mBank: 100 zł premii do Allegro w promocji karty kredytowej oraz 300 zł na start z kontem osobistym

Trwa do:
16 czerwca 2021

mBank przygotował prostą i przyjemną promocję, dzięki której odbierzecie kartę podarunkową o wartości 100 zł do wydania w serwisie Allegro. Biorąc pod uwagę, że można tam kupić niemal wszystko – od bielizny, przez akwaria dla rybek, po suplementy diety, premię tę można traktować niemal jako pełnoprawny zamiennik gotówki. Karta dla uczestników promocji jest darmowa, zatem premię odbierzecie bezkosztowo. Pokażę Wam również, w jaki sposób zwiększyć bonus i oprócz wspomnianych 100 zł, zgarnąć dodatkowo aż 300 zł premii za konto osobiste. 🙂

Dla kogo jest ta promocja? 

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają aktualnie karty kredytowej Mastercard Standard, wydanej przez mBank. Co prawda sam regulamin promocji nie wyklucza obecnych użytkowników tej karty, jednak nie mają oni możliwości zawnioskowania o ten sam plastik drugi raz. Co ciekawe, na drodze do nagrody nie stoi posiadanie konta, lokaty, kredytu lub innego produktu mBanku. To doskonała wiadomość – możecie dzięki temu zmaksymalizować swoją premię, zakładając eKonto osobiste i odebrać w ten sposób dodatkowe 300 zł.

Liczba uczestników jest nieograniczona.

Karta kredytowa mBank – zasady promocji

Macie czas do 16 czerwca 2021 roku, by zdecydować się na udział w promocji. W tym terminie powinniście zawnioskować o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard mBanku i podpisać umowę. Wniosek złożycie na dedykowanej stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej mBanku. Regulamin podkreśla, że konieczne do udziału w promocji jest zaznaczenie we wniosku zgody na przystąpienie do programu mOkazje (100 zł do Allegro to właśnie jedna z okazji dla uczestników programu). Należy też wyrazić zgodę na dostarczenie regulaminu przez stronę internetową. 

Promowana karta zostanie wydana za darmo pod warunkiem spełnienia tych prostych wymogów.

Bon o wartości 100 zł do Allegro otrzymacie, jeśli do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonacie nią transakcje o wartości minimum 1000 zł. 

Przykład: złożyliście wniosek o kartę 6 maja. Kilka dni później wniosek został rozpatrzony pozytywnie i podpisaliście umowę z bankiem. Na zrobienie transakcji na łącznie 1000 zł macie czas do końca czerwca. Nagroda zostanie przekazana do końca lipca 2021 roku.

Bank uznaje transakcje zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych. Dozwolone są również płatności mobilne kartą, na przykład za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay. Nie możecie jednak wykonywać przelewów z karty ani zasilać swoich kont na platformach bukmacherskich i hazardowych.

Do promocyjnego salda nie włączą się także transakcje zwrócone do 15. dnia następnego miesiąca.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Bon do Allegro

Karta podarunkowa zostanie przekazana w serwisie mBanku, w katalogu mOkazji i będzie ważna do 31 stycznia 2022 roku. Warto zaznaczyć, że znacząco zmieniły się warunki korzystania z kart podarunkowych Allegro – na korzyść kupujących. Nadal są one jednorazowe, ale niewykorzystane w jednym zakupie środki nie przepadają! 

W przypadku, gdy kwota wykorzystana przy transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej, jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Za pomocą bonu możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. 

Więcej o sposobie funkcjonowania kart podarunkowych Allegro znajdziecie w tym miejscu.

Mastercard Standard mBank – szczegóły karty kredytowej

Wydanie karty Mastercard Standard kosztuje 30 zł, jednak uczestnicy promocji są zwolnieni z tej opłaty

Opłata roczna za kartę to z kolei 70 zł. Istnieją jednak dwa sposoby na jej uniknięcie – wykonanie transakcji na minimum 12.000 zł lub zrobienie co najmniej 240 płatności. Nie da się ukryć, że warunki nie należą do najłatwiejszych. Jednak w przypadku zamknięcia karty przed jej pierwszą rocznicą – opłata nie zostanie pobrana.

Okres bezodsetkowy to 54 dni, a oprocentowanie karty wynosi 7,20%. 

Kosztowne, jak w przypadku większości kart kredytowych, są wypłaty z bankomatów. Przyjdzie Wam zapłacić za nie 5% prowizji, lecz nie mniej niż 10 zł.

Pamiętajcie o możliwości połączenia promocji karty kredytowej z promocją konta osobistego. Jeśli nie macie jeszcze rachunku w mBanku, koniecznie odbierzcie dodatkowe 300 zł. 🙂

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów