Przenieś numer do NJU Mobile i odbierz voucher Sodexo o wartości 60 zł – bardzo proste zasady!

NJU Mobile rusza z kolejną promocją z cennymi nagrodami za przeniesienie numeru. Tym razem zamiast gadżetów otrzymacie to co najprzyjemniejsze (prawie), a mianowicie bony Sodexo o wartości 60 zł. Napisałem prawie, ponieważ bony te są niemal pełnym substytutem gotówki. Możecie je wykorzystać w Biedronce, Carrefour, Lidlu, Tesco, Auchan i w wielu innych punktach akceptujących. Ponownie warunkiem zdobycia nagrody jest przeniesienie numeru do NJU Mobile od innego operatora. Jeśli nawet nie planujecie zmiany operatora, możecie w tym celu użyć choćby jakiejś nieużywanej już karty SIM lub nawet zakupić nowy SIM w ofercie na kartę, po czym przenieść numer do NJU Mobile. Główny warunek promocji jest identyczny jak w przypadku poprzednich akcji NJU Mobile – aby otrzymać voucher, wystarczy utrzymać aktywny numer przez minimum jeden pełny cykl rozliczeniowy (koszt przygody z NJU może się zatem zamknąć w kwocie 9 zł). Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora. Ba, nawet jeśli korzystaliście z poprzednich promocji gadżetowych lub mOkazji, również możecie zgarnąć bon Sodexo.

 

 

Jak zdobyć gadżet w promocji NJU Mobile

Warunkiem uzyskania nagrody jest złożenie wniosku o przeniesienie numeru do NJU Mobile w usłudze z rachunkiem (plan taryfowy NJU podstawowy) na stronie NJU Mobile, podpisanie elastycznej umowy oraz utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy. Z promocji wyłączone jest przeniesienie numeru z Orange lub z NJU Mobile w ofercie na kartę. Umowa zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera DPD. Koszty kuriera pokrywa oczywiście NJU.

Aby złożyć zamówienie, na stronie NJU Mobile wybierzcie sprawdź jak przenieść, gdy nie znacie tej procedury lub od razu przejdź do sklepu, gdy chcecie przejść do konkretów. Dalszy proces jest już dość prosty i analogiczny. Jeśli umowę podpisujecie dla samej nagrody i nie macie zamiaru aktywnie korzystać z numeru w NJU, nie musicie wybierać żadnej dodatkowej opcji pakietowej. Wystarczy, że wybierzecie plan nju podstawowy za 9 zł. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż oferta NJU ma pewną szczególną cechę. Otóż minimalna kwota faktury wynosi 9 zł (jest to kwota tak zwanego maksymalnego dociążenia). Jeśli będziecie aktywnie korzystać z numeru w NJU, wówczas zapłacicie więcej, zgodnie z cennikiem konkretnej usługi. Natomiast w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzystacie z telefonu lub wartość wykorzystanych usług jest mniejsza niż 9 zł, wówczas zostanie naliczona kwota minimalna rachunku, czyli samo 9 zł. 

Dla osób, które chcą zostawić sobie numer w NJU na dłużej, przygotowałem analizę oferty „Wszystko – nie więcej niż 29 zł”, w której za maksymalnie 29 zł miesięcznie otrzymacie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 10 GB Internetu.

Pamiętajcie, aby podczas składania zamówienia wybrać opcję e-faktury (domyślnie zaznaczona). Wówczas opłata aktywacyjna wyniesie 0 zł. W przeciwnym wypadku koszt opłaty aktywacyjnej to 20 zł.

 

Po złożeniu wniosku o przeniesienie numeru, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji z bonem Sodexo. Jeśli złożyliście już zamówienie, w drugim kroku wpiszcie jego numer oraz zaznaczcie voucher. Numer zamówienia otrzymacie mailowo oraz wyświetli się on Wam po złożeniu wniosku. Na końcu zaakceptujcie regulamin promocji i wyślijcie zgłoszenie. Promocja trwa od 23 listopada 2018 roku do wyczerpania zapasów nagród, dlatego lepiej się pospieszcie. Informacja o dostępności bonów zawarta będzie na stronie promocji. Póki strona działa – promocja jest aktualna.

Po spełnieniu warunków, voucher również zostanie dostarczony firmą kurierską DPD po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego. Z promocji można skorzystać jednorazowo, aczkolwiek tego typu akcje są cykliczne. Mimo wszystko, jeśli macie chrapkę na kilka bonów, możecie zaangażować do promocji kogoś bliskiego. Promocja nie łączy się z innymi promocjami nju mobile, które umożliwiają otrzymanie gadżetu/prezentu/kodu.

 

Po upływie pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, numer możecie pozostawić sobie na dłużej, bądź też wypowiedzieć w trybie standardowym lub natychmiastowym. Warto w tym miejscu wspomnieć jak wygląda specyfika umowy w NJU Mobile pod względem naliczania okresów rozliczeniowych. Otóż pierwszy okres rozliczeniowy ma charakter cząstkowy i trwa kilka dni od momentu aktywacji numeru. Dokładny czas trwania tego okresu możecie sprawdzić po zalogowaniu się na stronie NJU Mobile, zaraz po aktywacji numeru. Dopiero drugi okres jest pełnym, miesięcznym okresem rozliczeniowym. To właśnie w tym okresie koniecznie musicie utrzymać aktywny numer. Osobiście polecam poczekać z wszelkimi działaniami do momentu otrzymania prezentu. Z moich doświadczeń wynika, że NJU Mobile nie wystawia faktury dociążeniowej zarówno za pierwszy (cząstkowy), jak i ostatni okres rozliczeniowy (jedynie za wykonane usługi).

Szczegóły: – regulamin promocji z bonem Sodexo od nju mobile.

 

Złóż wniosek i zgarnij bon Sodexo o wartości 60 zł

 

Oferta NJU Mobile „Wszystko – nie więcej niż 29 zł”

NJU Mobile to marka telefonii komórkowej należąca do Orange Polska. W ramach planu taryfowego „Wszystko – nie więcej niż 29 zł” otrzymacie:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w kraju oraz w UE;
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju oraz w UE;
  • transfer danych do 10 GB w kraju (z czego 1,87 GB do wykorzystania w UE), po 6 miesiącach transfer rośnie do 20 GB, po roku do 25 GB, a po 2 latach do 30 GB.

Za to wszystko zapłacicie maksymalnie 29 zł miesięcznie. Nie jest to jednak sztywna stawka, jak w przypadku tradycyjnych abonamentów. Jeśli korzystacie mniej w danym miesiącu, zapłacicie…mniej. Do osiągnięcia pułapu 29 zł za usługi płacicie według cennika (m.in. 19 gr za minutę rozmowy czy 9 gr za SMS-a). Dopiero po przekroczeniu kwoty maksymalnej, opłaty nie będą już naliczane (zapłacicie 29 zł). Oczywiście dotyczy to standardowych usług (bez SMS-ów Premium itp.).

Po szczegóły oferty odsyłam na stronę NJU Mobile.

 

Wypowiedzenie umowy w NJU Mobile

Cechą charakterystyczną oferty NJU Mobile jest elastyczność. Pomimo, iż jest to oferta z rachunkiem, umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Oznacza to, iż możecie ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji. W ten sposób NJU Mobile promuje się jako „najlepsze rozwiązanie dla niezdecydowanych”. W praktyce wypowiedzenie umowy następuje ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego (następującego po okresie, w którym złożyliście wypowiedzenie). Jedną z opcji wypowiedzenia umowy jest przeniesienie numeru do innej sieci w ofercie na kartę. Wówczas to nowy operator załatwia za Was wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem umowy w NJU oraz przenosinami numeru do nowej sieci. Niekiedy takie przeniesienie wiąże się z dodatkowymi bonusami na start u nowego operatora. Po przeniesieniu numeru, sami zdecydujecie co zrobicie z kartą SIM. Będzie to już standardowa oferta typu prepaid.

 

Ciekawą sprawą jest również wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (lub przeniesienie numeru w trybie natychmiastowym). Kwestię rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia reguluje ustawa Prawo Telekomunikacyjne:

Art. 71a. Abonent, o którym mowa w art. 71, żądając przeniesienia przydzielonego numeru może rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą usług bez zachowania terminów wypowiedzenia określonych w rozwiązywanej umowie. W takim przypadku abonent jest obowiązany do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy usług w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy, powiększonej o roszczenie związane z ulgą przyznaną abonentowi obliczoną proporcjonalnie do czasu pozostającego do zakończenia trwania umowy.

Ulga przyznana abonentowi jest nieco wirtualną kwotą, którą udziela operator w zamian za podpisanie umowy na usługę telekomunikacyjną (przykładowo na 24 miesiące). Jest to niejako rabat, za to, że związaliśmy się z operatorem na określony czas. W przypadku takiej umowy, rzeczywiście należy zapłacić karę umowną, jeśli przedwcześnie zerwiecie umowę. Jednak w przypadku NJU Mobile ulga wynosi 0,00 zł (przynajmniej tak jest we wszystkich moich umowach, które dotychczas podpisywałem z NJU). Oznacza to, że NJU Mobile nie może naliczać żadnych kar za wypowiedzenie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

 

Jeśli zdecydujecie się przenieść numer z NJU Mobile do innego operatora, ciekawą alternatywą jest a2mobile. Jest to oferta pre-paid, która nie wiąże Was długoterminową umową. W ramach promocji, możecie przenieść numer bez wychodzenia z domu. Startery a2mobile dostarczane są przez kuriera za 0 zł, konto abonenckie ważne jest przez 12 miesięcy po aktywacji numeru oraz po każdym doładowaniu, a dodatkowo otrzymacie 10 zł na start. a2mobile to ciekawa opcja dla minimalistów, którzy potrzebują dodatkowego numeru telefonu do różnego rodzaju promocji. Wystarczy doładować telefon za 5 zł, a wasze konto będzie aktywne przez kolejne 12 miesięcy.

 

 

Złóż wniosek i odbierz bon Sodexo o wartości 60 zł

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów