fbpx

Santander Bank Polska: 150 zł bonusu w promocji konta dla dzieci i nastolatków (7-17 lat), a do tego 600 zł premii w promocji dla dorosłych!

Trwa do:
29 lutego 2024
Dostępność wniosków
1000

Konto dla dzieci i nastolatków w Santander Bank Polska to jeden z najchętniej wybieranych rachunków przez rodziców. W kolejnej edycji promocji bank ponownie spróbuje nakłonić Was do założenia Konta Santander w wersji dla dzieci i młodzieży – tym razem z premią gotówkową w wysokości aż 150 zł (dla każdego Waszego dziecka!). Serdecznie polecam Wam zapoznać się z regułami akcji – są one wyjątkowo proste, o czym przekonacie się, czytając ten artykuł. Sam rachunek jest całkowicie darmowy i może okazać się dobrym narzędziem do nauki finansów już dla najmłodszych dzieci (wystarczy, że pociecha ma 7 lat). Promocja łączy się oczywiście z akcją promującą konto osobiste, w ramach której zdobędziecie 600 zł premii na start.

150 zł premii za konto dla dziecka lub nastolatka w wieku do 7-17 lat

Promocja skierowana jest do rodziców/opiekunów prawnych dzieci i nastolatków w wieku od 7 do 17 lat. Zależnie od wieku dziecka konieczne będzie spełnienie nieco innych warunków. Na początek ważne jest, by na dzień 9 stycznia 2024 roku ani nigdy wcześniej dziecko nie posiadało konta w omawianym banku. Jako prawni opiekunowie musicie posiadać konto osobiste w Santander Bank Polska z dostępem do bankowości online, bo to właśnie tam założycie konto dla swojego dziecka.

Nie posiadacie jeszcze darmowego Konta Santander? Możecie je założyć, zgarniając 600 zł premii w promocji na start!

Jeszcze przed zawnioskowaniem o konto upewnijcie się, że macie aktywny Elektroniczny kanał kontaktu i zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych (zgód udzielicie, klikając w odnośniki i logując się do swojego konta 😉 ).

Tutaj znajdziesz konto dla dziecka w Santander Bank Polska

Zasady promocji

W promocji możecie wziąć udział w terminie do 29 lutego 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 1000 nagród.

Aby zgarnąć 150 zł bonusu należy:

  • we wskazanym terminie przystąpić do akcji, wypełniając formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji (dane w formularzu muszą zgadzać się z danymi, które podacie w trakcie zakładania rachunku),
  • za pośrednictwem bankowości elektronicznej otworzyć konto dla dziecka/nastolatka, wyrażając niezbędne zgody marketingowe (w przypadku dziecka w wieku 7-12 lat wnioskujemy o konto z kartą debetową, w przypadku nastolatka w wieku 12-17 lat trzeba dodatkowo zawnioskować o dostęp do bankowości elektronicznej Santander Online).

    Następnie:
  • W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat rodzic powinien dopilnować, by pociecha wykonała co najmniej 1 płatność bezgotówkową na dowolną kwotę kartą wydaną do konta w terminie do 17 marca 2024 roku.
  • W przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat bank wymaga wykonania przez dziecko co najmniej 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę kartą wydaną do konta lub BLIKIEM oraz co najmniej jednego logowania do konta w aplikacji mobilnej. Obie te czynności należy wykonać w terminie do 17 marca 2024 roku.

Jeśli chodzi o wymagane płatności kartą debetową lub Blikiem, zaliczają się zarówno płatności za towary i usługi w sklepach stacjonarnych, jak i te online. Co do płatności Blik – możecie wykorzystać klasyczne płatności z kodem wygenerowanym w aplikacji oraz wypłaty Blikiem z bankomatu! Nastolatek nie może jednak wykonywać płatności zbliżeniowych Blikiem, gdyż nie spełni w ten sposób warunku płatności. Ponadto w regulaminie promocji zapisano: Transakcje BLIK może wykonywać Klient, który posiada Konto osobiste oraz w Umowie podał numer telefonu do przesyłania smsKodów.

Przekazanie nagród

Nagroda w postaci przelewu na kwotę 150 zł zostanie przekazana na konto dziecka najpóźniej w terminie do 31 marca 2024 roku.

Do tego czasu wszystkie otwarte w ramach promocji produkty powinny pozostać aktywne, podobnie jak wyrażone zgody.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

Prowadzenie konta w przypadku osób do 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Darmowe są również przelewy krajowe w bankowości elektronicznej.

Dzieci w wieku 7-12 lat mogą liczyć także na bezwarunkowo darmową kartę debetową. W przypadku młodzieży w wieku 13-17 lat opłata za użytkowanie karty nie będzie pobierana po wykonaniu co najmniej 1 płatności kartą lub Blikiem (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 8 zł). Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Więcej na temat konta dla dzieci od Santander Bank Polska przeczytacie na tej stronie banku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów