie Wam już jedynie zaczekać na kontakt ze strony banku. Na wykonanie tego kroku macie czas do dnia 31 grudnia 2022 roku lub do momentu wyczerpania puli 2000 nagród. Na moje oko limit zostanie osiągnięty przed końcowym terminem – sugeruję więc pośpiech 😉

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł – bez wychodzenia z domu. Natomiast karta wraz z kodem PIN zostanie do Was przesłana pocztą (w osobnych przesyłkach i terminach).

Uwaga! Gdy już zadzwoni do Was konsultant, poczekajcie nieco na linii zanim ktoś się zgłosi. SCB jest zasypywany wnioskami i łączenie następuje dopiero po odebraniu przez Was połączenia.

Jak podpisać umowę o Visa TurboKARTĘ?

Zasady promocji – jak zdobyć 200 zł do Allegro?

Premia została podzielona na 4 części po 50 zł w formie e-kodów do Allegro. Żeby zdobyć każdą z nagród powinniście wykonywać kartą płatności na kwotę minimum 300 zł co miesiąc, przez okres 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę lub od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Płatności możecie wykonywać także po 31 grudnia 2022 roku. Najważniejsze, byście do tego terminu złożyli wniosek o kartę kredytową.

Jedyne wykluczenia w kwestii płatności, jakie znajdziemy w regulaminie, dotyczą nietypowych transakcji typu: zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie czy też zasilanie e-portmonetek online typu Revolut (przy okazji przypominam o 50 zł bonusu na start 😉 ), SkyCash lub PayPal. Rutynowe zakupy w osiedlowym sklepie, w supermarkecie czy online zapewnią comiesięczną wypłatę premii.

Skrót zasad promocji Visa TurboKARTY

Wydanie nagród – Santander Consumer Bank

Każdy e-kod do Allegro o wartości 50 zł zostanie przekazany poprzez wiadomość SMS w terminie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym, w którym spełnicie warunek, czyli wykonacie płatności na kwotę co najmniej 300 zł. Wypłacona premia albo zredukuje aktualnie wygenerowane zadłużenie, albo ustanowi nadwyżkę na rachunku karty, którą będziecie mogli spożytkować podczas zakupów. Pamiętajcie, by pieniędzy nie wypłacać z bankomatu. Takie działania, w przypadku kart kredytowych, są zawsze obarczone dużymi kosztami. Premia oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Santander Consumer Bank lubi uczciwych użytkowników, dlatego na dzień przyznania danej nagrody, musicie się wykazać brakiem przeterminowanej zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu umowy w kwocie wyższej niż 50 zł i okresu dłuższego niż 10 dni (normalne, nieprzeterminowane zadłużenie jest dozwolone). Ponadto nie możecie wypowiedzieć umowy przed wydaniem nagrody (w przeciwnym wypadku jej nie otrzymacie). Mówiąc krótko – spłacajcie swoją kartę terminowo, jeszcze w okresie bezodsetkowym. W ten oto łatwy sposób z jednej strony unikniecie kosztów odsetkowych, z drugiej zaś zapewnicie sobie solidną premię.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Jak wykorzystać e-kody do Allegro?

Nagrody są zwolnione z opodatkowania. Za pomocą e-kodu możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Nie można jednak łączyć kilku kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Nawet 360 zł moneyback – jak zyskać zwrot za płatności TurboKARTĄ?

W ramach promocji Zakupy z premią możecie liczyć na następujący zwrot:

  • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych. Samodzielnych, czyli takich, które nie działają w ramach stacji paliw. 
  • 3% od płatności w restauracjach.
  • 1% od płatności na stacjach paliw

Dla uniknięcia wątpliwości, dopuszczone do promocji kody MCC poszczególnych podmiotów znajdziecie w poniższej tabeli.

Punkt handlowo-usługowyMCC
Samodzielne myjnie samochodowe7542
Restauracje5811, 5812, 5813, 5814
Stacje Paliw5541, 5542, 5983
Nawet 5% moneyback!

Oprócz oczywistego przypasowania kodów MCC do danego miejsca, możemy znaleźć kilka perełek, które ułatwią zdobycie moneyback. Przykładowo, wśród listy kodów należących do restauracji znajdziemy między innymi aplikacje do zamawiania jedzenia (Pyszne.pl, Glovo, Uber Eats), cateringi dietetyczne, kluby muzyczne, aquaparki, a nawet niektóre delikatesy. W przypadku stacji paliw, liczą się zarówno tradycyjne sieciówki, jak i stacje przynależące do hipermarketów. Ponadto kod MCC nie jest w stanie zweryfikować co kupujecie na stacji. Paliwo, hot-dog, papierosy, alkohol – wszystko idzie na jeden rachunek.

Zwrot będzie naliczany pod warunkiem uiszczenia minimalnej kwoty spłaty limitu kredytowego. Bank będzie obliczał wartość moneybacku od transakcji dokonanych w okresie rozliczeniowym. Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu wygenerowania zestawienia transakcji. Każdego miesiąca możecie w ten sposób zgarnąć 30 zł. W skali roku będzie to więc 360 zł.

TurboKARTA – koszty i korzyści

Karta kredytowa od Visa kosztuje miesięcznie 6,90 zł. Opłaty można jednak uniknąć. Za kartę nie zapłacicie ani złotówki, jeśli suma miesięcznych zakupów wyniesie minimum 1000 zł. Wliczają się w to wszystkie transakcje kartą – nie tylko te, kwalifikujące się do zwrotu. Co tu kryć, TurboKARTĘ wyrabiacie, by płacić nią jak najwięcej, zatem bez problemu unikniecie wszelkich opłat.

Wydanie karty nie jest obarczone żadnymi kosztami, a okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Poza okresem bezodsetkowym, RRSO wynosi 23,50%.

Więcej informacji znajdziecie w sekcji Dokumenty na oficjalnej stronie karty.

Visa TurboKARTA w skrócie

Darmowe ubezpieczenie Car Assistance

Car Assistance to dość luksusowa usługa, do której w ostatnim czasie przekonuje się jednak coraz więcej kierowców. Zapewnia ona pomoc w niespodziewanych sytuacjach: wypadku lub stłuczki, kradzieży, awarii pojazdu lub wtedy, gdy niespodziewanie w baku skończy się paliwo. W ramach promocji VISA TurboKARTY pakiet Car Assistance otrzymacie za darmo.

W ramach pakietu w kryzysowych sytuacjach będziecie mogli liczyć na samochód zastępczy, transport pojazdu, zakwaterowanie, opiekę nad dziećmi i niezbędną pomoc podczas wypadku.

Szczegóły w OWU ubezpieczenia „Car assistance”.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów