Bank Millennium: karta kredytowa z 300 zł premii na start i do 600 zł moneyback oraz 500 zł w promocji konta

Trwa do:
31 marca 2023
Dostępność wniosków
20.000

Oferowana przez Bank Millennium karta kredytowa jest ponownie dostępna w promocji, będącej świetnym uzupełnieniem akcji promującej konto Millennium 360º z 500 zł premii gotówkowej. Tym razem bank zapewnia 300 zł premii „wypłacanej” w formie karty podarunkowej Allegro. Co tu kryć, na Allegro można w dzisiejszych czasach kupić niemal wszystko, dlatego uzyskany bonus możecie potraktować niemal na równi z gotówką (nagroda ma charakter wielorazowy). Zatem zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową zapewnicie sobie zestaw 500 zł + 300 zł premii. Do tego dochodzi nawet 600 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych u wybranych partnerów kartą kredytową Mastercard Impresja. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu!

Kto może zostać uczestnikiem promocji karty kredytowej?

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2020 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową?

Promocja potrwa od 9 stycznia 2023 roku do 31 marca 2023 roku lub do wyczerpania puli 20.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Co tu kryć, akcja z premią ewidentnie skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem, w którym opowiadam, jak zdobyć aż 500 zł łatwej premii na start.

Do wyboru macie następujące karty:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard Gold,
  • Millennium Mastercard WWF

Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Po złożeniu wniosku bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Jeśli nigdy wcześniej nie posiadaliście karty kredytowej, zachęcam Was do zapoznania się z moim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Warunki promocji z 300 zł premii

Po aktywacji karty wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 500 zł w każdym z 3 wymienionych okresów. Dla lepszego zobrazowania zasad promocji wklejam tabelę zawartą w regulaminie. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie jasne 😉

Karta kredytowa Millennium – zasady promocji

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 1500 zł (500 zł w każdym z trzech miesięcy). To nieco mniej niż w poprzedniej edycji, gdzie przez 4 miesiące należało wydawać po 400 zł (razem 1600 zł).

Uwaga, jeśli nie spełnicie warunków promocji w jednym z miesięcy, nie otrzymacie nagrody.

Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród w ramach promocji

Premie w postaci SMS-owych e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro o wartości 300 zł będą wydawane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji.

Przykładowo, dla karty, o którą wniosek złożycie w styczniu 2023 roku i warunki spełnicie od lutego do kwietnia 2023 roku, nagrodę otrzymacie do końca maja 2022 roku.

W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Musicie również utrzymać aktywne zgody handlowo-marketingowe, o których była mowa wcześniej. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Jak wykorzystać nagrodę?

Każda karta podarunkowa do Allegro będzie ważna przez 12 miesięcy od momentu wysłania. Jak wspominałem we wstępie, mają one charakter wielorazowy. Za pomocą karty podarunkowej możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Nie można jednak łączyć kilku kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Karty kredytowe Mastercard Millennium – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania programu moneyback w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja znajdują się poniżej:

Partnerzy z 5% zwrotu za zakupy!

Karta Mastercard Gold prezentuje się bardzo okazale, a przy okazji zapewnia: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – obejmujący ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego i ubezpieczenie OC.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów