fbpx

Vouchery Allegro o wartości 300 zł, walizki kabinowe oraz punkty Priceless Specials w promocji dla posiadaczy kart kredytowych Citi

Rzadko zdarza mi się opisywać na łamach bloga konkursy, w których nagroda nie jest w pełni gwarantowana dla wszystkich uczestników. Jednak w przypadku akcji promocyjnej Citi Handlowego warto zrobić wyjątek. Otóż udział w promocji „Weź kartę w podróż” ma niejako charakter pasywny (wystarczy wykonywać rutynowe płatności kartą kredytową), a z drugiej strony pula nagród jest naprawdę pokaźna. Do zdobycia są vouchery Allegro o wartości 300 zł, walizki kabinowe, czy też punkty Priceless Specials wymienne na 2 bilety do Cinema City. Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, zachęcam Was do skorzystania z promocji, w której na start do zdobycia jest smartfon Xiaomi o wartości 449 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Oprócz posiadania dowolnej karty kredytowej Citi, warunkiem udziału w promocji jest uzyskanie zaproszenia w formie wiadomości wewnętrznej lub mailowej. Dla osób, które nie otrzymały zaproszenia, wiadomo, przykra sprawa. Jednak dla tych, którzy znaleźli się w gronie szczęśliwców, limitowanie uczestników akcji jest na pewno dużym plusem. W ten sposób szansa na zdobycie nagrody zdecydowanie wzrasta. 

Jeśli otrzymaliście zaproszenie, dodatkowo zarejestrujcie swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials.

 

Zasady konkursu

A zasady? A zasady są bardzo proste 🙂 Liczy się jak największa liczba wykonanych transakcji bezgotówkowych i gotówkowych wykonanych kartą kredytową oraz ewentualnie kartą dodatkową i nośnikiem zbliżeniowym (liczba płatności jest sumowana). Każda transakcja musi opiewać na minimum 5 zł. Wykluczone są transakcje zwrócone, przelewy z karty oraz transakcje specjalne, czyli transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Płatności należy wykonywać w okresie od 8 lutego 2019 roku do 8 marca 2019 roku. Aby zdobyć nagrodę, suma transakcji musi wynieść co najmniej 1000 zł. 

 

Jakie nagrody można zdobyć?

Łącznie do zdobycia jest 1105 nagród. Kolejność na liście laureatów będzie zależała od liczby wykonanych transakcji. W przypadku gdyby dwóch lub więcej uczestników konkursu zrobiło taką samą liczbę transakcji, zwycięzcą zostanie osoba, której suma transakcji będzie wyższa. Nagrody w promocji to:

  • vouchery Allegro o wartości 300 zł dla 70 osób o największej liczbie transakcji,
  • walizki kabinowe Wittchen o wartości 279 zł dla kolejnych 35 osób,
  • 1600 punktów w programie Priceless Specials dla kolejnych 1000 uczestników.

 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 25 marca 2019 roku. Jeśli zostaniecie laureatami, informacji na ten temat szukajcie w poczcie wewnętrznej. Do 5 kwietnia 2019 roku zostaną rozesłane wiadomości o zdobytej nagrodzie. Vouchery Allegro oraz punkty Priceless Specials zostaną przekazane do 10 kwietnia 2019 roku. Natomiast walizki bank roześle kurierem w ciągu 30 dni od daty otrzymania powiadomienia o wygranej. W dniu otrzymania nagrody, musicie posiadać aktywną kartę kredytową. Bank przekazuje do Urzędu Skarbowego wszelkie podatki od uzyskanych nagród, zatem nie musicie się przejmować tym faktem. 

Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania voucherów Allegro zawarte są w regulaminie promocji. Ogólnie mówiąc są one jednorazowe, nie wydaje się z nich reszty, zaś okres ich ważności upływa w ciągu 3 miesięcy. 

Więcej na temat promocji w regulaminie konkursu

 

Inne promocje banku Citi Handlowy

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów