fbpx

Credit Agricole: 720 zł premii w formie zwrotu za zakupy kartą kredytową i 555 zł za konto osobiste!

Trwa do:
30 kwietnia 2022

Bank Credit Agricole rozkręca się w organizowaniu coraz to lepszych promocji. Oprócz trwającej już akcji promującej konto osobiste, w ramach której otrzymacie premię o wartości 555 zł, uruchomiona została także promocja karty kredytowej z jeszcze większą nagrodą. 720 zł premii będzie wypłacane w formie zwrotu za zakupy, które będziecie robić przez kolejne dwa lata. Wystarczy więc rutynowo korzystać z karty kredytowej, by niemal pasywnie spełniać warunki promocji. Nie muszę tłumaczyć, że korzystanie z karty kredytowej nie będzie obarczone oprocentowaniem pod warunkiem spłacania w granicach okresu bezodsetkowego wykorzystanej z limitu kwoty. Obie akcje możecie ze sobą z powodzeniem połączyć, zdobywając tym samym nawet 1275 zł premii!

Uczestnicy promocji Credit Agricole

Promocja z 720 zł premii na start dostępna jest dla osób, które nigdy wcześniej nie miały konta ani innego produktu Credit Agricole. Jest to więc promocja dla całkiem nowych klientów banku.

Pamiętajcie o możliwości połączenia promocji karty z akcją promującą konto osobiste. Łączny zwrot o wartości 1275 zł robi wrażenie. Zacznijcie jednak od karty kredytowej, żeby przez przypadek nie wykluczyć się z bardziej opłacalnej promocji. 🙂

Jeśli zaś mieliście już wcześniej jakiś produkt Credit Agricole, również możecie wziąć udział w promocji. W tym przypadku możecie jednak zdobyć maksymalnie 360 zł premii (12 miesięcy po 30 zł). Dodatkowym warunkiem w tym przypadku jest nieposiadanie jakiejkolwiek karty kredytowej Credit Agricole w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Jak wyrobić promocyjną kartę?

Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 roku. W tym czasie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie oczekiwać na kontakt doradcy Credit Agricole. Pracownik, po zadaniu kilku pytań, zbada Waszą zdolność kredytową, a następnie pomoże sfinalizować umowę o kartę kredytową. 

Do wyboru są karty: Mastercard lub Visa Silver (limit karty co najmniej 2000 zł) oraz Mastercard lub Visa Gold (limit karty co najmniej 5000 zł).

Zasady promocji

Premia o wartości do 720 zł będzie wypłacana stopniowo przez 24 kolejne miesiące. Każde wydane 200 zł oznacza zwrot o wartości 10 zł. Maksymalny miesięczny zwrot to 30 zł miesięcznie. Nietrudno więc policzyć, że wydając co miesiąc minimum 600 zł za pomocą  promowanej karty (co nie powinno być szczególnie trudne, gdy potraktujecie ją jako podstawową kartę „na co dzień”), możecie zyskać 720 zł w ciągu dwóch lat lub 360 zł w ciągu roku.

Premia będzie wypłacana po każdej transakcji o wartości co najmniej 200 zł. Zauważcie, że kwota musi zostać wydana w całości – na przykład na duże zakupy spożywcze. Płatności o wartości mniejszej niż 200 zł nie będą brane pod uwagę. Oznacza to, że do uzyskania zwrotu 600 zł miesięcznie konieczne będą co najmniej 3 transakcje o wartości 200 zł każda (lub więcej).

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, mogą to być zarówno płatności kartą w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych. Zaliczone zostaną również płatności kartą podpiętą do aplikacji płatniczych. Transakcje bezgotówkowe to również przelew z rachunku karty w ramach usługi Twoje Rachunki.

Transakcje bezgotówkowe w Credit Agricole

Niezaliczone będą z kolei transakcje doładowujące portfele internetowe (przykładowo Revolut), płatności w kasynach i zakładach bukmacherskich, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych i tak dalej. Dokładną listę wykluczonych kodów MCC płatności znajdziecie w regulaminie. Nie ma jednak powodów do obaw – wykonując „standardowe” zakupy w sklepach i punktach usługowych, z pewnością nie narazicie się na wykluczenie. 

Niewykorzystana kwota zwrotu nie przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe, jednak niespełnienie w danym miesiącu warunków nie oznacza wykluczenia z promocji. Okres 24 miesięcy trwa od chwili podpisania umowy.

Szczegółów szukajcie w:

Karta kredytowa Credit Agricole – szczegóły i opłaty

W promocji dostępne są karty Silver oraz Gold (Mastercard oraz Visa). Zdecydowanie przystępniejsza i bardziej opłacalna jest oczywiście karta Silver. Szczegóły dotyczące opłat oraz kwestii technicznych przedstawiają się następująco:

  • 0 zł za wydanie karty głównej,
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu płatności w skali miesiąca na kwotę co najmniej 700 zł – łatwo spełnić ten warunek w przypadku korzystania z promocji, w przeciwnym razie opłata miesięczna to 10 zł,
  • do 54 dni okresu bezodsetkowego,
  • 0 zł za opłacanie rachunków w opcji „Twoje rachunki” – domowe wydatki, takie jak prąd, gaz czy telefon możecie opłacić kartą kredytową bez prowizji,
  • standardowe RRSO na poziomie 17,3%.

Credit Agricole – karta kredytowa GoldWarto również zwrócić uwagę na kartę Gold. Co tu kryć, jest ona bardzo ładna – działa na zmysły i kojarzy się z prestiżem. Aby uzyskać złotą kartę wystarczą zarobki na poziomie 3000 zł wzwyż. Co ciekawe, w przypadku karty Gold nie ma opłaty miesięcznej. Występuje wyłącznie opłata roczna. W pierwszym roku bardzo łatwo jej uniknąć. Karta Gold będzie kosztowała 0 zł, jeżeli przy jej użyciu wykonacie minimum 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę w terminie 90 dni od daty zawarcia umowy. Natomiast w kolejnych latach możecie uniknąć opłat w zależności od wartości wykonanych transakcji w poprzednim roku – zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów