mBank: eKonto osobiste z 300 zł premii na start, 110 zł bonusu za „regularne inwestowanie” oraz 2,2% dla oszczędności

Trwa do:
29 czerwca 2022

W mBanku trwa kolejna edycja ciekawego zestawu promocji dotyczącego darmowego eKonta osobistego. Mianowicie, na start otrzymacie 250 zł łatwej premii oraz dodatkowo 50 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach, nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Co ważne, mBank, w stosunku do ostatniej akcji promocyjnej zdecydował się skrócić okres karencji o pełny rok! Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 2,2% w skali roku do kwoty 20.000 zł. Oznacza to, iż w stosunku do ostatniej edycji mBank podwyższył oprocentowanie o 0,4 punktu procentowego (z 1,8% w skali roku) oraz podwoił maksymalną kwotę, jaką można ulokować na depozycie (z 10.000 zł). Cóż, w tych trudnych czasach dla osób chcących oszczędzać – dobre i to!

Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 110 zł. Oprócz tego trwa ciekawa promocja karty kredytowej World Mastercard z premią wynoszącą ponad 300 zł.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku w terminie od 1 stycznia 2019 roku.  Co ważne, w poprzedniej edycji okres karencji datowany był względem 2018 roku. Oznacza to, iż bank skrócił wykluczenie o pełny rok, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło wziąć udział w promocji i zdobyć bonus na start.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej i pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Promocja trwa do 29 czerwca 2022 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać kartę ze standardowym wizerunkiem lub z własnym wizerunkiem. Koszt wydania karty zaprojektowanej przez Was samych to 10 zł.

mBank – karta debetowa z własnym wizerunkiemNa etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele” na 2,2% w skali roku, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Cyber Rescue i Moje Cele

50 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków (na przykład z Banku Pekao S.A.) lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet. Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2022 roku, warunek ten spełnijcie do końca maja 2022 roku.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 10 kwietnia 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 17 kwietnia 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 maja 2022 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.


Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla naszego przykładu będzie to zatem czerwiec i lipiec 2022 roku.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 13 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premie zarówno „za szybki wpływ” – 100 zł, jak i dwie kolejne premie po 50 zł będą wypłacane po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec drugiego pełnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Przykład.

Jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu 2022 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w kwietniu i/lub maju, to premię otrzymasz do końca czerwca 2022 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu, wykonałeś wpływy i transakcje w czerwcu/lipcu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca lipca/sierpnia 2022 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w kwietniu 2022 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca czerwca 2022 roku.

Konto oszczędnościowe Moje cele – 2,2% w skali roku

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Od momentu aktywowania rachunku przez pierwszy cząstkowy miesiąc oraz kolejne trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2,2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele w dniu 10 kwietnia 2022 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 10 kwietnia do końca lipca 2022 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 20.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 110 zł. Oprócz tego trwa ciekawa promocja karty kredytowej World Mastercard z premią wynoszącą ponad 300 zł.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów