Konto Millennium 360°: premia o wartości aż 500 zł, w tym 100 zł za konto dziecka + nawet 7,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
31 marca 2023
Dostępność wniosków
30.000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Po krótkiej przerwie Bank Millennium powraca ze świetną promocją Konta Millennium 360°! Tym razem premia wynosi aż 400 zł – i to w formie gotówki! Co ważne, w stosunku do ostatniej edycji, organizator skrócił okres wykluczenia byłych klientów banku o pełny rok (okres karencji liczony jest względem 1 stycznia 2020 roku zamiast 1 stycznia 2019 roku). Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zdobyć solidny prezent na start. Dodatkowa nagroda czeka rodziców i opiekunów dzieci, którzy mogą w łatwy sposób zdobyć kartę podarunkową Goodie o wartości 100 zł. Oprócz wysokości bonusu na uwagę zasługuje również prostota jego zdobycia oraz łatwość, z jakąś otworzycie konto bez wychodzenia z domu. Ponadto w ramach kolejnej edycji preferencyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, bank zaoferował nawet 7,5% w skali roku dla kwoty do 300.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 90 dni.

Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji karty kredytowej z premią do 900 zł.

Uczestnicy promocji z premią na start

500 zł premii, które możecie zdobyć w aktualnych promocjach Banku Millennium, to tak naprawdę efekt udziału w dwóch oddzielnych akcjach. Pierwsza z nich jest skierowana do dorosłych użytkowników – premia ma wartość aż 400 zł. Mogą skorzystać z niej osoby, które w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium. Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste. Pula promocyjnych wniosków w ramach promocji wynosi 30.000 sztuk i wątpię, aby wyczerpała się przed czasem.

Druga promocja to akcja dla najmłodszych. Jeśli więc macie dziecko lub dzieci, możecie otworzyć im konto Millennium 360° Junior, w zamian za co otrzymacie kartę podarunkową Goodie o wartości 100 zł. Dziecko biorące udział w promocji nie mogło wcześniej posiadać tego samego rachunku. Bank przygotował nagrody dla 10.000 pierwszych kont typu Junior.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wniosek należy złożyć w terminie do 31 marca 2023 roku. Umowę możecie sfinalizować na różne sposoby:

  • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznacz wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
  • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
  • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o.

Konto Millennium 360°: premia o wartości 400 zł – jak zdobyć?

Łączna premia na poziomie 400 zł podzielona jest na dwie części. Pierwszą premię pieniężną o wartości 200 zł otrzymacie jeśli:

  • do 31 marca 2023 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto wraz z karta debetową, a także wyrazicie niezbędne zgody (w tym na świadczenie usług przez Goodie),
  • zasilicie rachunek przelewem zewnętrznym na kwotę co najmniej 1000 zł – w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otwarcia konta,
  • aktywujecie aplikację mobilną banku i zalogujecie się za jej pomocą do swojego konta oraz wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową lub BLIKiem na dowolną kwotę do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.Natomiast, aby zdobyć drugą premię pieniężną, również o wartości 200 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

  • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł,
  • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem,
  • zalogować się co najmniej raz w miesiącu do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej.

Konto Millennium 360° – jak zdobyć premie?

Przykładowo: zakładając konto w styczniu 2023 roku – warunki pierwszej premii powinniście spełnić do końca lutego 2023 roku (ale zasilenie konta powinno odbyć się w ciągu 14 dni od jego otwarcia), z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w marcu, kwietniu i maju 2023 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Osoby, które założą konto online na selfie, powinny zwrócić uwagę na następujący zapis regulaminu:

…dodatkowo, o ile otworzysz konto online na selfie z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji złożysz wzór podpisu i udostępnisz nam swój dokument w dowolnej placówce w terminie:
a) do końca maja 2023 roku, jeśli konto otworzysz w styczniu 2023 roku,
b) do końca czerwca 2023 roku, jeśli konto otworzysz w lutym 2023 roku,
c) do końca lipca 2023 roku, jeśli konto otworzysz w marcu 2023 roku.

Jest to dodatkowy wymóg, który należy spełnić.

Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna – może to być chociażby zakup butelki wody w Żabce. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, transakcje zwrócone, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku.

Wydanie nagród w promocji

Pierwsza premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki (czyli przykładowo do końca marca, jeśli konto założycie w styczniu, a warunki spełnicie w lutym 2023 roku).

Natomiast drugi bonus o wartości 200 zł trafi na wasze konta do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe warunki (dla powyższego przykładu: warunki drugiego bonusu będziecie spełniać w marcu, kwietniu i maju, a bonus spłynie na konto do końca czerwca 2023 roku).

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Szczegółowa rozpiska warunków promocji Banku Millennium

Konto Millennium 360°: premia 100 zł za konto dziecka – zasady przyznawania

Zasady promocji dla małoletnich są bardzo proste, a potencjalna nagroda kusząca. Jeśli więc macie już lub właśnie założyliście konto osobiste w Banku Millennium, możecie w łatwy sposób odebrać 100 zł premii w formie karty Goodie dla Waszej małoletniej pociechy. Promocja jest w praktyce przeznaczona dla wszystkich dzieci do 18. roku życia (niezależnie od tego, ile ich macie, każdemu możecie otworzyć jedno konto). W promocji obowiązuje limit 10.000 promocyjnych kont.

Konto 360° Junior wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Umowę powinniście podpisać do dnia 31 marca 2023 roku.

Aby zdobyć 100 zł premii za konto dziecka, musicie spełnić następujące warunki:

  • Zasilić je kwotą 150 zł – w terminie do dnia 28 kwietnia 2023 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, powinniście oprócz zasilenia konta kwotą 150 zł, zaakceptować zgody marketingowo-handlowe, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do dnia 28 kwietnia 2023 roku). Kwota płatności jest dowolna. Oczywiście wymienione czynności dotyczą Konta Junior.Nagrodę o wartości 100 zł uzyskacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do dnia 31 maja 2023 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie.

Czas na aktywację kodu to 60 dni od momentu jego otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 100 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV). Więcej informacji o zasadach użytkowania kart Goodie znajdziecie w dedykowanym regulaminie.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA. Nie ma to w sumie znaczenia, bo warunkiem przyznania premii w tym przypadku jest samo zasilenie konta.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z cennikiem opłat.

Konto dziecka – korzyści

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 7,5% w skali roku

W najnowszej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 7,5% w skali roku dla kwoty do 300.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 90 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 7,5% w skali roku możecie złapać do 14 kwietnia 2023 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 90 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. Jeśli wpłacicie tylko nowe środki bez wykonywania płatności, otrzymacie 6% w skali roku dla swoich oszczędności.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów