fbpx

PKO BP: kup OC/AC i zgarnij nawet 150 zł do wykorzystania na Allegro

Trwa do:
31 marca 2021

PKO BP serwuje nam ostatnio prawdziwe promocyjne perełki. Tym razem macie szansę zgarnąć 50, 100 lub 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Wystarczy, że za pośrednictwem banku wykupicie ubezpieczenie komunikacyjne: OC z NNW, AC lub obie opcje jednocześnie. Czynność, która nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków, może być przez to nieco bardziej znośna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w PKO BP, przypominam trwającej promocji, w której wartość nagrody sięga nawet 300 zł.

Ubezpieczenie za pośrednictwem PKO BP

Promocja ma na celu wypromowanie usługi zakupu polis ubezpieczeniowych za pomocą platformy internetowej iPKO lub bezpośrednio przez aplikację mobilną IKO. To narzędzia, których na co dzień używają klienci banku PKO BP. Umowę możecie sfinalizować jednak również bardziej tradycyjnymi metodami: podczas osobistej wizyty w oddziale banku lub za pomocą infolinii. 

PKO Bank Polski nie świadczy usługi ubezpieczenia, jednak pośredniczy w zawieraniu umów z czołowymi towarzystwami. W prosty sposób możecie więc porównać oferty polis pięciu najpopularniejszych ubezpieczycieli: Generali, Link4, InterRisk, AXA oraz Compensa.

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział aktualni oraz nowi klienci banku, którzy zdecydują się po raz pierwszy ubezpieczyć dany pojazd za pośrednictwem PKO BP. Ten zapis w regulaminie sugeruje więc, że osoby, które ubezpieczały z PKO BP inny samochód w przeszłości, nadal mogą zgarnąć nagrodę za polisę dla nowego pojazdu. 

W wygodnej, ale nie najbardziej opłacalnej pozycji są aktualni klienci banku. Mogą oni po prostu przejrzeć bankowość elektroniczną lub mobilną, wybrać odpowiednią polisę i dokonać zakupu, a następnie czekać na przyznanie premii. 

Znacznie większą nagrodą będą jednak cieszyć się nowi klienci. Czekają na nich bowiem dodatkowe nagrody, w ramach których, za założenie darmowego konta, otrzymają premię ekstra. 

W PKO BP wykupicie także tak zwane OC z Zieloną Kartą, co może być istotne dla osób zamieszkujących niektóre kraje

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z promocją znajdziecie tutaj.

Inne promocje PKO BP

Nowi klienci PKO Banku Polskiego mogą przy okazji skorzystać z innych ofert promocyjnych. Oprócz opisywanej dzisiaj akcji Jedziemy z tym, w toku są jeszcze dwie inne: 

Zasady akcji

Reguły promocji Jedziemy z tym są jasne. Wartość premii zależy tylko od formy ubezpieczenia, jaką wybierzecie. Do wyboru macie:

  • OC z NNW – 50 zł premii, 
  • AC – 100 zł premii,
  • AC + OC i NNW – 150 zł premii. 

Minimalna wartość składki, która uprawnia do odbioru nagrody, to 600 zł – warto o tym pamiętać. 

Akcję ogranicza nie tylko termin, ale także pula nagród. Nie znamy jednak ilości przewidzianych bonusów. Jeśli pula się wyczerpie, bank zamieści informację na dedykowanej stronie promocji.

Promocja krok po kroku

Gdy jesteście już klientami banku, powinniście upewnić się, że wyraziliście wcześniej zgody marketingowe niezbędne do udziału w promocjach i akcjach tego rodzaju. Jak to zweryfikować? Tutaj instrukcja od banku

Następnie, do 31 marca 2021 roku, zawrzyjcie za pośrednictwem PKO BP umowę o ubezpieczenie komunikacyjne. Wykorzystać możecie do tego wszystkie wymienione drogi: aplikację mobilną, serwis bankowości elektronicznej, infolinię lub tradycyjnie i „analogowo” – spacer do placówki banku

Umowa powinna zostać w tym samym terminie sfinalizowana przelewem lub płatnością w placówce, a kod uprawniający do otrzymania kuponu Allegro otrzymacie w wiadomości SMS najpóźniej następnego dnia roboczego. Bank nie będzie Was długo szukał, dlatego upewnijcie się, że Wasze dane zawierają aktualny numer telefonu. Tutaj znajduje się stosowna instrukcja

Kod, który otrzymacie, ma długą datę ważności. Należy go wykorzystać do 31 grudnia 2021 roku.

Krótki czas weryfikacji oraz sprawne przekazanie kodu pozwoli Wam zrobić komuś (lub sobie) prezent z okazji najbliższych świąt. Ewentualnie…na kolejne święta 🙂

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów