Provema – polska aplikacja do zarządzania finansami oraz 10 zł premii w programie poleceń za samo założenie konta

Po latach hegemonii na rynku fintechów, nareszcie mamy polską odpowiedź. Znana dotychczasowo z rynku pożyczkowego firma Provema, wypuściła bardzo ciekawą aplikację do zarządzania finansami osobistymi. Jest to niejako e-portmonetka na wzór Revoluta, umożliwiająca wykonywanie przelewów, organizowanie zrzutek, zakup różnych usług i wiele innych funkcji. Provema organizuje również skromny program poleceń, w którym obie strony zyskują po 10 zł premii. Na uwagę zasługuje fakt, iż premia wypłacana jest za samo założenie konta, co zajmie Wam maksymalnie kilka minut. Później aplikację możecie polecać wśród swoich bliskich, co pozwoli Wam wygenerować dodatkowe dochody. Cóż, warto promować to co polskie, być może Provema zawstydzi w przyszłości takie tuzy jak Revolut, Monese, czy N26 🙂

Provema – charakterystyka

Polska marka Provema postanowiła rzucić rękawice o wiele bardziej znanym fintechom, takim jak Revolut lub Monese, tworząc własną aplikację do zarządzania finansami osobistymi. Główną funkcją Provemy jest e-portmonetka do przechowywania środków oraz wygodnych płatności internetowych.

Provema docelowo ma zapewniać dostęp do takich usług jak: przelewy natychmiastowe, moneyback za zakupy, prowadzenie budżetu domowego, zrzutki na wybrany cel, darowizny na cele charytatywne, wymiana walut, dostęp do pożyczek, ubezpieczenia online oraz możliwość zarabiania w ramach programu poleceń. Aktualnie nie wszystkie funkcje są jeszcze dostępne.

Spółka Provema działa na polskim rynku od 2015 roku. Jest ona licencjonowana przez KNF, posiadając status tak zwanej małej instytucji płatniczej. Dotychczasowo była ona kojarzona głównie z rynkiem pożyczkowym, aczkolwiek postanowiła rozwinąć swoje horyzonty w branży fintech.

Jak założyć konto w Provema

Jako, że Provema działa w oparciu o aplikację mobilną, pełny proces rejestracji wykonajcie za pośrednictwem smartfona. Zatem po kliknięciu w dedykowany link promocyjny zainstalujcie aplikację na swoim smartfonie (kod polecenia zaczyta się automatycznie). Apka dostępna jest zarówno na iOS, jak i Android.

Po instalacji aplikacji na początek podajcie swój numer telefonu, po czym otrzymacie SMS-a z kodem weryfikacyjnym. Gdy już obejrzycie wyświetlone ekrany obrazujące działanie aplikacji, wpiszcie kod i uzupełnijcie swoje dane osobowe. Na końcu zaznaczcie zgody marketingowe. Zgoda dla partnerów biznesowych Provemy nie jest wymagana. Po tym, gdy w kolejnym kroku nadacie swój pin do aplikacji – możecie już się logować.

Provema – weryfikacja i wypłata 10 zł premii

Po zalogowaniu, aplikacja sama zaproponuje Wam weryfikację. Pozwoli to Wam odebrać premię oraz odblokować ważniejsze funkcje aplikacji. W tym celu kliknijcie Przejdź do weryfikacji. Na początek zostaniecie poproszeni o uzupełnienie danych osobowych, których nie podawaliście wcześniej, a następnie danych wymaganych przez ustawę o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy.

Po wprowadzeniu tych informacji, przyszedł czas na weryfikację właściwą za pośrednictwem funkcji iDenfy. W tym celu przygotujcie dowód osobisty. W tym przypadku niezbędne będzie wykonanie zdjęcia dowodu osobistego (z obu stron) oraz wykonanie selfie twarzy. Teraz wystarczy już tylko poczekać do 20 minut na zweryfikowanie zdjęć przez system. W moim przypadku czas ten nie przekroczył 2 minut, zaś status został potwierdzony SMS-em i mailem.

Premia w wysokości 10 zł pojawiła się na moim koncie zaraz po pierwszym logowaniu na zweryfikowanym koncie.

Provema – premia.

Provema – jak wypłacić środki?

Po otrzymaniu bonusu, bez problemu możecie wypłacić środki. Osobiście nie polecam takiego działania. Jako, że jest to polska aplikacja – warto z niej korzystać, a nie tylko wziąć premię i podziękować. Możecie za jej pośrednictwem zakupić ubezpieczenie, wpłacić darowiznę lub kupić coś w sklepie internetowym.

Jeśli jednak chcecie wykonać przelew, możecie to zrobić wpisując tradycyjny numer rachunku bankowego lub wykonać przelew na numer telefonu.

Aplikację Provema możecie zasilać poprzez system DotPay lub kodami Paysafecash.

Program poleceń, czyli 10 zł za skuteczne polecenie – bez limitu!

Polecanie aplikacji Provema możliwe jest zaraz po aktywacji konta. Link polecający wygenerujecie po zalogowaniu w aplikacji i wejściu w zakładkę Menu. Jest on widoczny w zakładce Polecaj, zarabiaj. Swój link będziecie mogli udostępniać po kliknięciu w przycisk Udostępnij. Link polecający możecie przesyłać bezpośrednio do znajomych (na przykład mailem lub SMS-em), podając ich adres e-mail, bądź też poprzez wykorzystanie social mediów.

Provema – Polecaj i zarabiaj

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach (od razu będą usuwane). Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Informacja o aktualnej stawce obowiązującej w programie poleceń podana jest w serwisie. Znajdziecie tam również warunki jakie trzeba spełnić, aby obie strony otrzymały bonus. Obecnie jest to po 10 zł premii dla obu stron programu za założenie konta i wykonanie pełnej weryfikacji.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń Provema.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów