fbpx

mBank: eKonto osobiste z 300 zł premii na start + konto oszczędnościowe na 1,8% w skali roku

Trwa do:
31 maja 2021

mBank wraz z agencją eBroker Partner (znaną z serwisu Rankomat) przygotował bardzo ciekawą promocję, a w zasadzie zestaw promocji. Mianowicie, na start otrzymacie 100 zł bardzo łatwej premii. Niniejsza promocja ma również wbudowany program poleceń, w którym do zdobycia jest nawet 250 zł premii ekstra (za 5 poleconych osób). Kolejne 200 zł bonusu trafi do Was w ramach „wewnętrznej akcji mBanku”, promującej aktywność. O ile w innych bankach, nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 1,8% w skali roku do kwoty 10.000 zł.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2017 roku (jest to standardowy okres karencji dla promocji mBanku).

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. Po udanej rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail, złóżcie właściwy wniosek o konto wraz z kartą debetową. Promocja trwa do 31 maja 2021 roku!

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele”, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Cyber Rescue + Moje Cele. mBank.

Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera, mobilnego doradcy banku lub podczas wizyty w oddziale. W przypadku wybrania ostatniej opcji, pamiętajcie, aby podczas wizyty w placówce, pracownik nie wpadł na pomysł wypełniania wniosku na nowo (na standardowych warunkach). Spowoduje to, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce. A jeszcze lepiej wybierzcie kuriera lub mobilnego doradcę 🙂 Na podpisanie umowy macie czas maksymalnie do 13 czerwca 2021 roku.

100 zł premii gotówkowej od eBrokera

Głównym warunkiem promocji jest wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKIEM w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Transakcje możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Kwota płatności jest dowolna, może to być nawet zakup jednej bułki w sklepie. Płatności możecie wykonać albo samą kartą, albo samym BLIKIEM, albo w wersji mieszanej – trochę tym, trochę tym 😉 Pełna dowolność.

Przykład! (liczy się miesiąc podpisania umowy)

Dla kont założonych w kwietniu – warunki spełnijcie w kwietniu i w maju lub w maju i w czerwcu.

Dla kont założonych w maju – warunki spełnijcie w maju i w czerwcu lub w czerwcu i w lipcu.

Dla kont założonych w czerwcu – warunki spełnijcie w czerwcu i w lipcu.

Po spełnieniu warunków, organizator wyśle Wam maila lub SMS-a z linkiem przekierowującym do strony promocji. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta w mBanku + podstawowe dane identyfikacyjne do przelewu). Wiadomość z informacją o przyznaniu nagrody zostanie wysłana do 20 sierpnia 2021 roku. Na uzupełnienie formularza będziecie mieli 7 dni od otrzymania stosownej wiadomości. Premia pieniężna zostanie wypłacona na eKonto osobiste w terminie do 6 września 2021 roku.

W chwili wydania danej nagrody wasze konto musi pozostawać aktywne (nie może też być w fazie wypowiedzenia), tak samo jak wyrażone wcześniej zgody handlowo-marketingowe. Później zgody możecie wycofać. Natomiast, gdyby chodziło Wam po głowie zamknięcie konta, ciekawy artykuł na ten temat opublikowałem tutaj (możecie to zrobić w pełni online).

Szczegóły w regulaminie na stronie promocji.

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

To jeszcze nie wszystko. Promocja eKonta osobistego bonusem posiada również wbudowany program poleceń. Biorąc udział w akcji, możecie polecać ofertę swoim bliskim, dzięki czemu otrzymacie 50 zł premii dodatkowej za skuteczne polecenie konta. Rachunek możecie polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej. Premia na start jest naprawdę skutecznym wabikiem, dlatego bez trudu powinniście znaleźć chętnych na skorzystanie z oferty mBanku.

Link polecający znajdziecie po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą obowiązują również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego/byłego klienta, warunków promocji oraz jej finalizacji (wypełnienie danych do wypłaty premii).

Aktywny udział w programie poleceń możecie rozpocząć jeszcze zanim sami spełnicie wszystkie warunki do otrzymania bonusu. Premia dodatkowa zostanie wypłacona łącznie z premią główną. Oczywiście, aby otrzymać premię dodatkową, musicie spełnić warunki dla premii głównej.

Szczegóły w regulaminie na stronie promocji.

200 zł premii – warunki promocji

Jak wspomniałem wcześniej, w przypadku tej promocji, warunkiem udziału jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.


Premia podzielona jest na cztery transze po 50 zł każda. Pierwsze 50 zł premii gotówkowej otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Kolejne trzy transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna.

Przykład!

Załóżmy, że rachunek otworzycie 1 maja 2021 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 8 maja 2021 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 30 czerwca 2021 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie pierwsze 50 zł premii.

Następnie, w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna) ponownie zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób uzyskacie prawo do pełnej puli nagród!

Premia będzie wypłacana po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec kolejnego miesiąca. Dla naszego przykładu premie będą wypłacane do końca lipca, sierpnia, września oraz października 2021 roku.

Konto oszczędnościowe Moje cele

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Od momentu aktywowania rachunku przez trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 1,8% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele 15 kwietnia 2021 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 1 maja do końca lipca 2021 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 10.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów