Comperia Bonus 6: Otwórz darmowe Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4%
w BZ WBK oraz zdobądź łatwe 100 zł premii

980px_tlohead_mniejsze_db

Rusza szósta już edycja kultowej promocji Comperia Bonus. Tym razem partnerem akcji jest bank BZ WBK, który dość mocno zaskakuje warunkami promocji. Oprócz bardzo dobrego konta osobistego, oprocentowanego na 4% w skali roku (z gwarancją niezmienności do czerwca 2017) bank dorzuca 100 zł łatwego do zdobycia bonusu. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i powracający klienci banku. Pomimo informacji o planowanych podwyżkach, Konto Godne Polecenia prezentuje się bardzo okazale. Prowadzenie konta jest darmowe, nie ma również opłaty za kartę (do 30 czerwca 2017). Konto w BZ WBK świetnie może spełniać rolę skarbonki, gdyż oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku to rynkowy hit. To już ostatnia szansa, by załapać się na promocyjne oprocentowanie. Wracając jednak do kwestii bonusu, warunkiem jego otrzymania jest tak naprawdę wykonanie 6 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Przypominam jednocześnie o promocji „Bądź z BLIKIEM 12 zawodnikiem”, w której klienci BZ WBK mogą zdobyć dodatkowe 20 zł. Oprócz tego trwa konkurs „Pokaż nam jak kibicujesz!” z cennymi nagrodami dla uczestników promocji Comperia Bonus.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji konta z premią 100 zł mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci banku BZ WBK. W przypadku tych drugich, warunkiem jest nieposiadanie konta po 15 sierpnia 2015 roku. Jeśli więc nigdy nie posiadaliście rachunku w BZ WBK bądź byliście jego klientami, ale zamknęliście konto przed wspomnianą datą – możecie w pełni korzystać z dobrodziejstw przygotowanych przez BZ WBK.

Z promocji wykluczeni są pracownicy i współpracownicy banku oraz organizatora akcji (spółki Comperia.pl).

Równolegle trwa promocja Programu Poleceń, gdzie do zdobycia jest premia wynosząca 50 zł. Jednak tam warunek bycia nowym klientem jest nieco bardziej liberalny. Z tej opcji możecie skorzystać pod warunkiem, iż swoje dotychczasowe konto zamknęliście przed startem programu, a mianowicie przed 4 kwietnia 2016 roku. Szczegóły w artykule II edycja Programu Polecaj Bank…

 

 

Jak założyć konto z bonusem 100 zł

1) Pierwszym krokiem jak zawsze jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji

Podczas rejestracji wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie muszę chyba przypominać, iż złożenie wniosku z innego źródła (na przykład ze strony głównej banku) nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Jeżeli z waszego komputera w promocji będzie się rejestrowało kilka osób, pamiętajcie, iż każda z nich musi zarejestrować się z osobna na unikalny adres e-mail (pomiędzy poszczególnymi rejestracjami warto też wyczyścić cookies).

Czas na rejestrację w promocji macie od 1 czerwca do 30 czerwca 2016 roku.

Pamiętajcie o akceptacji regulaminu akcji.

.

2) W tym momencie tradycyjnie wysłany będzie do Was mail z linkiem aktywacyjnym (który niestety może wpaść do zakładki SPAM). Kliknięcie w link przeniesie Was do panelu logowania w promocji. W tym miejscu wyrażacie zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do poprawnego rozliczenia promocji. Teraz wystarczy już tylko złożyć właściwy wniosek o Konto Godne Polecenia. Bank nie wymaga od Was wnioskowania o kartę debetową, choć trzeba przyznać, iż pomaga ona w spełnieniu warunków promocji (o szczegółach dowiecie się w dalszej części). Jeżeli zdecydujecie się na podpisanie umowy poprzez przelew weryfikacyjny, pamiętajcie, iż dane adresowe muszą się zgadzać co do joty w stosunku do danych w obecnym banku. Czas na złożenie wniosku macie do 30 czerwca 2016 roku.

Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku:

 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną;
 • nie zgłosić sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.

.

3) Do 31 sierpnia 2016 roku wystarczy:

 • zawrzeć umowę o Konto Godne Polecenia (kurier lub przelew weryfikacyjny),
 • dokonać co najmniej 6 płatności kartą, BLIK-iem lub telefonem (technologia HCE),

… i to wszystko. Bank nie precyzuje wartości transakcji bezgotówkowych, więc mogą być one wykonane na dowolną kwotę. Akceptowane są zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak i transakcje internetowe. Ważne, aby transakcje zostały zaksięgowane do 31 sierpnia 2016 roku, więc lepiej nie czekać z ich wykonaniem na ostatnią chwilę. Wykonanie transakcji na co najmniej kilka dni przed końcową datą daje większe poczucie bezpieczeństwa co do spełnienia warunków promocji.

c2bee3058b4f32d174

.

Wypłata premii

Bank prześle premię na wasze nowo otwarte konto do 30 września 2016 roku.

Wcześniej, bo do 23 września 2016 roku organizator powiadomi Was o przyznaniu prawa do premii poprzez wysłanie maila na adres podany podczas rejestracji oraz SMS na numer, który również podajecie podczas rejestracji. W wiadomości znajdzie się link do formularza, którego wypełnienie będzie potwierdzeniem danych do wypłaty premii. Na wykonanie tej czynności będziecie mieli czas przez 5 dni roboczych od dnia wysłania powiadomienia. W formularzu wpisujecie między innymi numer nowo-otwartego konta w BZ WBK, na które ma zostać przelana premia.  

Wysyłka SMS-a to nowość, zazwyczaj w tego typu promocjach organizatorzy wysyłali jedynie maile, co często skutkowało niewypełnieniem danych do wypłaty premii. W przypadku Comperia Bonus 6, nawet jeśli e-mail wpadnie do SPAM-u, dodatkową informację otrzymacie właśnie w formie SMS-a.

 

Zarejestruj się w promocji konta z premią 100 zł

 

Kalendarium promocji:

 • Do 30 czerwca 2016 – rejestrujecie się w promocji

 • Do 31 sierpnia 2016 – wykonujecie 6 transakcji bezgotówkowych

 • Do 23 września 2016 – bank przesyła informację o wypełnieniu danych do otrzymania premii

 • W ciągu 5 dni roboczych od powyższej daty wypełniacie odpowiedni formularz

 • Do 30 września 2016 – bonus ląduje na waszych kontach 🙂

 

Po szczegóły odsyłam do: Regulaminu CB6,  Pytań i odpowiedzi FAQ Comperia Bonus 6 przygotowanych przez organizatora Regulaminu konta z oprocentowaniem 4% oraz darmową kartą debetową.

 

 

Screen Shot 11-03-15 at 09.56 PM

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo

 • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni

 • 4% – oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR do kwoty 4000 zł,
  nadwyżka tej kwoty oprocentowana jest na 1%

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard

 • 0 zł za przelewy internetowe

 • 0 zł za sprawdzenie stanu salda w bankomacie

 • Szeroka sieć placówek w Polsce z obsługą kasową

 

Co więcej, BZ WBK gwarantuje tak świetne warunki (oprocentowanie 4% i darmowa karta debetowa) do czerwca 2017 roku. Pozostałe opłaty znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji. Od 1 sierpnia 2016 roku niestety bank modyfikuje nieco tabelę opłat i prowizji. Pojawi się między innymi opłata za smsKody służące do potwierdzania dyspozycji (darmowe pierwsze 5 smsKodów, pozostałe to koszt 20 gr), opłata za przelew24 – 50 gr czy też za wpłatę/wypłatę gotówki w oddziale banku. Więcej na temat zmiany oraz sposoby jak skutecznie sobie z nimi poradzić znajdziecie w artykule Ważny komunikat dla klientów banku BZ WBK…

 

Zarejestruj się w promocji konta z premią 100 zł

 

Opodatkowanie premii

Premie do wysokości 760 zł otrzymane w Promocji podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

 

Jak dodatkowo dorobić na tej promocji bankowej

Uzyskanie 100 zł bonusu jest w tym przypadku banalnie proste. Tak naprawdę wystarczy 6 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Dużym plusem jest oprocentowanie konta, wynoszące aż 4%. Dzięki tak dobrze oprocentowanemu ROR-owi nie musimy przenosić co chwilę środków na nowe lokaty lub konta oszczędnościowe. Zakładając, iż średni „osad” na koncie wynosi 4000 zł, roczny dochód z odsetek wyniesie ponad 160 zł brutto. Należy zauważyć, iż kapitalizacja w przypadku tego konta jest miesięczna, więc mamy tutaj do czynienia ze zjawiskiem procenta składanego. Punktem odniesienia są konta osobiste w innych bankach, gdzie oprocentowanie zazwyczaj wynosi 0%, a w dodatku naliczane są różne opłaty, na przykład z tytułu użytkowania karty.

Co więcej, możecie otworzyć aż 3 konta oprocentowane na 4% w skali roku. Wówczas będziecie mogli oszczędzać do 12 tysięcy złotych z oprocentowaniem 4%. Oczywiście premię (100 zł) otrzymacie tylko za pierwsze takie konto – otwarte w promocji Comperia Bonus. Jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowymi kontami – najpierw otwórzcie pierwsze konto w promocji z bonusem. Gdy już je aktywujecie, możecie składać kolejne 2 wnioski ze standardowej strony promocji dostępnej pod linkiem Otwórz Konto Godne Polecenia BZ WBK.

 

Program Polecaj Bank

Po otwarciu konta, możecie uzyskiwać dodatkowe dochody dzięki programowi Polecaj Bank. BZ WBK zorganizował program poleceń kont osobistych, który ma na celu pozyskiwanie nowych klientów dla banku. Polecając konta swoim bliskim możecie zarobić 50 zł za każdą osobę, która skusi się na otwarcie Konta Godnego Polecenia. Osoba ta otrzyma również 50 zł, jeśli spełni pewne, niezbyt wygórowane warunki. Korzystne zasady prowadzenia konta sprawiają, iż z pewnością uda się Wam zachęcić wielu znajomych do skorzystania z oferty banku BZ WBK. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule II edycja Programu Polecaj Bank.

 

Jak zamknąć konto

Stałym elementem każdej mojej analizy promocji bankowej jest kwestia sposobu zamknięcia konta. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn, Konto Godne Polecenia nie spełni waszych oczekiwań – będziecie je mogli zamknąć bez żadnych konsekwencji. Oczywiście warto jest poczekać z tym do wypłaty premii, gdyż wcześniejsze wypowiedzenie będzie skutkować utratą prawa do otrzymania bonusu.

Szczegóły dla tego jak i innych banków w poradniku Jak skutecznie zamknąć konto bankowe.

.

Przypominam jednocześnie, iż dostępne są obecnie inne ciekawe promocje z premią:

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów