fbpx

​Betters: wybierz sobie bonus powitalny od bukmachera: 300 zł cashbacku (zakład bez ryzyka) lub freebet na 200 zł lub 4 freebety po 50 zł każdy! Do tego Freebet o wartości 10 zł dla każdego

Trwa do:
31 stycznia 2024

Jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie, marka Betters prezentuje całkowicie nową jakość i świeże podejście do tematu. Zyskujący popularność „buk” postanowił przygotować bowiem trzy różne oferty powitalne, a ostateczny wybór pozostawić w rękach swoich nowych klientów. Moim zdaniem takie rozwiązanie to głęboki ukłon w stronę graczy – każdy nowy użytkownik może bowiem wybrać bonus, który jego zdaniem jest najbardziej opłacalny i najbardziej mu odpowiada. W dzisiejszym artykule omówimy tę promocję najdokładniej, jak się da. Przyjrzymy się warunkom wszystkich trzech ofert, a także samemu bukmacherowi. Na ten moment możemy zdradzić, iż maksymalna wartość bonusu powitalnego od Betters to 310 zł!

Pamiętajcie jednak, że zarówno ta promocja, jak i same zakłady bukmacherskie to zabawa dla pełnoletnich i odpowiedzialnych osób. Nie namawiamy nikogo do wpłacania własnych środków na konto któregokolwiek z bukmacherów. Jeśli macie mniej niż 18 lat, przestańcie czytać już na tym etapie i po prostu zamknijcie artykuł. Betters to legalnie działający na polskim rynku bukmacher. Obstawianie zakładów u podmiotów bez licencji wydanej przez Ministra Finansów jest nielegalne i może mieć negatywne skutki dla gracza.

​Kto może skorzystać z oferty powitalnej?

Promocja obowiązuje w okresie do 31 stycznia 2024 roku, a udział w niej mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które założą konto w czasie jej trwania. W kolejnych okresach promocja może być przedłużana, o czym z pewnością Was poinformujemy.

​Jak założyć konto w Betters?

Jak już wspominałem, promocja obowiązuje w terminie do 31 stycznia 2024 roku, a więc, chcąc zdobyć jeden z bonusów na start, musicie dokonać rejestracji najpóźniej tego dnia. W tym celu przejdźcie na dedykowaną stronę promocji. Użycie linka promocyjnego spowoduje automatyczne uzupełnienie kodu JAKDOROBIC w formularzu, który wyświetli się na Waszym ekranie. Jeśli jednak tak się nie stanie, kod możecie wpisać ręcznie – w ten sposób również zakwalifikujecie się do promocji.

Aby zakwalifikować się do bonusu, powinniście dokonać pierwszego depozytu w ciągu 7 dni od chwili rejestracji. W tym samym czasie powinniście też zawrzeć kupony, o których mówimy w dalszej części artykułu.

Bonus Betters – tutaj wpisz kod promocyjny JAKDOROBIC

Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedź na kilka podstawowych pytań i ustawienie limitów na grę oraz zaakceptowanie zaznaczonych gwiazdką zgód. Na podany numer telefonu zostanie także wysłany kod SMS, który należy wpisać na ekranie komputera lub smartfona.

Po zakończeniu rejestracji tymczasowej bukmacher da Wam możliwość wyboru jednego z trzech bonusów, o których szczegółowo opowiem w dalszej części artykułu. Pamiętajcie, że pierwszy wybór jest wiążący – bonusu nie da się zmienić. Jeśli nie dokonacie wyboru do momentu złożenia pierwszego depozytu, do Waszego konta zostanie przypisany automatycznie bonus Cashback 100% do 300 PLN (zakład bez ryzyka).

Bonus powitalny Better do wyboru z kodem JAKDOROBIC

Freebet Betters o wartości 10 zł

Warto też wspomnieć o dodatkowym podarunku od Betters, czyli freebecie o wartości 10 zł w zamian za zweryfikowanie swojej tożsamości. Po prostu przejdźcie do swojego profilu i uzupełnijcie brakujące dane, a następnie załączcie zdjęcie obu stron dokumentu tożsamości. Upewnijcie się też, że macie wyrażone zgody marketingowe. W zamian, w ciągu 24 godzin od dokończenia weryfikacji, otrzymacie freebet, czyli darmowy zakład bez depozytu o wartości 10 zł. Za te środki możecie postawić zakład z jednym zdarzeniem (singiel) lub wieloma typami (kombi) z minimalnym kursem 1,14.

Freebet będzie ważny przez 72 godziny, a maksymalna wygrana może wynieść 300 zł.

Promocja obowiązuje w terminie do 31 stycznia 2024 roku.

Szybki bonus od Betters

Szczegółów tej promocji szukajcie w dedykowanym regulaminie Freebetu.

​Trzy pakiety do wyboru!

Po przystawce pora na danie główne. W menu Betters do wyboru macie aż trzy pozycje:

  • Cashback 100% (zakład bez ryzyka) do 300 zł,
  • Freebet 100% do 200 zł,
  • Cztery Freebety 100% do 50 zł każdy.

Poniżej omówimy wszystkie dostępne bonusy i sposób ich wykorzystania – krok po kroku.

Warto już teraz zwrócić uwagę, że w przypadku każdego z pakietów korzyści przedstawionych w dalszej części artykułu, w promocji nie biorą udziału zakłady postawione w ramach Bet buildera, na zakłady typu Łańcuch, Sporty Wirtualne oraz Symulowane Gry Karciane.

Aby skorzystać z któregokolwiek bonusu, należy wpłacić środki i postawić premiowany zakład/zakłady w ciągu 7 dni od chwili rejestracji.

​Cashback 100% do kwoty 300 zł (zakład bez ryzyka)

Jeśli wybraliście ten bonus (lub nie wybraliście żadnego, w związku z czym został on Wam przydzielony automatycznie po wpłaceniu pierwszego depozytu) i dokonaliście wpłaty na konto Betters, otrzymacie możliwość postawienia zakładu z jednym lub wieloma zdarzeniami bez minimalnego kursu.

Jeżeli zakład okaże się przegrany, bukmacher w ciągu 24 godzin odda Wam 100% postawionej stawki (i to razem z 12% podatku) w formie freebetu aż do kwoty 300 zł. Środki te będziecie musieli przeznaczyć na kolejny zakład z jednym lub wieloma zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub oferty zakładów na żywo. Kupon należy postawić w ciągu 72 godzin od chwili przyznania cashbacku, inaczej cała stawka przepadnie. Minimalny kurs takiego freebetu to 1,14, a maksymalna wygrana to 2000 zł.

Zwróćcie uwagę na zapis regulaminu, który brzmi następująco: Zakład zawarty za Freebet, rozliczony jako zwrot po kursie 1.0, wyklucza możliwość uzyskania wygranej z tego zakładu.

Przykładowo: załóżmy, że po rejestracji wybraliście bonus cashback 100% do kwoty 300 zł. Po wpłaceniu pierwszego depozytu na kwotę 300 zł i postawieniu pierwszego zakładu okazuje się, że jedno ze zdarzeń „nie weszło”, a kupon jest przegrany. Betters przyznaje Wam darmowe środki na postawienie kolejnego zakładu w wysokości 100% przegranej stawki, czyli 300 zł. Od tego momentu macie 72 godziny, żeby postawić kolejny zakład o tej samej wartości. Jeśli wygracie – wygrana (pomniejszona o stawkę freebetu i podatek) aż do kwoty 2000 zł jest Wasza bez konieczności dodatkowego obrotu. Pieniądze możecie przeznaczyć na dalszą grę lub je wypłacić na konto.

​Freebet 100% o wartości 200 zł

W tym przypadku na początek musicie postawić pierwszy kupon za własne środki. Może to być kupon singlowy lub kombi o kursie minimalnym 2,00. Po postawieniu pierwszego kuponu otrzymacie freebet w kwocie 100% jego łącznej stawki (wraz z podatkiem!) o wartości do kwoty nawet 200 zł (oczywiście możecie postawić na początek większy zakład, jednak 200 zł to maksymalny zwrot w postaci freebetu). Należy przy tym zaznaczyć, że wynik pierwszego kuponu nie ma znaczenia – freebet otrzymacie po prostu za pierwszy kupon – zarówno za przegrany, jak i za wygrany.

Freebet zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od zawarcia kuponu. Ponownie będziecie mieli 72 godziny od chwili jego przyznania na postawienie zakładu z kursem minimum 1,14 z oferty przedmeczowej lub live. W przypadku wygranej na Waszym koncie zaksięgowana zostanie wygrana pomniejszona o stawkę freebetu i podatek. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 zł, a wygrane środki możecie już dowolnie wykorzystać.

I w tym przypadku zastosowanie ma zapis regulaminu: Zakład zawarty za Freebet, rozliczony jako zwrot po kursie 1.0, wyklucza możliwość uzyskania wygranej z tego zakładu.

​4 freebety 100% po 50 zł każdy

Ten bonus działa niemal identycznie, co przedstawiony powyżej, jednak w tym przypadku otrzymacie nie jeden, a 4 freebety za 4 pierwsze zakłady (single lub kombi) z kursem minimalnym 2,00 dla każdego kuponu. Każdy freebet będzie miał wartość 100% postawionej stawki wraz z podatkiem 12%, jednak nie więcej niż 50 zł.

I w tym przypadku każdy darmowy zakład otrzymacie w ciągu 24 godzin od chwili zawarcia każdego z 4 pierwszych kuponów, a na wykorzystanie każdego z nich będziecie mieli 72 godziny. Maksymalna wygrana z każdego z 4 freebetów wynosi do 2000 zł.

Ponownie zastosowanie ma zapis regulaminu: Zakład zawarty za Freebet, rozliczony jako zwrot po kursie 1.0, wyklucza możliwość uzyskania wygranej z tego zakładu.

Zarówno w przypadku jednorazowego freebetu o wartości 200 zł, jak i pakietu 4 freebetów po 50 zł każdy, po wygranej na Waszym koncie zaksięgowana zostanie wygrana pomniejszona o stawkę freebetu i podatek.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

​Betters – co wiemy o tym bukmacherze?

Betters to legalnie działająca w Polsce firma, które zadebiutowała na naszym rynku podczas piłkarskiego Euro 2020. Za sterami Betters znaleźli się nieprzypadkowi, doświadczeni w branży ludzie (przede wszystkim Konrad Łabudek – były prezes firmy bukmacherskiej Fortuna). W ofercie znajdziecie tysiące zakładów przedmeczowych oraz pokaźną ofertę zdarzeń live. Na uwagę zasługuje także olbrzymia oferta promocyjna, która oprócz oferty powitalnej obejmuje także liczne okazje dla aktualnych klientów Betters. Tym tematem zajmiemy się jednak w kolejnych artykułach.

​Jak wpłacić i wypłacić pieniądze do Betters?

Wpłaty i wypłaty środków na konta oraz z kont Betters są realizowane natychmiast i to bez dodatkowych opłat. Firma nie pobiera żadnych prowizji za transakcje kupna i sprzedaży, a duży wybór opcji płatniczych ułatwia cały proces. Środki na konto Betters wpłacicie z rachunków bankowych prowadzonych osobiście, a także za pośrednictwem Google/Apple Pay, BLIK i poprzez karty płatnicze Visa/Mastercard.

Minimalna wysokość wpłaty to 1 zł. Maksymalna wpłata wynosi 10.000 zł. Jeśli z kolei chodzi o wypłaty, możecie jednorazowo zlecić transakcję dla kwoty do 100.000 zł.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze w Betters?

Informacje o ryzykach

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogliśmy coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Nie jesteśmy w stanie ustrzec się od błędów, za co z góry przepraszamy. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Betters to legalnie działający na terenie Polski bukmacher z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów RP. Korzystanie z usług firm bukmacherskich bez takiego zezwolenia jest nielegalne i może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zezwolenie PS4.6831.7.2020 na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową otrzymano 16 kwietnia 2021 roku (na okres 6 lat).

Hazard związany jest z ryzykiem. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. +18.

Artykuł powstał przy współpracy z SILESIA Entertainment Sp. z o.o. – właścicielem marki Betters.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów