BGŻ BNP Paribas: 6-miesięczny karnet sportowy OK System (o wartości 378 zł) w promocji Konta Optymalnego oraz 400 zł z kartą kredytową

W banku BGŻ BNP Paribas po raz kolejny ruszyła bardzo ciekawa konfiguracja promocji Konta Optymalnego. Zamiast tradycyjnej premii na start w formie gotówki lub jakiegoś vouchera, bank zapewnia 6-miesięczny dostęp do karnetu OK System o łącznej wartości 378 zł. Co ważne, nagrodę otrzymacie w pełni bezkosztowo, ponieważ Konto Optymalne gwarantuje prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej za darmo i to bez spełniania jakichkolwiek warunków. Mało? Pamiętajcie, iż w promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas do zdobycia jest kolejne 400 zł w formie bonów Allegro. Uwaga, limit wniosków to ponownie tylko 1500 sztuk.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 15 lutego 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 15 lutego 2017 roku. Kwestia ta nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ tam zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową oraz rzecz jasna absolutnie nowych klientów banku.

Często się również zdarza, iż wniosek jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim koncie (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). Niestety uniemożliwia to udział w promocji. Jeśli znaleźliście się w takowej sytuacji, na szczęście jest na to łatwy sposób. Przed złożeniem wniosku wystarczy udać się do placówki i wypowiedzieć umowę ramową w trybie natychmiastowym, po czym od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz numer PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie okienka).

Na zarejestrowanie się w promocji (oraz złożenie wniosku) macie czas do 15 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. Oczywiście w przypadku wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie akcji i kolejne wnioski nie będą już przyjmowane. Jeśli zatem zdążycie zarejestrować się przed zakończeniem promocji, wówczas macie pewność, iż weźmiecie w niej udział.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera. Na podpisanie umowy macie czas do 29 marca 2019 roku.

 

Warunki uzyskania dostępu do karnetu OK System

Pierwszy z karnetów otrzymacie do 20 maja 2019 roku (ważny w czerwcu 2019 roku). Następnie karnet będzie przedłużany przez kolejne 5 miesięcy. Warunki promocji należy spełniać od kwietnia 2019 roku do września 2019 roku, a należą do nich:

  • zapewnianie wpływu zewnętrznego na co najmniej 1000 zł,
  • wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 200 zł,
  • wykonanie minimum 1 przelewu zewnętrznego aplikacją mobilną GOmobile.

 

Jak sami widzicie, wcale nie trzeba się tak dużo napracować, aby co miesiąc zdobyć nagrodę o wartości 63 zł. Na co warto zwrócić uwagę?

Wymagany przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Co do przelewu poprzez aplikację, może być on wykonany na dowolną kwotę, przykładowo na wasze konto w innym banku.

Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe wyrobienie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay i Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Waszym dodatkowym zadaniem będzie aktywacja karnetu w panelu użytkownika OK System do 28 maja 2019 roku. Informację wraz z instrukcją aktywacji panelu otrzymacie w mailu do 20 maja 2019 roku. Dzięki temu od 1 czerwca 2019 roku będzie mogli zacząć ostro trenować. Kolejne doładowania karnetu będą odbywały się automatycznie do 25. dnia miesiąca, po spełnianiu warunków promocji. Oczywiście w dniu wydania danej nagrody (czyli przedłużenia karnetu na kolejny miesiąc) wasze konto i karta muszą być aktywne. Na szczęście spełnienie tego warunku nie będzie problematyczne, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo darmowe. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Aktywnie z kontem”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 378 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Taryfie Opłat i Prowizji.

 

OK System – co to takiego?

Na pewno większość z Was kojarzy system motywacyjny MultiSport zapewniający wstęp do obiektów związanych z aktywnością fizyczną: siłowni, pływalni, szkół tańca, ścianek wspinaczkowych, fitnessu, saun, grot solnych, sztuk walki i wielu innych. Na rynku oprócz najbardziej rozpoznawalnego MultiSport'a, istnieją również inne systemy motywacyjne, w tym właśnie OK System. Szczerze mówiąc, bardzo spodobała mi się ta promocja, ponieważ sam korzystam z OK System. Osobiście 3 razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia związane z aktywnością fizyczną. Mogę Wam nawet zdradzić, że dwa razy to siłownia, zaś jeden raz to zajęcia grupowe, jak na przykład stretching lub joga. Do klubów wchodzę wysyłając SMS-a rejestracyjnego lub na odcisk palca.

Wy również będziecie mogli żyć aktywnie dzięki OK System, podobnie jak ja 😉Otóż nagrodą w promocji jest karnet elektroniczny uprawniający do 2-krotnego wejścia w każdym tygodniu na dowolne zajęcia w obiektach współpracujących z OK System. Oznacza to, iż w każdym miesiącu będziecie mogli “rozruszać się” od 8 do 10 razy. Limit wstępów jest aktualizowany w każdą niedzielę oraz w ostatni dzień każdego miesiąca. Lista obiektów współpracujących z OK System dostępna jest tutaj i tutaj (obiekty z dopłatą). Interaktywna wyszukiwarka jest natomiast dostępna na stronie systemu. OK System zapewnia dostęp do ponad 3500 obiektów sportowych i rekreacyjnych, dając możliwość trenowania aż 25 różnych dyscyplin sportu. Do programu należą duże sieciówki, jak na przykład Energy Fitness, czy CityFit, jak i małe OSIR-owe ośrodki sportu. Cóż, pozostaje tylko wręczyć medal BGŻ BNP Paribas za krzewienie kultury fizycznej wśród Polaków.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 378 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów