Bank Millennium: promocja konta firmowego Mój Biznes – nawet 2400 zł premii na start + 24 miesiące bez opłat

Trwa do:
26 marca 2023

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Prosta promocja konta firmowego – 1000 zł, a nawet 1500 zł zwrotu za opłacone składki ZUS! + 24 miesiące bez opłat.

Organizowana przez Bank Millennium promocja konta firmowego z 2500 zł premii spotkała się z dużym zainteresowaniem. Do głównej puli promocyjnej możecie teraz dodać kolejny bonus w postaci 400 zł wydawany przez spółkę Bonnier Business (właściciela między innymi serwisu Bankier.pl). Możecie więc zdobyć za jednym zamachem aż 2400 zł premii (biorąc udział w promocji Bankier.pl powinniście być już przedsiębiorcami, co uniemożliwi Wam otrzymanie 500 zł premii za rejestrację działalności gospodarczej przez bankowość elektroniczną). Zgarnięcie całości będzie oczywiście wymagało nieco gimnastyki, jednak dobrą wiadomością jest to, że bez zbędnego kombinowania, wykonując w zasadzie rutynowe czynności, osiągniecie co najmniej 1000 zł premii (a bardzo możliwe, że sporo więcej). Promocję z 2500 zł premii organizowaną bezpośrednio przez Bank Millennium potraktuję dziś dosyć skrótowo, ponieważ dokładną analizę opublikowaliśmy już w tym miejscu. Dodatkową zachętą niech będzie dla Was zwolnienie z opłat za konto przez 24 miesiące!

Uczestnicy promocji

W przypadku promocji z 400 zł premii od Bankier.pl, uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 stycznia 2020 roku nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm ani żadnego produktu biznesowego – dla danego numeru NIP. Dokładnie taki sam okres karencji obowiązuje w promocji Banku Millennium, w której zdobędziecie nawet 2500 zł premii. Tym łatwiej będzie więc połączyć obie okazje.

Bank Millennium – promocja z Bankier.pl – jak założyć konto?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie promocji (wystarczy wpisać adres e-mail i zaznaczyć ostatni checkbox). Po wypełnieniu formularza otrzymacie link aktywacyjny, który przeniesie Was z powrotem na stronę promocji. Teraz pozostaje już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Mój Biznes. Pamiętajcie, aby po drodze zaakceptować zgodę na ujawnienie organizatorowi niezbędnych informacji w zakresie realizacji promocji. Chodzi tu oczywiście o fakt przekazania informacji, komu należy się premia za spełnienie warunków, a komu nie.

Rejestracja i złożenie wniosku dostępne są do 26 marca 2023. Natomiast podpisanie umowy o konto powinno nastąpić do 31 marca 2023 roku.

Zasady promocji – 400 zł od Bankier.pl

Konto założone? Ok, możemy przejść dalej. Nagroda od Bankier.pl podzielona jest na dwie części. Możecie zdobyć 200 zł i na tym poprzestać lub spełnić dodatkowe warunki i zdobyć kolejne 200 zł. Pierwszą część premii otrzymacie jeśli do dnia 28 kwietnia 2023 roku dokonacie wpłaty na rachunek otwarty w ramach promocji:

 • w wysokości 1000 zł, jeśli działalność prowadzicie poniżej 6 miesięcy,
 • w wysokości 3000 zł, jeśli działalność prowadzicie powyżej 6 miesięcy.

Regulamin nie precyzuje, jaka ma to być wpłata. Sugeruję więc, by był to na przykład przelew od kontrahenta lub samodzielny przelew ze swojego konta w innym banku.

To wystarczy, żeby na Wasze konto trafiła nagroda w wysokości 200 zł. Głupotą byłoby jednak nie schylić po drugą część premii. Otrzymacie ją, jeśli spełnicie wyżej określone warunki i zakwalifikujecie się do zdobycia pierwszej nagrody, a ponadto dokonacie za pomocą BLIKa transakcji na łączną kwotę minimum 200 zł. Obowiązuje ten sam termin, czyli 28 kwietnia 2023 roku. Brane pod uwagę są wyłącznie płatności za usługi i towary w sklepach/punktach stacjonarnych i online. Regulamin wyklucza transakcje BLIK polegające na realizacji czeków, wypłatach z bankomatów, korzystaniu z funkcji cashback w sklepach i podobne – liczą się wyłącznie realne płatności w sklepach i punktach usługowych.

Teraz pozostaje już tylko formalność w postaci wypełnienia danych do wypłaty premii. O przyznaniu bonusu zostaniecie powiadomieni mailowo do 31 maja 2023 roku. Od momentu otrzymania stosownej wiadomości będziecie mieli 5 dni roboczych na zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wykonania przelewu bonusu. Premia w wysokości 400 zł zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od momentu wysyłki maili. Po otrzymaniu premii pamiętajcie, aby samodzielnie rozliczyć podatek związany z uzyskanym przychodem.

Szczegóły promocji w regulaminie akcji z Bankier.pl: Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium – edycja 4.

Nawet 2500 zł premii – Bank Millennium promocja konta firmowego

Premia w promocji Bankier.pl jest jednak tylko łatwą do zdobycia przystawką w porównaniu z tym, co przygotował Bank Millennium. Dużą analizę promocji z 2500 zł premii znajdziecie w dedykowanym artykule. Poniżej nakreślę zaś skrót warunków.

Gdy założycie już konto Mój Biznes, korzystając z podlinkowanej wyżej dedykowanej strony promocji Bankier.pl, będziecie mogli zdobyć aż 2000 zł premii podzielonej na 4 równe części:

 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za przelewy do ZUS (razem za okres 6 miesięcy),
 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za płatności na stacjach paliw (razem za okres 6 miesięcy),
 • 500 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 500 zł za podpisanie umowy leasingowej lub zaciągnięcie kredytu firmowego w Banku Millennium (minimum 30.000 zł).

Dodatkowa premia w postaci 500 zł wydawana jest za założenie firmy za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej Banku Millennium – to jednak wykluczyłoby Was z promocji Bankier.pl. Jeśli więc macie już firmę – skorzystajcie z linka w tym artykule. Jeśli dopiero planujecie ją założyć – przejdźcie do promocji Banku Millennium (otrzymacie wtedy 100 zł więcej – w ogólnym rozrachunku).

Promocja trwa do 31 marca 2023 roku lub do wyczerpania puli 10.000 wniosków. Pamiętajcie jednak, że chcąc otrzymać także 400 zł premii od Bankier.pl, powinniście zarejestrować się na stronie promocji do 26 marca 2023 roku. Umowę możecie podpisać nawet 31 marca, czyli kilka dni później.

Bank Millennium – promocja dla firm

Konto Mój Biznes Bank Millennium – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie korzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu – edycja druga”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy mieli kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych, dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów