Premia 150 zł za założenie Konta z Lwem w ING Bank Śląski + 100 zł w programie poleceń + akcja „100 zł za regularne inwestowanie”

150

Jeśli zdecydujecie się założyć Konto z Lwem Direct lub Komfort w ING Bank Śląski możecie zdobyć aż 150 zł premii. Oprócz trwającej promocji konta z premią 100 zł, dodatkowe 50 zł możecie otrzymać w ramach programu poleceń. Co ważne, obie promocje można łączyć ze sobą, co dodatkowo potwierdziłem w banku. Standardowo, możecie skorzystać z oferty Konta z Lwem Direct, którego prowadzenie jest darmowe. Warunki zdobycia łącznej puli 150 zł nie są szczególnie wygórowane, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu. Jeśli natomiast posiadacie już konto w banku ING, możecie polecać je swoim bliskim. Dzięki temu zdobędziecie 100 zł za skuteczne polecenie (do 10 osób, czyli nawet do 1000 zł dodatkowego dochodu). Wasi znajomi mogą za to zdobyć 150 zł premii za otwarcie konta. Ponadto, zarówno nowi, jak i obecni posiadacze konta w banku ING mogą wziąć udział w promocji „100 zł za regularne inwestowanie”, która w łatwy sposób zapewnia dodatkowe 100 zł premii.

 

 

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest stosunkowo krótki, ponieważ wynosi jedynie 4 miesiące, licząc od momentu założenia konta osobistego. Przykładowo, zakładając konto 29 października 2016 roku, wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 29 czerwca 2016 roku.

Nowy klient (polecony) to osoba, która nie była posiadaczem żadnego z następujących Kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student, Klasyczne przez ostatnie 4 miesiące przed założeniem konta osobistego w ING Banku Śląskim podczas trwania promocji.

Bonus wynoszący 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż podczas wypełniania wniosku o konto, podacie kod osoby polecającej. Osobą polecającą może być klient banku, który od co najmniej 3 miesięcy przed przystąpieniem do promocji jest posiadaczem konta osobistego w banku ING, przystąpi do promocji oraz wykona transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

 

Jeśli chcesz zdobyć 50 zł za założenie konta – mogę zostać twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING) lub zostaw komentarz pod wpisem wraz z adresem e-mail (widocznym tylko dla mnie). W ten sposób zarabiamy oboje 🙂

 

Jak założyć Konto z Lwem Direct oraz uzyskać 50 zł bonusu

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku na dedykowanej stronie promocji. Wypełniając wniosek na tej stronie oraz z pozostałych linków zamieszczonych we wpisie – automatycznie bierzecie udział w promocji z premią 100 zł, o której będzie mowa poniżej. Na pierwszej stronie formularza uzupełniacie podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, pesel, adres e-mail czy telefon. Na drugiej stronie należy wpisać dane adresowe. W tym miejscu znajduje się również pole na wpisanie kodu promocyjnego (wraz z danymi osoby polecającej). Jeśli nie podacie danych osoby polecającej podczas wypełniania wniosku (tylko sam kod), dodatkowo wypełnijcie formularz przystąpienia do promocji.

screen-shot-10-27-16-at-05-22-pm

 

Po wypełnieniu wniosku, skontaktuje się z Wami kurier, by dostarczyć umowę oraz kartę debetową. Nieco uściślę. Kurier będzie miał ze sobą kartę debetową oraz formularz do przekazywania wynagrodzenia. Umowa zostanie dostarczona mailem, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

Konto należy otworzyć w czasie trwania promocji, a mianowicie od 12 września do 12 grudnia 2016 roku.

Gdy wasze konta będą już aktywne wystarczy, że dokonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy od otwarcia konta (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące). Bank musi rozliczyć transakcje bezgotówkowe w każdym z dwóch dowolnych miesięcy, jednak nie później niż do 12 marca 2017 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie.

 

Nagrody będą wypłacane od stycznia do marca 2017 roku – do 20. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Premia zwolniona jest z opodatkowania, bonus wynoszący 50 zł jest kwotą netto. W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto.

Jeśli posiadacie już rachunek w ING Bank Śląski, możecie zostać osobą polecającą konta swoim bliskim. Za skutecznie polecenie możecie zdobyć 100 zł. Maksymalnie do zdobycia jest 1000 zł. Oznacza to, iż konto można polecić 10 osobom. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Promocja „100 zł za otwarcie Konta”

Dodatkowo możecie zdobyć 100 zł w standardowej promocji. Pisałem o niej w ciągle aktualnym artykule Bonus 100 zł za otwarcie Konta z Lwem w ING Bank Śląski. Zachęcam do zapoznania się z wpisem, zaś teraz pokrótce przybliżę tylko na czym polega ta promocja.

Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały któregokolwiek konta w banku ING (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 1 kwietnia 2015 roku do dnia 31 sierpnia 2016 roku. Jak widzicie, w tym przypadku okres karencji jest nieco dłuższy. Jeśli nie łapiecie się na 100 zł premii, możecie skorzystać z samego programu poleceń.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

 

Aby wziąć udział w akcji, należy do 30 listopada 2016 roku złożyć wniosek oraz podpisać umowę rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz umowę o dowolną kartę płatniczą do rachunku, a także aktywować wymienione produkty.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy do 30 listopada 2016 roku złożyć wniosek online. Jeśli kurier odwiedzi Was już w grudniu – nie wpływa to negatywnie na udział w promocji!

Promocja „Poleć konto znajomemu” trwa do 12 grudnia 2016 roku, więc jeśli chcecie zdobyć pełną pulę 150 zł, swoje konto otwórzcie złóżcie wniosek o konto najlepiej do 30 listopada 2016 roku.

 

Warunkiem uzyskania bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje muszą być zaksięgowane do 31 marca 2017 roku. Transakcje możecie wykonywać w tradycyjnych punktach płatności (sklepy), poprzez płatności rachunków kartą (o szczegółach piszę pod koniec artykułu) czy zakupy w Internecie. Wypłata premii nastąpi do 30 kwietnia 2017 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać otwarte konto Direct lub Komfort, konto oszczędnościowe oraz aktywną kartę debetową.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „100 zł za otwarcie Konta”.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów banku ING oraz sieci Planet Cash;
  • 0 zł za 1 wypłatę z pozostałych bankomatów, kolejne wypłaty 2,50 zł;
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN;
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego;
  • dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju;
  • 0 zł / 7 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową. 

Pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą, wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe

Wraz z kontem osobistym zakładacie również Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Na koncie oszczędnościowym możecie ulokować środki do kwoty 100 000 zł.

 

„100 zł za regularne inwestowanie”

Posiadacze konta w ING Banku Śląskim mogą w łatwy sposób zdobyć 100 zł bonusu w ramach promocji „100 zł premii za regularne inwestowanie”. W celu zdobycia 100 zł premii należy niejako przetestować usługę Regularnego inwestowania w ramach ING Konta Funduszowego lub nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych. Po więcej informacji na temat tej promocji odsyłam do szczegółowej analizy w artykule „100 zł za regularne inwestowanie”.

 

Jakość obsługi w ING Banku Śląskim

Rzadko wypowiadam się na temat jakości obsługi w danym banku. Jednak ING Bank Śląski charakteryzuje się naprawdę wysokim poziomem pod tym względem. Rzadko się zdarza, aby po wejściu do banku ktoś do nas wyszedł, przywitał się i zaprosił do stanowiska. Ba, jeżeli przyszliśmy w sprawie pożyczki możemy liczyć na dobrą kawę oraz obsługę w oddzielnym, kameralnym stanowisku (mimo to, nie zachęcam do zaciągania pożyczek :D). Obsługa telefoniczna również wypada bardzo dobrze, konsultanci są dość kompetentni. Dla osób, które nie lubią dzwonić lub chodzić do banków stworzono czat online, na którym możecie zadać wszelkie pytania związane z ofertą. Na duży plus zasługuje również kontakt z bankiem poprzez formularz kontaktowy. Odpowiedzi nadchodzą bardzo szybko, są one treściwe i konkretne. W przeciwieństwie do innych banków, konsultanci nie wklepują gotowych formułek, tylko odpowiadają rzeczowo na zadany problem. 

 

Jeśli chcesz zdobyć 50 zł za założenie konta – mogę zostać twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING) lub zostaw komentarz pod wpisem wraz z adresem e-mail (widocznym tylko dla mnie). W ten sposób zarabiamy oboje 🙂

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów