Credit Agricole: nawet 1700 zł premii w promocji konta firmowego + rok bez opłat za konto!

Trwa do:
31 grudnia 2022

Bank Credit Agricole oprócz akcji promujących konta osobiste (555 zł premii) czy karty kredytowe (720 zł premii) postanowił urwać także kawałek rynku rachunków firmowych. Walcząc o uwagę polskich przedsiębiorców, proponuje nawet 1700 zł premii oraz roczne zwolnienie z opłat za swoje flagowe Konto Biznes. Oczywiście maksymalny wymiar premii dostępny będzie dla nielicznych osób, jednak patrząc na zasady promocji, przeciętny przedsiębiorca może liczyć na co najmniej kilkaset, a może nawet tysiąc złotych. Warto dodać, że na nagrodę mogą liczyć także obecni klienci firmowi banku (w ich przypadku dostępne będzie 1000 zł premii).

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi klienci, jak i ci obecni. Regulamin nie wyklucza nikogo. Niedopuszczalna jest tylko jedna sytuacja. Mianowicie w akcji nie weźmie udziału osoba, która posiadając konto w Credit Agricole, zamknęła je w czasie trwania promocji, by ponownie otworzyć rachunek i odebrać nagrodę. Warunki są więc proste i uczciwe, a okres karencji praktycznie nie istnieje. Wystarczyło zamknąć konto choćby dzień przed rozpoczęciem promocji, by ponownie móc zdobyć premię.

Jako przedsiębiorcę regulamin rozumie osoby fizyczne, które samodzielnie lub w formie spółek osobowych prowadzą działalność gospodarczą. Dopuszczone do udziału w akcji są także osoby prawne i instytucje ze zdolnością prawną.

Zasady promocji Credit Agricole

Promocja Credit Agricole trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2022 roku. W tym czasie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić wniosek, podpisując umowę i wyrażając potrzebne zgody marketingowe. Konieczne będzie też podpisanie załącznika do umowy, potwierdzającego przystąpienie do promocji.  

Po złożeniu wniosku resztę formalności należy dopełnić za pomocą aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto Biznes dostępnej w Google Play oraz App Store. Jest to warunek otrzymania jednej ze składowych premii. Jeśli otworzycie konto przez przeglądarkę, będziecie musieli pożegnać się z prostą do zdobycia gotówką. 🙂

Poszczególne premie w Credit Agricole

Pomimo dostępności promocji zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, druga grupa nie może zdobyć wszystkich nagród. Przy każdej z premii zaznaczyłem więc, do kogo jest ona skierowana.

200 zł za otwarcie konta w aplikacji dla nowych klientów

Pierwsze 100 zł premii otrzymacie pod warunkiem, iż najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta – zapewnicie wpływ na konto w kwocie minimum 300 zł.

Jeśli udało się Wam założyć konto w aplikacji, zadbajcie o odpowiednie wpływy na konto. Jeśli przez 6 miesięcy będzie spływać na nie łącznie co najmniej 3000 zł (w każdym miesiącu z osobna), wówczas otrzymacie 100 zł premii. 

500 zł premii za aktywne korzystanie z konta i karty dla nowych klientów

Gdy przez 6 miesięcy po założeniu konta będziecie zapewniać wpływ na minimalnym poziomie 3000 zł i wykonywać płatności kartą o łącznej wartości co najmniej 300 zł, na Waszym koncie pojawi się premia w wysokości aż 500 zł. Warunki pokrywają się więc w pewnym stopniu z poprzednią częścią akcji. 🙂

500 zł za terminal – dla nowych i obecnych klientów

Jeśli w ciągu 2 miesięcy od chwili założenia konta (dotyczy nowych klientów) podpiszecie w banku umowę o dzierżawę terminala płatniczego, a następnie w ciągu 3 kolejnych miesięcy będziecie zapewniać wpływy z tytułu płatności o łącznej wartości co najmniej 500 zł (w każdym miesiącu z osobna).

Obecni klienci nie są oczywiście ograniczeni terminem 2 miesięcy, za to wpływy o wartości co najmniej 500 zł powinni zapewniać przez okres minimum 6 miesięcy. Aby odebrać tę część premii, nie mogli też dnia 31 marca 2022 roku posiadać terminala firmy Elavon. 

500 zł za produkt kredytowy – dla nowych i obecnych

Gdy jako nowi klienci w ciągu 6 miesięcy od założenia konta zdecydujecie się na jeden z kredytów na sfinansowanie działalności i otrzymacie od banku środki, na Wasze konto spłynie kolejne 500 zł.

Klientów obecnych nie obowiązuje rzecz jasna termin 6 miesięcy. Aby odebrać tę część premii, nie mogli jednak do dnia 31 marca 2022 być stroną umowy kredytowej w Credit Agricole. 

Kredyty biorące udział w promocji to: Kredyt Inwestycyjny, Kredyt w Koncie Biznes (Overdraft), Kredyt w Koncie Biznes (Micro-Overdraft) lub Pożyczka Biznes.

Kilka ważnych wskazówek: 

  • Wspomniany w wielu miejscach okres 2, 3 lub 6 miesięcy liczymy od początku miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy/rozpoczęcia korzystania z produktu.
  • Wypłata premii nastąpi do końca następnego miesiąca po miesiącu weryfikacji spełnienia warunków. Nie zamykajcie konta przed otrzymaniem całości premii.
  • Jako wpływy nie zostaną zaliczone przelewy pomiędzy własnymi rachunkami prowadzonymi w Credit Agricole czy zwolnienia środków z lokat. Możecie natomiast otrzymywać wpływy od klientów bądź zasilać konto własnymi środkami ze swoich kont w innych bankach. 
  • Płatności kartą możecie wykonywać zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. 
  • Jako przedsiębiorcy powinniście uwzględniać premie bankowe na liście przychodów, tym samym odprowadzając od nich podatek.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji

Konto Biznes w Credit Agricole – szczegóły

Prowadzenie konta otwartego w ramach promocji będzie całkowicie darmowe przez 12 miesięcy. Uczestnicy akcji podlegają też zwolnieniu za przelewy mobilne i internetowe.

Konto Biznes występuje w kilku wariantach. Ich wybór zależy głównie od wielkości i firmy. Jednoosobowe działalności skorzystają z pewnością najchętniej z pakietu Solista, który zakłada:

  • darmowe prowadzenie w okresie promocji (potem koszt wyniesie 10 zł miesięcznie, chyba że w poprzednim miesiącu wykonacie przelew do ZUS/US lub zapewnicie wpływ na minimum 2000 zł),
  • darmowe wydanie karty,
  • darmowe używanie karty (pod warunkiem spełnienia warunków bezpłatności konta),
  • darmowe wypłaty z bankomatów wskazanych przez bank.

Szczegółów szukajcie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów