Lokata Pod Słońcem w Open Finance z oprocentowaniem 3,3% dla kwoty do 40.000 zł

lokata pod sloncem1

Open Finance, największy pośrednik finansowy w Polsce wprowadził do swojej oferty Lokatę Pod Słońcem z oprocentowaniem 3,3% w skali roku. Oczywiście Open Finance w tym przypadku pełni jedynie rolę dystrybutora, w rzeczywistości wasze środki trafiają do Getin Banku, będącego w tej samej grupie kapitałowej co Open Finance (Getin Holding). Na uwagę zasługuje fakt, iż maksymalna kwota lokaty to aż 40.000 zł co dla takiego oprocentowania jest raczej rzadkością.

 

 

Szczegóły lokaty

Lokata Pod Słońcem do depozyt na 4 miesiące. Jednak jej konstrukcja oprocentowania nie jest stała przez cały okres lokaty, lecz wygląda następująco:

  • w pierwszych dwóch miesiącach – oprocentowanie wynosi 3,3%
  • w dwóch kolejnych miesiącach – oprocentowanie wynosi 2%

Średnie oprocentowanie wynosi zatem 2,65% w skali roku. Jednak najważniejszą cechą lokaty jest fakt, iż można ją zerwać bez utraty odsetek w każdym momencie jej trwania. Jeśli więc satysfakcjonuje Was jedynie oprocentowanie wynoszące 3,3%, lokatę możecie zerwać po 2 miesiącach. Co ważne, aby zachować naliczone odsetki, zerwanie lokaty musi nastąpić w placówce dystrybutora. Zerwanie lokaty w inny sposób nie uprawni Was do otrzymania naliczonych odsetek.

Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Pod Słońcem, zakres kwot jakie możecie na niej ulokować mieści się w granicach 500 zł – 40.000 zł. Całość środków gwarantowana jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (w 100% do kwoty 100.000 euro). Aby założyć lokatę należy wypełnić formularz na stronie Open Finance i umówić się na wizytę z doradcą finansowym.

 

Dodatkowe produkty

Aby móc założyć Lokatę Pod Słońcem nie trzeba korzystać z żadnych dodatkowych produktów, w tym nie ma potrzeby zakładania konta osobistego. Możecie za to otrzymać dodatkowy bonus w formie karty OpenCard uprawniającej do zniżek w prawie 900 restauracjach. Nagroda wydawana jest w formie e-karty, której ważność to 3 miesiące.

 

Podsumowanie

Tego typu promocje organizowane są przez Open Finance cyklicznie. W zeszłym roku mieliśmy do dyspozycji Lokatę Odlotową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jednak jej oprocentowanie wynosiło 4,5%, zaś maksymalna kwota lokaty sięgała aż 50.000 zł. 

Jeżeli wolicie jednak założyć lokatę z pozycji fotela we własnym domu, polecam zapoznać się z najnowszym rankingiem lokat bankowych. Znajdziecie tam między innymi propozycję Lokaty bezkarnej w BGŻ Optima z oprocentowaniem 3% z możliwością zerwania lokaty bez utraty odsetek. Inną bestsellerową ofertą jest Lokata Happy na 4% w skali roku, która nie wymaga zakładania konta osobistego. 

 

 

Sprawdź również:

Darmowa karta kredytowa Simplicity z voucherem 400 zł 

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów