Bank Millennium: Konto Junior w promocji z premią na start o wartości 100 zł + 500 zł dla dorosłych!

Trwa do:
30 września 2022
Dostępność wniosków
10000

Zakładając w Banku Millennium Konto Junior, możecie zyskać 100 zł kieszonkowego dla swojej pociechy. Nagroda wypłacana jest w formie karty podarunkowej Goodie, o której powiem nieco więcej w dalszej części artykułu. Organizator przygotował aż 10.000 kart podarunkowych, więc dla każdego zainteresowanego powinno wystarczyć 🙂 Promocja stanowi dobre uzupełnienie akcji promującej konto Millennium 360°, w ramach której odbierzecie aż 500 zł premii gotówkowej za wykonanie prostych czynności.

Bank Millennium – Konto Junior

Konto 360° Junior dostępne jest dla dzieci i nastolatków w wieku do 18 lat. Oficjalnym przedstawicielem w promocji jest oczywiście prawny opiekun dziecka, który powinien posiadać w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową. Opiekun powinien ponadto podać w bankowości internetowej polski numer telefonu, na który trafiają hasła SMS. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Wykluczone są osoby, które już wcześniej brały udział w promocji Konta 360° Junior (chodzi tu oczywiście o dzieci).

Nie macie konta Millennium 360°? Załóżcie je, odbierając przy okazji 500 zł premii w promocji na start + 6% na koncie oszczędnościowym do limitu kwoty 200.000 zł.

Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, które kwalifikuje się do promocji, możecie otworzyć każdemu po jednym koncie i odebrać wielokrotność premii.

Zasady promocji

Konto 360° Junior wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Umowę powinniście podpisać do dnia 30 września 2022 roku.

Aby zdobyć 100 zł premii za konto dziecka, musicie spełnić następujące warunki:

  • Zasilić je kwotą 150 zł – w terminie do dnia 31 października 2022 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, powinniście oprócz zasilenia konta kwotą 150 zł, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do dnia 31 października 2022 roku). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.

Wydanie nagrody – jak wykorzystać kartę Goodie?

Nagrodę o wartości 100 zł uzyskacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do dnia 30 listopada 2022 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie.

Czas na aktywację kodu to 60 dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV). Więcej informacji o zasadach użytkowania kart Goodie znajdziecie w dedykowanym regulaminie.

Nie odwołujcie zgód marketingowych ani nie zamykajcie Konta Junior do momentu otrzymania nagrody.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA. Nie ma to w sumie znaczenia, bo warunkiem przyznania premii w tym przypadku jest samo zasilenie konta.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z cennikiem opłat.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów