fbpx

mBank: eKonto osobiste z 300 zł premii na start + konto oszczędnościowe na 1,8% w skali roku

Trwa do:
30 kwietnia 2021

mBank po raz kolejny uatrakcyjnia swoją bazową ofertę eKonta osobistego, dzięki czemu ponownie możemy stwierdzić „jak już zakładać konto w mBanku – no to teraz”. Mianowicie oprócz standardowej premii na start o wartości 200 zł, otrzymacie prezent ekstra za podpisanie umowy w placówce. Może to być głośnik bezprzewodowy, walizka lub najcenniejsza z nagród, czyli karta podarunkowa o wartości 100 zł (do wyboru Rossmann lub Biedronka). Razem do zdobycia jest zatem 300 zł premii. Warto się jednak pospieszyć. Akcja potrwa wyłącznie do 30 kwietnia 2021 roku. Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 1,8% w skali roku do kwoty 10.000 zł.

Karta podarunkowa o wartości 100 zł

Zaczniemy nietypowo, bo od premii „ekstra”. Z tej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2017 roku (jest to standardowy okres karencji dla promocji mBanku).

Co ciekawe, aby zdobyć bonus należy złożyć wniosek online, a następnie podpisać umowę… w placówce banku. Lista placówek biorących udział w promocji dostępna jest pod tym linkiem.

Jak zatem zdobyć premię? Na początek złóżcie wniosek używając dedykowanej strony promocji. Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele”, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Cyber Rescue + Moje Cele. mBank.

Pamiętajcie, aby podczas wizyty w placówce, pracownik nie wpadł na pomysł wypełniania wniosku na nowo (na standardowych warunkach), co spowoduje, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce.

Jedyny warunek promocji z prezentem ekstra to podpisanie umowy. Nagrodę odbierzecie w placówce do rąk własnych 🙂 Swój udział w promocji możecie zakończyć na tym etapie lub powalczyć o kolejne 200 zł premii, tym razem już gotówkowej. Ponadto, jak wspominałem we wstępie, do waszej dyspozycji jest jeszcze konto oszczędnościowe na 1,8% w skali roku.

Promocja nie ma osobnego regulaminu, a jedynie notkę na dole strony promocji. Jeszcze raz przypominam, umowę należy podpisać do 30 kwietnia 2021 roku.

200 zł premii – warunki promocji

Jak wspomniałem wcześniej, w przypadku tej promocji, warunkiem udziału jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.


Premia podzielona jest na cztery transze po 50 zł każda. Pierwsze 50 zł premii gotówkowej otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Kolejne trzy transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna.

Przykład!

Załóżmy, że rachunek otworzycie 15 kwietnia 2021 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 22 kwietnia 2020 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 maja 2021 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie pierwsze 50 zł premii.

Następnie, w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna) ponownie zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób uzyskacie prawo do pełnej puli nagród!

Premia będzie wypłacana po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec kolejnego miesiąca. Dla naszego przykładu premie będą wypłacane do końca czerwca, lipca, sierpnia oraz września 2021 roku.

Konto oszczędnościowe Moje cele

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Od momentu aktywowania rachunku przez trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 1,8% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele 15 kwietnia 2021 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 1 maja do końca lipca 2021 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 10.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów