fbpx

Twisto: odbierz 60 zł premii na start i zawalcz o najnowszy iPhone 12!

Dostępność wniosków
5000

W pierwszej połowie września opublikowałem na blogu artykuł, omawiający kolejną edycję promocji, organizowanej przez fintech Twisto. Nowi użytkownicy mogli wówczas zgarnąć szybkie 20 zł za wyrobienie darmowej karty. Na szczęście, po miesiącach posuchy, wartość premii nareszcie powróciła do sensownych kształtów. Aktualnie, zamiast 20 zł, możecie zyskać aż 60 zł bonusu! Akcja została także wzbogacona o specjalny konkurs, w którym możecie wygrać najnowszy model smartfona ze stajni Apple, czyli iPhone 12 (64 GB) o wartości 3849 zł! Co ciekawe, warunki uzyskania bonusu nadal są bajecznie proste. Oprócz premii na start i możliwości wygrania iPhone'a, Twisto zapewnia 3-miesięczne zwolnienie z opłaty za plan Space oraz darmowe wyrobienie karty plastikowej. Warto się pospieszyć – limit promocyjnych wniosków to wyłącznie 5000 sztuk!

Kilka słów o Twisto

Zanim jednak powiem więcej o promocji i konkursie, przypomnę czym jest Twisto. Czeski fintech okazał się alternatywą dla kilku różnych usług, z których prawdopodobnie korzystaliście już za pośrednictwem innych firm. Sztandarowym produktem Twisto jest karta z odroczonym terminem płatności. Jeśli tylko macie taką potrzebę, możecie zrobić zakupy za pomocą karty płatniczej – fizycznej lub wirtualnej – w sklepach stacjonarnych i internetowych, a powstałe zobowiązanie spłacić w ciągu 45 dni za darmo (jednak nie później niż do 15. dnia kolejnego miesiąca). Możliwe jest także wydłużenie okresu spłaty, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą i koniecznością spłacenia przynajmniej części limitu. 

Do tego w Twisto czekają na Was fantastyczne kursy wymiany walut (zapewniane przez organizację Mastercard) – przydatne podczas zagranicznych zakupów, a także specjalny program cashback. W ramach zwrotu możecie otrzymać nawet 10% zapłaconej kwoty. W programie bierze udział ponad 850 najpopularniejszych sklepów i platform zakupowych.

Kto może wziąć udział w promocji i konkursie

Zarówno w promocji dla nowych użytkowników, jak i w konkursie, udział mogą wziąć osoby, które nigdy dotąd nie były klientami Twisto. Fintech do weryfikacji uczestników wykorzystuje różne dane. Prawdopodobnie już po wpisaniu adresu e-mail, system „wyczuje” dotychczasowego klienta i nie przepuści Was do dalszych formularzy.

Jak zgarnąć 60 zł premii

Wniosek o kartę z 60 zł premii na start znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Promocja trwa w trybie ciągłym do momentu wyczerpania puli 5000 wniosków. Oczywiście zaktualizuję wpis, gdy do tego dojdzie.

Po podaniu adresu e-mail oraz ustaleniu hasła do logowania, ukaże Wam się strona potwierdzająca udział w promocji z premią. Specjalny kod został zaczytany automatycznie, dlatego nic nie zmieniajcie w tym miejscu. W aktualnie trwającej edycji, w zielonej ramce zobaczycie komunikat informujący o aktywacji bonusu o wartości 60 punktów. 

Sprawdź koniecznie czy kod na 60 zł zaczytał się prawidłowo.


W dalszym etapie należy wyrazić odpowiednie zgody niezbędne do założenia konta w Twisto. Poniżej przedstawiam, co konkretnie należy zaznaczyć:

Nie musicie zaznaczać ostatniej ze zgód.

Kolejne okna to wasze dane osobiste. Składają się na nie: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu oraz sytuacja dochodowa (wykształcenie, stan cywilny, posiadanie dzieci, główne źródło dochodu, wysokość dochodów, miesięczne koszty stałe, wysokość spłacanych kredytów). Co ważne, Twisto nie wymaga jakiegokolwiek potwierdzania dochodów poprzez wysyłkę zaświadczeń lub wyciągów z konta.

Następnie wybierzcie limit miesięcznych wydatków, jaki Was interesuje. Z moich (nieoficjalnych) informacji wynika, iż limit dostępny w Twisto wynosi od 1500 zł do 10.000 zł. W sytuacji, gdy zawnioskujecie o zbyt wygórowany limit, Twisto po prostu obniży go do waszych możliwości i przyzna nieco niższą kwotę. Z czasem będziecie mogli zwiększać swój limit. Ważny jest tutaj staż oraz terminowość spłat zadłużenia.

Wnioskując o kartę Twisto będziecie mogli również wybrać, z którego planu chcecie skorzystać. Oczywiście w tym miejscu rekomenduję Wam plan Space. Macie niepowtarzalną okazję za darmo przetestować wszystkie usługi Twisto, w tym plastikową kartę Mastercard. Po 3 miesiącach sami zdecydujecie, czy wolicie utrzymywać plan Space, który będzie już płatny 9,99 zł miesięcznie, czy też wolicie plan Online, który jest bezwarunkowo darmowy.

Darmowy pakiet Space na 3-miesiące od Twisto.

Końcowym elementem potwierdzającym waszą tożsamość jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego za pośrednictwem bramki płatniczej Blue Media lub tradycyjnym przelewem. Oczywiście, złotówka powróci na wasze konto. Pamiętajcie, iż rachunek z którego wykonujecie przelew musi należeć do Was! Przelew z konta innej osoby sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony.

To wszystko. Teraz pozostaje Wam już tylko oczekiwanie na weryfikację tożsamości. Nastąpi to prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia. Kartę plastikową możecie później domówić w aplikacji.

Warunki uzyskania 60 zł premii

Żeby zgarnąć 60 zł premii, będziecie musieli wykonać 4 transakcje kartą fizyczną i/lub wirtualną na dowolną kwotę. W promocji liczą się zarówno płatności online jak i w sklepach stacjonarnych. 

  • 1 płatność powinna zostać wykonana w ciągu 30 dni od momentu założenia konta Twisto,
  • 3 kolejne płatności będziecie musieli wykonać w miesiącu następującym po miesiącu założenia konta.

Przykład: Zakładając konto 20 października 2020 roku, powinniście wykonać pierwszą płatność w ciągu 30 dni, czyli do 19 listopada 2020 roku. Natomiast w samym listopadzie przyjdzie Wam zrobić jeszcze 3 płatności kartą. 

Informację o uzyskanej premii znajdziecie po zalogowaniu w profilu w zakładce Punkty.

Wypłacone bonusy podawane są nie w złotówkach, lecz właśnie w punktach, aczkolwiek 1 punkt to 1 zł. Zgromadzonych punktów nie można ot tak przelać sobie na konto, czy też wypłacić z bankomatu. Środki te posłużą jako spłata wykorzystanego limitu płatniczego w ramach wykonanych transakcji. Premia uzyskana w promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Aby wykorzystać bonus, nie musicie czekać do momentu wystawienia wyciągu. Otóż wygenerowane zadłużenie możecie spłacić punktami, zaraz po zaksięgowaniu transakcji. Możecie to zrobić zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie Twisto. W tym celu wchodzicie w szczegóły danej transakcji i klikacie ZAPŁAĆ. W kolejnym kroku pokażą Wam się dostępne formy płatności. Teraz pozostaje już tylko wybrać „Opłać zamówienie punktami”. W ten oto sposób wykorzystacie swoje punkty. Pozostałe zadłużenie możecie spłacić szybkim przelewem za pośrednictwem bramki imoje lub tradycyjnym przelewem.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Zasady konkursu

Opisane powyżej czynności już za Wami? Super! Teraz możecie zająć się kreatywną częścią zadania! Żeby wziąć udział w konkursie, powinniście na adres [email protected] wysłać odpowiedź na pytanie: Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto? Konkurs skierowany jest do osób, które założą konto Twisto w okresie od 12 października do 31 października 2020 roku.

W mailu powinien się znaleźć także Wasz numer PESEL oraz imię i nazwisko. Dane będa potrzebne do identyfikacji zwycięzcy. Na przesłanie odpowiedzi macie czas do 31 października 2020 roku! 

Odpowiedź na pytanie konkursowe powinna zostać sformułowana w języku polskim. Należy unikać treści nieetycznych, wulgarnych i obraźliwych (choć wiem, że nie trzeba Wam o tym przypominać). W odpowiedzi nie powinniście umieszczać także żadnych danych osobowych, numerów telefonów czy adresów. Twisto zastrzega sobie prawo do wykorzystania Waszej odpowiedzi w celach reklamowych.

Odpowiedź na pytanie należy przesłać z adresu e-mail, który wykorzystaliście do założenia konta. 

Pamiętajcie, by do czasu trwania promocji (a najlepiej do rozstrzygnięcia konkursu) nie zamykać konta, nie rozwiązywać umowy i nie wycofywać wyrażonych zgód marketingowych. Każda z powyższych czynności wykluczy Was z udziału w konkursie. 

Przyznanie nagrody

Czujecie, że Wasza odpowiedź na pytanie konkursowe jest naprawdę dobra? Trzyosobowa komisja, której skład możecie znaleźć w regulaminie akcji, wybierze najbardziej kreatywną wiadomość. 

22 listopada 2020 roku zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma wiadomość e-mail z informacją o przyznaniu nagrody. Nowy iPhone 12 trafi szczęśliwca w ciągu 14 dni roboczych. Życzę Wam powodzenia! 🙂 

Kwestie podatkowe ureguluje za Was organizator promocji. 

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu.

Porównanie planów Twisto

W Twisto dostępne są aktualnie dwa plany: darmowy – plan Online oraz płatny – plan Space. Pierwszy z nich, jak wyraźnie wskazuje nazwa umożliwia użytkowanie Twisto wyłącznie podczas płatności online. W tym przypadku nie ma możliwości korzystania z karty plastikowej, a jedynie z karty wirtualnej (jeśli karta plastikowa została już wydana, wówczas zostanie wyłączona). Kartą wirtualną będziecie mogli kupować w sklepach internetowych oraz we wszelkich innych miejscach, gdzie płatność wykonuje się w pełni online (bilety, zamawianie jedzenia, Allegro i tym podobne).

W ramach planu Online karty wirtualnej nie można dodać do Google Pay oraz Apple Pay. W planie Online nie skorzystacie również z funkcji split. Ponadto w przypadku transakcji zagranicznych kurs wymiany walut zostanie objęty prowizją na poziomie 3%, co sprawi, iż nie będzie on już tak atrakcyjny jak kurs międzybankowy dostępny w przypadku planu Space.

A jeśli już mówimy o planie Space to trzeba przyznać, iż zawiera on to co w Twisto najlepsze. Jeśli chodzi o transakcje zagraniczne, kurs międzybankowy (bez spreadu i prowizji) dostępny jest dla łącznej sumy 3000 zł miesięcznie. W przypadku nadwyżki doliczane jest już 3% prowizji. Cóż, 3000 zł powinno wystarczy na zagraniczny wypad, czy też zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Plan Space umożliwia korzystanie ze wszystkich wymienionych wcześniej funkcji, czyli z 45-dniowego limitu kredytowego, narzędzia split, cashback-u, czy też rat.

Ponadto w ramach planu Space możecie korzystać z plastikowej karty płatniczej oraz dodać ją do Google Pay i Apple Pay. Kartę Twisto w planie Space szczególnie można polecić osobom, które posiadają główne konto w banku i zdarza im się wykonywać płatności online lub za granicą, a jednocześnie mają obawy przed podaniem danych karty debetowej. Twisto ma ograniczony limit, dlatego jest niejako furtką bezpieczeństwa dla transakcji. Koszt na poziomie 9,99 zł może się zwrócić bardzo szybko, dzięki korzystnym przewalutowaniom, odroczeniu płatności, czy korzystaniu z cashbacku. Ponadto przypominam, iż w ramach promocji plan Space będzie dla Was darmowy przez 3 miesiące.

Więcej informacji na temat pozostałych usług zapewnianych przez Twisto znajdziecie w tym artykule. Poczytacie tam o takich rozwiązaniach jak:

  • płatności w ratach,
  • funkcja Split,
  • nawet 10% zwrotu w ramach cashback.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów