fbpx

PKO BP: dostęp do Canal+ za darmo przez pół roku (o wartości 300 zł) + karta z wizerunkiem ulubionej drużyny Ekstraklasy

Trwa do:
31 grudnia 2020
Dostępność wniosków
1000

PKO Bank Polski prowadzi równolegle dwie promocje. Pierwszą, w ramach której zgarniecie 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, opisałem już wcześniej. Dziś przyjrzymy się drugiej – skierowanej głównie do fanów sportu i kina. Bank, za założenie Konta za Zero, nagrodzi Was bowiem półrocznym dostępem do platformy cyfrowej Canal+ OTT, czyli telewizji internetowej. Wartość takiego pakietu to aż 300 zł. Co ważne, po wygaśnięciu półrocznego dostępu – nie musicie korzystać z dalszego dostępu do usługi. Nie występuje tu umowa na dłuższy, standardowy okres (typu na 12 lub 24 miesiące). Oprócz tego otrzymacie kartę debetową z wizerunkiem waszego ulubionego klubu Ekstraklasy. Legia, Wisła, Lech… 🙂 Cóż, z pewnością zrobicie wrażenie na kolegach! Kolejna komplementarna promocja to 300 zł z kartą kredytową Platinum. Promocje konta i karty kredytowej możecie ze sobą połączyć! W międzyczasie pojawiła się jeszcze promocja gwarantująca do 150 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia za pośrednictwem bankowości PKO Banku Polskiego.

Uczestnicy promocji

W promocji może wziąć udział osoba, która nie posiada konta w PKO BP co najmniej od 1 stycznia 2019 roku. Co ważne, wykluczeni są także klienci Inteligo.

Alternatywna akcja PKO BP: 200 zł do wykorzystania w Allegro.pl

Jak już wspomniałem, w tym samym czasie, w PKO BP trwa inna promocja. Jeśli pakiet telewizyjny Was nie interesuje, to za założenie tego samego konta możecie zyskać voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w Allegro. Dziecinnie proste zasady sprawiają, że absolutnie nikt nie powinien mieć problemu z otrzymaniem premii, a duża wartość vouchera pozwala zaszaleć. Pamiętajcie, że w Allegro znajdziecie niemal każdy produkt dostępny na rynku, więc voucher można traktować w tym przypadku na równi z gotówką. 

Zasady promocji

Dobrze, przejdźmy do konkretów. Co trzeba zrobić, by zacząć cieszyć się kanałami filmowymi i sportowymi Canal+? Wystarczą dwa kroki

Krok pierwszy: przejdźcie na dedykowaną stronę promocji i zawnioskujcie o otwarcie konta i wydanie do niego dedykowanej karty płatniczej. Do wyboru macie kartę z herbem konkretnego klubu polskiej piłkarskiej ekstraklasy lub kartę z motywem ligowym. Wyraźcie zgody marketingowe i nie rezygnujcie z umowy w trakcie ustawowych 14 dni.

Raków Częstochowa – czy są tu kibice tej drużyny?

Krok drugi: w czasie 30 dni od momentu zawarcia umowy wykonajcie co najmniej 3 płatności kartą. Regulamin nie określa minimalnej kwoty. Bank w regulaminie nie uwzględnia żadnych wykluczeń. Możecie więc płacić zarówno w sklepach internetowych, jak również stacjonarnie. Trzy wizyty w piekarni i po sprawie 🙂

Wydanie karty do konta obarczone jest kosztem 14,90 zł. Opłata jest jednorazowa i zostanie pobrana z Waszego konta. 

Mam tak samo jak ty… 🙂

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 1000 nagród. Pula może zostać zwiększona. Gdy tak się stanie, stosowna informacja trafi do tego artykułu.


Przekazanie nagrody

W zamian za wywiązanie się z obu warunków bank prześle Wam za pomocą SMS specjalny kod o wartości 300 zł. Stanie się to maksymalnie w ciągu miesiąca od chwili spełnienia wytycznych. Wymienicie go na półroczny dostęp do platformy Canal+ OTT z Pakietem Sport lub Pakietem Film. Aktualnie w ofercie Canal+ oprócz Ekstraklasy dostępna jest Bundesliga, Premier League, hiszpańska La Liga, NBA, czy żużel.

Na wykorzystanie kodu będziecie mieli czas do 30 czerwca 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto za Zero – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
  • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów