fbpx

PKO BP: punkty Bezcenne Chwile Mastercard o wartości około 300 zł w promocji karty kredytowej

Trwa do:
31 grudnia 2020
Dostępność wniosków
3000

W PKO Banku Polskim ruszyła bardzo prosta promocja karty kredytowej. Jest to świetne uzupełnienie dla promocji konta osobistego, w której do zdobycia jest 200 zł premii do wydania na Allegro oraz dostęp do Tidal Premium przez okres 90 dni. W promocji karty kredytowej wystarczy wyrobić „plastik”, dołączyć do programu Mastercard Bezcenne Chwile, wykonać płatności na 300 zł i 20.000 punktów powitalnych będzie wasze. Ba, promocja nie wyklucza obecnych klientów i nie przewiduje okresu karencji! Wszystko pięknie, tylko szkopuł w tym, iż promowaną kartą jest karta w wersji Platinum, zatem trzeba mieć się na baczności, aby uniknąć opłat (karta Platinum jest wyżej niż złota karta). Co tu kryć, PKO BP poprzez tę promocję ewidentnie podkreśla hasło, iż „pieniądz lubi pieniądz” 🙂


Zasady promocji

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 uczestników. W przypadku zakończenia promocji przed czasem – stosowna informacja pojawi się na dedykowanej stronie promocji. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci PKO Banku Polskiego. Wniosek o kartę możecie złożyć w oddziale lub wyklikać w serwisie iPKO. Pamiętajcie jednak, iż minimalny limit kredytowy dla karty Mastercard Platinum to 5000 zł. Jeśli nie posiadacie jeszcze dostępu do serwisu iPKO, na początek załóżcie konto w obecnej promocji z 200 zł premii na start.

Wniosek o kartę PKO Mastercard Platinum.

W czasie trwania promocji należy podpisać umowę o kartę Platinum oraz przystąpić (u swojego doradcy) do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Następnie do końca stycznia 2021 należy wykonać płatności bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Punkty zostaną Wam przyznane do 25. dnia kolejnego miesiąca po wykonaniu transakcji. Zatem im szybciej wykonacie płatności, tym szybciej otrzymacie punkty. Fakt ten jest dość ważny w odniesieniu do opłat za kartę, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu. Na wykorzystanie punktów macie 6 miesięcy.

Wartość zebranych punktów najlepiej zobrazować na przykładzie voucherów. Za 20.000 punktów możecie odebrać vouchery o łącznej wartości 300 zł do Decathlona, Merlin.pl, Circle K, Douglas, Vistula, Wólczanka, RTV Euro AGD, Free Now i wiele innych. Zazwyczaj voucher o wartości 50 zł „kosztuje” 3400 punktów. Oczywiście zdobyte punkty możecie wymieniać na różnego rodzaje vouchery, a nie tylko jednego typu.

Szczegóły w regulaminie promocji „Bonusowe punkty na start”.

PKO Mastercard Platinum – szczegóły

Standardowa opłata roczna za kartę Platinum wynosi 250 zł. W przypadku wykonania płatności na kwotę 60.000 zł w skali roku (średniomiesięcznie 5000 zł) zostaniecie z niej zwolnieni. Jeśli zapewnicie transakcje o wartości o połowę niższej, wówczas opłata zostanie również zredukowana o połowę (do 125 zł).

Fakt, opłata wydaje się być wysoka. Na szczęście, w przypadku wcześniejszego zamknięcia karty, opłata zostanie pobrana proporcjonalnie (wychodzi około 21 zł za miesiąc). Stąd też jak już Was informowałem, im wcześniej spełnicie warunki promocji, tym szybciej będziecie mogli podziękować bankowi za współpracę. Dzięki temu wasza łączna opłata za użytkowanie karty będzie niższa, z czysty zysk uzyskany w ramach promocji – zmaksymalizowany 🙂

Karta Platinum zapewnia między innymi pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń, usługę Concierge, czy też dostęp do prestiżowych salonów VIP na lotniskach (choć już z dodatkową opłatą).

Więcej na temat opłat na stronie banku oraz w tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów