Bank Pekao S.A.: 50 zł premii dla dziecka, bilet do Cinema City oraz złota karta debetowa, czyli trochę blichtru nie zaszkodzi (+ 200 zł premii)

Obok aktualnie dostępnej „promocji bazowej” z 200 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego, w Banku Pekao S.A. dostępny jest szereg promocji, które mogą Was zmotywować do rozpoczęcia współpracy ze słynnym „Żubrem”. Po pierwsze, otrzymacie 50 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla waszych dzieciaków. Warunkiem promocji jest tak naprawdę samo założenie rachunku wraz z kontem oszczędnościowym Mój Skarb. Po drugie, rejestrując się w programie lojalnościowym „Bezcenne chwile” odbierzecie 1000 punktów powitalnych, które wymienicie na bilet do kina sieci Cinema City. Po trzecie, za darmo możecie wyrobić złotą kartę VISA Gold, wydawaną do Konta Przekorzystnego. Nie da się ukryć, iż prestiż związany z posiadaniem złotej karty dotychczas dostępny był dla nielicznych. Wy zaś możecie otrzymać taką kartę ot tak i nie płacić za nią jakichkolwiek opłat miesięcznych – wystarczą 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Oprócz tego, po spełnieniu odpowiednich warunków, karta VISA Gold zapewnia nielimitowane wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

 

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom

Uczestnikami niniejszej promocji są dzieci, które ukończyły 9. rok życia, ale nie ukończyły jeszcze 18 lat. Jednak w tym przypadku osobą podpisującą umowę w imieniu dziecka jest jego przedstawiciel ustawowy, którym zazwyczaj jest po prostu rodzic. Promocja wystartowała 2 stycznia 2020 roku i potrwa do 29 lutego 2020 roku. Dzięki temu, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony otworzycie konto dla siebie z 200 zł premii, a przy okazji dla swojego dziecka/dzieci, zgarniając po 50 zł za każde z nich, zgodnie z zasadą 1 dziecko to 1 premia 🙂 Z promocji mogą oczywiście skorzystać również dotychczasowi klienci banku. Aby dziecko otrzymało premię, rodzic musi również posiadać konto w Pekao S.A. 

 

Aby wasze dziecko mogło skorzystać z promocji, musi posiadać status nowego klienta, co oznacza nieposiadanie Konta Przekorzystnego dla Młodych w dniu startu promocji, czyli 2 stycznia 2020 roku. Dodatkowo, premii nie otrzyma osoba, która korzystała już z poprzednich edycji promocji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

 

Tak naprawdę jedynym warunkiem do uzyskania 50 zł jest otwarcie pakietu złożonego z Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta Mój Skarb. Wasze dzieci nie muszą wykonywać jakichkolwiek transakcji. Wypłata premii nastąpi do 24. dnia następującego po otwarciu konta. Zatem premię otrzymacie albo 24 lutego 2020 roku albo 24 marca 2020 roku. 

O ile rachunek Mój Skarb możecie wyklikać z poziomu bankowości elektronicznej, o tyle Konto Przekorzystne dla Młodych dostępne jest wyłącznie w oddziałach Pekao S.A. (bez placówek agencyjnych i partnerskich). Wizytę musicie odbyć ze swoim dzieckiem, które również złoży podpis na umowie. Ot taki rodzinny spacerek do banku 🙂

 

Szczegóły w regulaminie promocji – IX edycja.

 

 

Warto też zwrócić uwagę, iż w przypadku gdy waszej latorośli zostało już niewiele czasu do uzyskania pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z udziałem w niniejszej promocji. Lepszym rozwiązaniem będzie odczekanie tych kilku miesięcy, tak by wasze dziecko otworzyło konto w promocji dla osób dorosłych, gdzie premia sięga kwoty 200 zł 🙂

 

 

Szczegóły Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta Mój Skarb

Dla młodych zasady są proste i przejrzyste 🙂

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za wpłatę gotówki w oddziale lub wpłatomacie banku,
  • szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

Co do konta oszczędnościowego Mój Skarb, ogromnym plusem jest fakt, iż jego prowadzenie oraz przelewy wychodzące są darmowe bez limitu. Oprocentowanie wynosi 1,5% w skali roku.

 

 

 

 

1000 punktów powitalnych w programie Bezcenne chwile = bilet do kina

Od niedawna Pekao S.A. jako kolejny bank dołączył do grona oferujących punkty lojalnościowe w programie Mastercarda. Z tej okazji ruszyła promocja, dzięki której otrzymacie 1000 punktów za przystąpienie do programu. Aby skorzystać z promocji, zarejestrujcie swoją Kartę Rewolucyjną Mastercard na stronie programu lub w bankowości Pekao24. Rejestracji należy dokonać od 12 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku. Promocja może zostać zakończona w przypadku osiągnięcia puli 50.000 uczestników. Przystąpienie do programu jest jedynym warunkiem uzyskania premii, nie musicie nawet wykonywać jakichkolwiek transakcji.

 

Promocyjne punkty w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich udostępnienia, zatem lepiej nie zwlekajcie z wymianą punktów na nagrody. Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór biletu do Cinema City. Bilet do kina “kosztuje” 800 punktów, zatem zostanie Wam jeszcze w zanadrzu 200 punktów. Więcej o programie Bezcenne chwile w dedykowanym artykule.

Szczegóły w regulaminie promocji – 1000 punktów powitalnych.

 

 

 

 

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli powiew prestiżu bez wysokich kosztów

Dotychczasowo złote i platynowe karty płatnicze przeznaczone były wyłącznie dla osób bardzo majętnych. Dla podkreślenia statusu tych osób, banki wydawały im prestiżowe karty kredytowe, co wiązało się niejednokrotnie z wysokimi kosztami obsługi danego produktu lub wysokimi progami wejścia do tego elitarnego klubu (na przykład aktywa na poziomie miliona złotych). Bank Pekao wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i postanowił wydawać złote karty debetowe – nie tylko do kont w ramach private bankingu, ale również dla swojego bazowego produktu jakim jest Konto Przekorzystne.

 

Karta VISA Gold, źródło: pekao.com.pl

 

Kartę VISA Gold możecie wyrobić jako swoją główną kartę lub jako kartę numer dwa do konta. W przypadku drugiej opcji będziecie mogli najpierw wyrobić Kartę Rewolucyjną Mastercard, zapewniającą punkty w programie Bezcenne chwile oraz darmowe przewalutowania, zaś domawiając kartę Gold zapewnicie sobie dodatkowy prestiż. Ponadto karta ta uczestniczy w programie VISA Oferty, zapewniającym wiele zniżek i rabatów.

 

Karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. Warunek ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, które kartę mogą użytkować za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Ba, młodzi mogą również bez żadnych warunków wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą – bez limitów i bez kosztów.

 

Dla osób od 26. roku życia karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy na konto na kwotę od 500 zł do 4999 zł oraz wykonując minimum 1 płatność bezgotówkową kartą zapewniacie sobie 2 darmowe wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce. Natomiast, gdy wpływ wynosi minimum 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe bankomaty macie za darmo! Z wymaganych wpływów wyłączone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów. Ponadto spełniając wymienione warunki zapewnicie sobie darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą. To ważne, ponieważ kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji (szukaj frazy VISA Debit Gold).

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów