fbpx

Program poleceń Xendpay, czyli po 10 funtów (około 50 zł) premii dla obu stron za wykonanie darmowego przelewu + 25 lub 50 funtów ekstra!


Na bloga trafia kolejna analiza serwisu zajmująca się międzynarodowym transferem środków. Xendpay to kolejny po Azimo i TransferGo fintech, który niskokosztowo prześle wasze pieniądze z/na konto walutowe, a przy okazji uraczy Was premią w ramach programu poleceń. Do zdobycia jest naprawdę sporo, ponieważ Xendpay wypłaca po 10 funtów premii dla obu stron lub równowartość tej kwoty w danej walucie. Oprócz tego, otrzymacie 25 funtów ekstra, jeśli skutecznie polecicie Xendpay 5 osobom oraz kolejne 25 funtów za kolejne 5 osób. Zatem polecając platformę 10 osobom zdobędziecie bazowe 100 funtów oraz 50 funtów ekstra, czyli niemal 750 zł dodatkowego dochodu! Co ważne, według niezależnych porównywarek, Xendpay ma najlepsze kursy na rynku. Co do opłat prowizyjnych, stawki ustalacie…sami! Dokładnie, do łącznej sumy transferów wynoszącej 2000 funtów, możecie samodzielnie ustanowić kwotę prowizji lub po prostu z niej zrezygnować. Serwis dostępny jest w języku polskim, posiada polski support oraz rzecz jasna polskie konta bankowe. Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie jednego przelewu na kwotę co najmniej 100 funtów. W tym celu możecie użyć przykładowo europejskiego konta w N26 lub brytyjskiego konta w Revolut (który obecnie rozdaje 20 zł na start – szczegóły).

Xendpay – program poleceń czyli po 10 fundów

Jeśli korzystaliście już z promocji TransferGo lub Azimo, bez trudu poradzicie sobie również i w tym przypadku. Program poleceń Xendpay bardziej przypomina promocję Azimo, ponieważ bonus wypłacany jest w formie rabatu na kolejny przelew.

Zacznijmy jednak od podstaw. Aby wziąć udział w promocji jako polecony, musicie na początek zarejestrować się w programie z czyjegoś polecenia. Oczywiście zachęcam w tym celu do użycia mojego linku polecającego. Następnie wykonujecie darmowy przelew na konto walutowe (na przykład na konto w N26 lub w Revolut), po czym otrzymacie równowartość 10 funtów premii jako poleceni. Premia wypłacana jest w formie zniżki na kolejny przelew. Numer konta walutowego musi posiadać numer IBAN zaczynający się od innych liter niż PL, czyli np. DE w przypadku N26 lub GB w przypadku Revoluta. Przelew na konto walutowe założone w polskim banku nie zapewni uzyskania premii.

Co ważne, osoba polecona, może następnie zostać polecającym. Po rejestracji z waszego linku, znajomy może teraz wykonać do Was przelew zwrotny, za co otrzymacie po 10 funtów. Dla Was będzie to już druga premia! Oczywiście możecie teraz polecać Xendpay kolejnym osobom, zwiększając w ten sposób swoje dochody.

Pamiętajcie, że regulamin nie zezwala na polecanie usługi samemu sobie. Może to grozić blokadą konta. Taka sama kara grozi za tworzeniu kolejnych kont na tę samą osobę lub co gorsza na fikcyjne dane. Dlatego przygodę z Xendpay najlepiej zacząć od skorzystania z polecenia dotychczasowego użytkownika programu.

Działamy krok po kroku

Po kliknięciu w mój link polecający zobaczycie od razu formatkę służącą rejestracji. W pierwszych dwóch krokach podajecie swoje dane osobowe i kontaktowe (nie stosujcie polskich znaków oraz kreseczki w kodzie pocztowym). Na trzeciej stronie formularza uzupełnijcie dane, z których krajów będziecie przekazywali pieniądze. Ja dla pewności w obu przypadkach podałem oprócz Polski, również Wielką Brytanię i Niemcy. Jednak jak się później okazało, już podczas robienia transferów, informacja ta ma na celu wyłącznie zasugerowanie w pierwszej kolejności, do którego kraju chcemy wykonać przelew.

Po utworzeniu konta od razu uzyskujemy dostęp do interfejsu serwisu.

W przypadku Xendpay, zanim wykonacie przelew, musicie przejść weryfikację. W moim przypadku trwała ona około 3-4 dni. W tym celu, kliknijcie na Zweryfikuj konto. Musicie tutaj załączyć dwa dokumenty, jeden potwierdzający tożsamość, a drugi potwierdzający miejsce zamieszkania. Wybór jest naprawdę spory. Osobiście wgrałem prawo jazdy oraz rachunek za telefon na abonament. Przeszło bez przeszkód 🙂

 

Gdy pozytywnie przejdziecie proces weryfikacji, możemy przejść do kwestii przelewu. Po kliknięciu w Wyślij pieniądze uzupełnijcie dane do wykonania transferu. Przykładowo wykonując przelew na brytyjskie konto w Revolut, ustawcie 100 GBP w sekcji Odbierz.

Zatrzymajcie się nieco dłużej na tej stronie, ponieważ w tym miejscu możecie zweryfikować, czy kod polecenia został prawidłowo wczytany. Jeśli tak, to kwota do zapłaty (na dole strony) będzie niższa o równowartość 10 funtów bonusu (obecnie około 50 zł) od kwoty w polu Wyślij. Oczywiście do adresata dojdzie pełna kwota, czyli nieco ponad 500 zł.

Ponadto w tym miejscu wybieracie…ile chcecie zapłacić za przelew. Domyślnie jest to 10 zł, choć w ramach dodatkowej promocji do 4 marca 2019 roku, pierwszy przelew jest darmowy. Po okresie promocyjnym, kwotę tę możecie zredukować do 0 zł, pod warunkiem, iż suma waszych transferów nie przekracza 2000 GBP. Wybór zostawiam Wam i waszym sumieniom 😉

Dalej przechodzicie już do wypełnienia danych odbiorcy i szczegółów przelewu. Xendpay klientom z Polski udostępnia tylko jedną formę płatności, a mianowicie tradycyjny przelew bankowy. Środki najpierw trafiają na lokalne konto Xendpay w Polsce. Następnie Xendpay wypłaca pieniądze z lokalnego konta kraju odbiorcy. Po kliknięciu w Finalizuj transakcję, pojawi się Wam formatka do wykonania przelewu z bankowości elektronicznej waszego konta. Co tu kryć, interfejs serwisu Xendpay jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu jest on bardzo łatwy w obsłudze.

Po wykonaniu przelewu, pojawi Wam się strona informująca o programie poleceń. Teraz możecie przejść do drugiego etapu naszej strategii. Mianowicie posiadając konto w Xendpay, możecie je polecić swojemu znajomemu, który przykładowo wykona do Was przelew zwrotny lub przelew do innej osoby. Mechanizm wykonywania przelewu jest identyczny jak przedstawiony powyżej, natomiast o tym jak polecać usługi Xendpay dowiecie się z kolejnego akapitu.

Sprawdź też inne promocje bankowe.

Jak polecać znajomych w Xendpay

W tym celu, wystarczy, że zalogujecie się w serwisie i w swoim profilu klikniecie zakładkę Poleć znajomemu. Tam też znajdziecie swój kod/link polecenia. Kod możecie przekazywać bezpośrednio, mailowo lub poprzez media społecznościowe z wykorzystaniem funkcji udostępniania. Standardowo zakazane jest umieszczenie linków lub kodów w komentarzach do wpisu. Kwota maksymalnej premii z poleceń jest nieograniczona. Premia w wysokości 10 funtów (lub jej równowartości) zostanie Wam przyznana, jeśli polecony wykona przelew międzynarodowy na minimum 100 funtów (lub jej równowartości). Na wykorzystanie zniżki macie rok od jej uzyskania. Minimalna kwota przelewu podczas której wykorzystacie bonus lub sumę bonusów to również równowartość 100 funtów/euro/dolarów lub po prostu 500 zł. Po skutecznym poleceniu nowego klienta, otrzymacie od Xendpay maila z potwierdzeniem tego faktu oraz informacją o przyznaniu bonusu. Fakt ten będzie dodatkowo odnotowany w zakładce Powiadomienia. Zestawienie skutecznie poleconych osób znajdziecie natomiast w zakładce Poleć znajomemu.

Aktualizacja! Co ciekawe, uzyskane bonusy są sumowane. Zatem podczas „wypłaty” premii wystarczy ustawić minimalną kwotę 500 zł, a suma uzyskanych bonusów zostanie odliczona od kwoty przelewu. Dzięki temu oszczędzacie na kosztach przewalutowania, nie zmniejszacie limitu darmowych transferów oraz wykonujecie mniej przelewów, co jest o wiele wygodniejsze 🙂

W przypadku dwóch bonusów wygląda to następująco:

poznaj xendpay

25 funtów lub 50 funtów ekstra!

To jeszcze nie wszystko. Xendpay doceni również aktywnie polecających usługi serwisu. Za 5 osób, które zweryfikują swoje konto i wykonają pierwszy przelew otrzymanie 25 funtów premii. Jeśli uda Wam się polecić kolejne 5 osób, wówczas zdobędziecie następną premię ekstra, co łącznie da już 50 funtów!

Szczegóły programu poleceń i premii ekstra na dedykowanej stronie oraz w regulaminie. Ponadto wiele ciekawych informacji na temat funkcjonowania Xendpay znajdziecie w dziale pomocy.

Zarejestruj się w Xendpay i odbierz 10 funtów premii

Kilka słów o Xendpay

Serwis Xendpay jest prawdopodobnie najdłużej działającym serwisem tego typu na rynku. Powstał on w 2005 roku, zaś siedziba spółki będącej właścicielem serwisu znajduje się w Londynie. Fintech obsługuje aż 190 krajów. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy w ten sposób, iż środki nie wędrują z jednego kraju do drugiego, lecz wpłacane są na konto Xendpay w kraju A, zaś w kraju B wypłacane są z lokalnego konta firmy. W ten sposób znacząco redukowane są koszty transakcyjne, gdyż środki nie muszą bezpośrednio wędrować pomiędzy krajami. Dzięki temu Xendpay może zaproponować bardzo korzystne kursy przewalutowania, tylko nieznacznie różniące się od kursów NBP. 

Xendpay jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy. Serwis utrzymuje środki klientów oddzielnie od środków własnych, zatem nawet w przypadku zakończenia działalności, są w pełni bezpieczne. Xendpay spełnia również rygorystyczne wymagania pod względem ochrony danych osobowych. Usługi serwisu skierowane są między innymi do osób pracujących za granicą, które chcą przesłać środki dla swoich rodzin, pozostałych w kraju. Serwis dostępny jest również w formie wygodnej aplikacji mobilnej na iOS (obecnie aplikacja nie jest dostępna na system Android).

Zarejestruj się w Xendpay i odbierz 10 funtów premii

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

2.7

tysięcy członków
grupy

1.9

tysięcy
artykułów