fbpx

Rankomat.pl: 100 zł premii za zakup polisy ubezpieczeniowej w listopadzie, czyli akcja BOOMerang!

Trwa do:
30 listopada 2020

Porównywarka ubezpieczeń Rankomat.pl towarzyszy nam od tak dawna, że sam nie pamiętam już, kiedy po raz pierwszy się o niej dowiedziałem. To proste narzędzie w łatwy sposób umożliwia porównanie ofert wielu ubezpieczycieli, dzięki czemu możemy bardzo dużo zaoszczędzić. Tym bardziej ucieszył mnie widok baneru, reklamującego akcję BOOMerang. O co chodzi? Zasady są bardzo proste. Jeśli w listopadzie wykupicie jedną z polis ubezpieczeniowych, otrzymacie 100 zł premii. Bonus + możliwość wyszukania najtańszego ubezpieczenia na rynku oznacza tylko jedno – oszczędności. Warto się jednak pospieszyć, akcja potrwa tylko do końca listopada. Może zatem warto wykupić ubezpieczenie z wyprzedzeniem? Dotyczy to zarówno nieruchomości, auta jak i podróży. Zapraszam na szybką analizę promocji i instrukcję otrzymania premii.

Rankomat.pl – co to takiego? 

Rankomat to platforma, zbierająca oferty polis czołowych firm i towarzystw ubezpieczeniowych. Jej fenomen polega na możliwości wypełnienia tylko jednego formularza i otrzymania wielu propozycji. W ten sposób znacznie szybciej można dokonać słusznego wyboru – bez odwiedzania wielu stron internetowych, wypełniania dziesiątek formularzy i rozwiązywania powstających w tym czasie problemów. 

Za pomocą Rankomat.pl możecie wykupić najróżniejsze polisy ubezpieczeniowe – od samochodowego OC i AC po ubezpieczenie podróżne oraz polisy na życie. 

Rankomat.pl współpracuje z najpopularniejszymi ubezpieczycielami. Możecie więc spodziewać się porównania ofert dostarczanych przez takie marki jak Allianz, Aviva, AXA, Generali, Benefia, LINK4 i wiele innych.

Akcja BOOMerang – uczestnicy

Akcja skierowana jest do pełnoletnich, nowych klientów Rankomat.pl. Nowy klient to według regulaminu osoba, która w momencie zawierania umowy o ubezpieczenie nie posiada innych aktywnych polis ubezpieczeniowych, zawartych wcześniej za pośrednictwem Rankomat.pl 

Jeśli więc korzystaliście już z porównywarki, ale Wasze umowy zdążyły wygasnąć, nadal możecie otrzymać 100 zł premii przy zakupie kolejnej. To naprawdę dobra informacja 🙂

Zwrot 100 zł – na czym polega

Zasady promocji są dziecinnie proste. Wszystko można opisać jednym zdaniem:

Korzystając z kalkulatora na stronie Rankomat.pl, do 30 listopada 2020 roku zawrzyjcie umowę o polisę i opłaćcie jej składkę w wysokości co najmniej 300 zł, a następnie wypełnijcie formularz o przyznanie premii

To by było na tyle. Prawda, że proste? Dla ułatwienia poniżej zamieszczam linki prowadzące do dedykowanych stron promocji dla danego rodzaju ubezpieczenia. Są to kalkulatory, które należy wypełnić w poszukiwaniu ubezpieczenia. Po użyciu danego linku, udział w promocji rozpoznacie po charakterystycznym logo akcji BOOMerang.

Po dobraniu parametrów kliknijcie przycisk Porównaj oferty i wybierzcie najlepszą polisę. 

Kiedy wybierzecie już polisę i opłacicie jej składkę (minimum 300 zł), wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Na to także macie czas do 30 listopada 2020 roku.

W formularzu powinniście zaznaczyć, że wykupiliście jedną polisę (na końcu artykułu powiem, skąd wzięły się pozostałe przyciski i co zrobić, gdy zawarliście więcej umów), podać swoje podstawowe dane, numer konta oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Jeśli nie znacie odpowiedzi, wskazówki znajdziecie w każdej reklamie Rankomat.pl.

Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód pod formularzem.

Przekazanie zwrotu

Organizator zastrzega sobie prawo do rozpatrywania wniosku przez 30 dni. Po tym czasie będzie miał jeszcze 10 dni na przekazanie 100 zł premii na wskazane przez Was konto bankowe. Nagroda jest oczywiście zwolniona z opodatkowania.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie akcji BOOMerang.

Wykup swoją polisę i odbierz 100 zł premii:

Jak zgarnąć jeszcze więcej? Nawet 600 zł zwrotu!

Szybkie 100 zł to jednak nie koniec. Akcja BOOMerang, przy nieco większym zaangażowaniu i cierpliwości, może być dla Was znacznie bardziej opłacalna. Maksymalnie zgarnąć możecie aż 600 zł zwrotu za wykupienie 3 polis w ciągu 10 miesięcy. Składka każdej powinna kosztować co najmniej 200 zł, a pierwszą umowę zawrzeć należy jeszcze w listopadzie. Szczegółowo opisałem tę część promocji w osobnym artykule

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów