Premia do 600 zł za założenie konta mBiznes Start lub mBiznes Komfort od mBanku

Ruszyła kolejna, czerwcowa edycja promocji konta firmowego mBanku. Standardowo do zdobycia jest 600 zł premii „na ZUS”. Aby móc odebrać intratny bonus należy założyć darmowe (przez pierwsze 12 miesięcy) konto mBiznes Start lub mBiznes Komfort. Warunkiem uzyskania premii jest comiesięczne opłacanie ZUS-u na kwotę co najmniej 250 zł. Jeśli nawet posiadacie główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, by otworzyć rachunek mBiznes, który może służyć jedynie opłacaniu ZUS-u. Przedsiębiorcy tak samo jak osoby prywatne mogą posiadać dowolną liczbę rachunków. Jedyne co należy spełnić to powiadomić US oraz ZUS o otwarciu nowego konta. Przypominam, iż równolegle trwa kampania świetnego konta firmowego w Idea Banku „Firma To Ja”, gdzie do zdobycia jest aż 741 zł premii.

 

 

Uczestnicy promocji

Premia przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • spółki cywilne, jawne, partnerskie;
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie.

Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 30.04.2016 roku.

Jeśli więc posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w mBanku (niefirmowe), wówczas również możecie skorzystać z promocji. Informacja ta została potwierdzona u konsultanta mBanku.

Wniosek o promocyjne konto możecie składać do 30.06.2016 roku włącznie.

 

Jak skorzystać z promocji

Aby wziąć udział w akcji należy:

 • Złożyć wniosek o rachunek bieżący mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort w promocyjnej cenie 0 zł na 12 miesięcy z dedykowanych stron promocji:

 

> Złóż wniosek o promocyjny rachunek mBiznes konto Start

> Złóż wniosek o promocyjny rachunek mBiznes konto Komfort

 

 • Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. We wniosku możecie zaznaczyć w jakiej formie chcecie tego dokonać. Może się to odbyć:

– Online (poprzez przelew weryfikacyjny);
– Poprzez wizytę kuriera;
– Osobiście w placówce mBanku lub Aspiro.

 

Warunki uzyskania „600 zł premii na ZUS”

Gdy już podpiszecie umowę wystarczy, że:

 • będziecie opłacać składkę ZUS w wysokości co najmniej 250 zł z nowo otwartego konta Jeżeli w danym miesiącu spełnicie ten prosty warunek, do 30 dnia następnego miesiąca otrzymacie wpływ wynoszący 50 zł brutto. Co ważne, do wymaganej wpłaty w wysokości 250 zł zalicza się również składka na ubezpieczenie zdrowotne. Oznacza to, iż praktycznie wszyscy przedsiębiorcy (m.in. płacący „mały ZUS”) mogą skorzystać z bonusu;
 • drugim z warunków jest wykonywanie co najmniej jednej dowolnej transakcji bezgotówkowej w punktach handlowo-usługowych kartą debetową wydaną do rachunku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły promocyjnych kont 

 

mBiznes konto Start

(Darmowe konto dla firm prowadzących działalność nie dłużej niż 12 miesięcy.)

 • 0 zł za otwarcie rachunku firmowego;
 • 0 zł za prowadzenie przez 12 miesięcy;
 • 0 zł za kartę do konta*;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash oraz wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line;
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów internetowych.

W pierwszym miesiącu od otwarcia rachunku bieżącego klient otrzymuje pakiet 5 przelewów za 0 zł. W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania przez posiadacza rachunku minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym (od razu spełnicie warunek promocji).

*Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez Bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 200 zł, za kartę pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 5,00 zł.

Po upływie 12 miesięcy konto mBiznes Start zostanie przekształcone w konto mBiznes Komfort. Oczywiście, jeżeli nie zamierzacie z niego dalej korzystać, możecie je zamknąć

 

mBiznes konto Komfort

 • 0 zł za otwarcie rachunku firmowego;
 • 0 zł za prowadzenie konta (przez pierwsze 12 miesięcy – promocja, po tym okresie 25 zł)
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash oraz wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line;
 • pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych (kolejne 1,50 zł) (Przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego są zawsze bezpłatne).

Szczegóły dotyczące opłat w Taryfie opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Otrzymana premia stanowi dla Was drodzy przedsiębiorcy dodatkowy przychód. W związku z tym, musicie go uwzględnić w swoich rozliczeniach. Potwierdza to zapis regulaminu:

Jeżeli Uczestnikami Promocji są osoby prowadzące działalność gospodarczą, otrzymana premia, o której mowa w ust. 1 stanowi przychód z tej działalności zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 ze zm.). Na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego.

Jeżeli Uczestnikami Promocji są podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia, o której mowa w ust. 1 stanowi przychód w zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 851 ze zm. ). Na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto dla Młodych w PKO BP z premią 100 zł oraz 10 biletów do kina

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Nawet 600 zł premii od Idea Banku w promocji „Premiowanie za bankowanie”

Karta kredytowa BPH Fair z premią do 300 zł oraz moneyback

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł

Alerty BIK za darmo przez 12 miesięcy

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów