fbpx

BNP Paribas: 300 zł łatwej premii w promocji darmowego konta

Trwa do:
29 listopada 2020
Dostępność wniosków
3000

Jak można było się spodziewać, bank BNP Paribas ruszył z nową promocją konta osobistego. W stosunku do poprzednich tego typu akcji, na plus zasługuje prostota i ujednolicenie warunków, jakie należy spełnić, by uzyskać 300 zł premii gotówkowej na start. Rachunek możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu. Aby załapać się na 300 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 17 listopada 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 17 listopada 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 29 listopada 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 13 grudnia 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 13 grudnia 2020 roku.

Warunki promocji, czyli jak zdobyć 300 zł premii

Aby zdobyć 300 zł premii należy w grudniu 2020 roku, w styczniu oraz w lutym 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • wykonać 3 transakcje płatnicze BLIKIEM,
 • wykonać 1 przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej,
 • zapewnić wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 500 zł.

Płatności BLIKIEM możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są tu oczywiście przelewy BLIK, czy też wypłaty z bankomatów. Muszą to być realne płatności za zakupione produkty lub usługi.

Przelewy wychodzące to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir, przykładowo na wasze konto w innym banku.

Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 19 stycznia 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody za pierwszy miesiąc. Waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii (głównie chodzi tu o podanie numeru konta do wypłaty premii). Link do dedykowanej strony, na której należy pozostawić wspomniane dane zawarty będzie w mailu. Będziecie mieli na to czas do 26 stycznia 2021 roku.

Premie pieniężne zostaną wypłacone w trzech transzach po 100 zł każda odpowiednio do 31 stycznia 2021 roku, do 28 lutego 2021 roku oraz do 31 marca 2021 roku. W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premia na zapas”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów