fbpx

Kumulacja promocji w Pekao S.A.: 100 zł premii na start, 150 zł z aplikacją PeoPay oraz konto oszczędnościowe na 3% przez cały rok!

Tego jeszcze nie było! 100 zł premii gotówkowej za założenie Konta Przekorzystnego w banku Pekao S.A. to istne novum w historii bloga. Dotychczasowo, „żubr” oferował co najwyżej zniżki na ubezpieczenie, czy opłacanie telefonu. Tym razem otrzymacie normalną premię, która zostanie wypłacona po spełnieniu bardzo prostych warunków (dowolny wpływ na 500 zł oraz 1 płatność kartą). Trzeba się jednak spieszyć. Promocja trwa tylko do końca listopada, ale biorąc w niej udział nawet ostatniego dnia, bez problemu odbierzecie nagrodę. Oprócz tego, kolejne 150 zł w formie vouchera trafi do Was w ramach akcji promującej aplikację mobilną PeoPay. Znajdzie się również coś dla oszczędzających. Konto oszczędnościowe zapewnia 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł i to z gwarancją przez pełny rok! Samo Konto Przekorzystne zapewnia darmowe prowadzenie (po zapewnieniu wpływu na 500 zł) oraz kartę debetową za 0 zł (po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej). Jeśli natomiast macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą otrzymujecie bezwarunkowo za darmo.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które na dzień 19 listopada 2018 roku (czyli dzień startu promocji) nie posiadały konta osobistego w PLN prowadzonego przez bank Pekao S.A.. Oznacza to, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z możliwości udziału w niniejszej promocji!

Z promocji nie może skorzystać osoba, która była uczestnikiem innych promocji prowadzonych przez Pekao S.A.:

  • 100 PLN za zakup polisy OC w PZU,
  • Do 100 PLN zwrotu za rachunki za telefon komórkowy,
  • Otwórz Konto Przekorzystne wraz kartą wielowalutową MasterCard i otrzymaj 100 zł – promocja dla Klientów PZU posiadających ubezpieczenie podróżne Wojażer,
  • Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł.

Dwie pierwsze były opisywane na blogu, zaś dwie kolejne były „promocjami zamkniętymi”.

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja jest stosunkowo krótka, ponieważ trwa od 19 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli 3000 uczestników. W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową. Co do kwestii podpisania umowy, bank pozostał tradycjonalistą. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej podstronie Konta Przekorzystnego (w razie problemów z formularzem, należy wyczyścić cookies), zadzwoni do Was konsultant, aby umówić dla Was spotkanie w oddziale banku w celu podpisania umowy. Na tę chwilę Pekao S.A. nie umożliwia finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera, czy też poprzez przelew weryfikacyjny. W zamian czeka Was miła rozmowa, a w niektórych oddziałach również dobra kawa 🙂 Co ważne, umawiając się na spotkanie, nie musicie czekać w kolejce. Wizytę możecie zaplanować nawet na ten sam dzień. Podczas wizyty w placówce, poinformujcie doradcę o przystąpieniu do promocji „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym”.

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Po przystąpieniu do promocji, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. To tyle! Wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub kasie banku), przelewy wewnętrzne oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Wypłata nagrody nastąpi przelewem do 15 stycznia 2019 roku

Szczegóły w regulaminie promocji „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym”.

 

Vouchery o wartości 150 zł do empik.com lub H&M

Promocja ta skierowana jest do osób, które nigdy nie korzystały z aplikacji PeoPay, czyli oficjalnej aplikacji mobilnej banku Pekao S.A. Już po założeniu Konta Przekorzystnego, zgłoście swój udział w akcji na dedykowanej promocji PeoPay (należy zaznaczyć wszystkie zgody). Pamiętajcie, aby adres e-mail oraz numer telefonu podane podczas rejestracji były takie same jak w serwisie pekao24.

Nagroda podzielona jest na dwie e-karty o wartości 25 zł. Pierwszą z nich otrzymacie za samo zalogowanie się do aplikacji po raz pierwszy. Apkę możecie pobrać z Sklep Play lub iStore. Macie na to czas do 31 grudnia 2018 roku. Druga nagroda trafi do Was, jeśli wykonacie płatność w sklepach stacjonarnych z wykorzystaniem aplikacji PeoPay lub Apple Pay na kwotę co najmniej 10 zł. Innym rozwiązaniem będzie płatność w sklepie internetowym za pośrednictwem portfela cyfrowego Masterpass.

Ponadto aplikację możecie polecić kolejnym 4 osobom, które nigdy wcześniej z niej nie korzystały. Za każde skuteczne polecenie dostaniecie, a jakby inaczej, e-kartę o wartości 25 zł. Kod polecenia otrzymacie mailowo w ciągu 3 dni od momentu przystąpienia do promocji. Aby zdobyć tę nagrodę, musicie wykonać dowolną transakcję w aplikacji PeoPay, zaś osoba polecona musi podać wasz kod podczas pierwszej rejestracji do aplikacji.

Vouchery będą wysyłane mailowo w ciągu 21 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. E-karty do empik.com będą ważne do 30 kwietnia 2019 roku, zaś do H&M do 30 września 2019 roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”.

 

Załóż Konto Przekorzystne i odbierz premię na start

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 20.000 zł

W Pekao S.A. trwa również bardzo dobra promocja konta oszczędnościowego. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą oszczędzać na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Normą tego typu promocji jest zazwyczaj dość krótki okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania, na przykład 3 lub 4 miesiące. W Pekao S.A. promocja trwa przez okrągły rok, dzięki czemu wasze środki mogą stabilnie pracować bez potrzeby ciągłego ich przerzucania z konta na konto.

Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 365 dni, licząc od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 20.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Z promocji konta oszczędnościowego mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby nieposiadające pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2018 roku jakiegokolwiek rachunku bankowego w Pekao S.A., którzy otworzą Konto Przekorzystne do 30 listopada 2018 roku, a wraz z nim konto oszczędnościowe. Jak sami widzicie, obie promocje są zbieżne ze sobą.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie wykonać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

Przyszedł czas na analizę Konta Przekorzystnego. Oprócz kwestii związanych bezpośrednio z opłatami, warto pamiętać, iż bank Pekao S.A. to drugi największy bank w Polsce, kojarzony z solidnością i bezpieczeństwem. „Żubr” odznacza się wysokiej jakości obsługą w oddziałach banku, przez co Konto Przekorzystne można polecić również waszym rodzicom, bądź dziadkom. Obsługa klienta w Pekao S.A. oparta jest na tak zwanej „starej szkole bankowej”, gdy doradca był silnie związany z klientem, a nie był wyłącznie sprzedawcą, jak ma to miejsce w większości dzisiejszych placówek bankowych.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Dla osób, które ukończyły 26 lat, prowadzenie konta będzie darmowe w przypadku zapewnienia przelewu zewnętrznego na kwotę minimum 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł. Karta debetowa standardowo kosztuje 3 zł, aczkolwiek wystarczy wykonać 1 płatność bezgotówkową, aby uwolnić się od tej opłaty. Co do bankomatów, za darmo, bez żadnych warunków wypłacicie gotówkę z urządzeń należących do Pekao S.A. Wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz za granicą kosztują 2% wartości transakcji, minimum 5 zł. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Ponadto wszyscy klienci bez względu na wiek mogą za 0 zł korzystać z przelewów internetowych i mobilnych, a także wpłat gotówki w oddziałach banku.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Załóż Konto Przekorzystne i odbierz premię na start

 

Za podrzucenie info o promocji dziękuję Łukaszowi 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów